Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Portofolio

#8
Eh, too lazy to read other's comments >.<
Oricum, in mare iti pot da un sfat, unul care iti va prinde foarte bine ^^
Cand vrei sa micsorezi o poza, sau sa o transformi [suna mai bine o.O] ... iti pot da cateva scurtaturi care iti vor prinde bine 3
Ctrl+T si iti apare sus o "bara" ... Eh, cand dai acolo la transform, daca micsorezi [sa spunem ca vrei poza mai mica], micsoreaza la ambele casute la fel... adica daca in stanga e 40%, si in dreapta tot 40% sa fie... sau daca maresti, mareste [dau un exemplu acum] cu 30% in ambele parti ...

Hmm... Iau ultimul post la puricat .-.
"Football is my life .." - D'oh, get real, nu stii ca exista 3 puncte de suspensie si nu unul? M-as mira daca m-ai asculta ._. Whatever, critici:
Sig1
1. Prea lungit primul om din stanga o.O
2. Ar fi fost fain [dupa parerea mea] ca umbra aia sa aiba oarecum o logica o.o Adica, soarele vine din spatele lor si umbra omului cu alb e inspre soare, ceva gresit... soarele vine din dreapta => umbra ar trebui sa fie in stanga O.O Eu asa stiam >.<
3. Textul ar fi fost bun daca era ca si cum l-ar fi zis omul cu mainile intinse o.o Adica sa iasa de la el, dar in fine... Pus acolo, mi se pare ingrozitor textul 17 [my P.O.V ^^]
4. Am vazut un punct alb O.O La render-ul din dreapta... Tsk, tsk, tsk... Ai grija cum faci renderele ca ele au tot farmecul 21

Sig2
1. Oh, oh, oh, oh... Nu-mi plac deloc renderele alea *sigh* adica, uite si tu cum sunt facute... plus ca mana dreapta a aluia din dreapta parca e deformata O_o saracul om 21 parca ar fi mers un outer glow ^^ sau faci cum vrei 78
2. Baiete, tu ori iti bati joc de mine, ori nu stii engleza o.o "My dreams is real..." E clar, sunt ambele >.> Stii sa faci acordul dintre subiect si predicat? Smile Se pare ca nu ._. Corect era sa pui "are" in loc de "is"... Suna mai logic asa o.O
3. Bg-ul e cumva... aiurea ._. Nu mi se pare ca se potriveste *sigh*

Ce a iesit in mare: Pui in background, faci la repezeala un render si il pui deformat, pui un text [care merge ca nuca-n parete ... uneori poate exista un sig si fara text :3:] si gata sigul... D'oh, cauta ceva tutoriale si daca nu vrei, ia fiecare optiune la rand si vezi ce iese... Si incearca si niste blending options... n-ar strica :-P

In rest, la mai multe si b'bye... [nu stiu daca ma vei mai vedea pe aici O_o]



Răspunsuri în acest subiect
My Portofolio - de Games Master - 10-08-2008, 05:11 PM
RE: My Portofolio - de nibbles - 10-08-2008, 06:06 PM
RE: My Portofolio - de Games Master - 10-08-2008, 06:46 PM
RE: My Portofolio - de dia_love_gackt - 10-08-2008, 09:52 PM
RE: My Portofolio - de nibbles - 10-08-2008, 10:34 PM
RE: My Portofolio - de Games Master - 10-08-2008, 11:45 PM
RE: My Portofolio - de nibbles - 14-08-2008, 03:43 PM
RE: My Portofolio - de yulobo - 15-08-2008, 12:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ang's Portofolio. Ang. 52 31.947 31-08-2012, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Niskuta's Portofolio. Niska 2 2.914 05-08-2012, 02:08 PM
Ultimul răspuns: History
  My Portofolio [New Features : Flash & Vectors] Fernando Torres 7 4.420 11-08-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Fernando Torres


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)