Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#4
Inainte sa-si termine propozitia , Diego il saruta de Angel. Saracul baiat era atat de confuz incat nici nu stia ce sa faca , sa raspunda sau nu la sarut . Pana la urma Acesta s-a decis , ii raspunde la sarut , acum isi dadea seama de ce el nu avea prietena , niciodata nu i-au placut fetele , ci ii placeau baietii . Nu ii venea sa creada asta dar parca Diego facea parte dintr-un vis .
-Waw , parca sunt intr-un vis , Spune Angel


CAP:3 Un sue�o cunvertido en realidad (Un vis devenit realiate)

Dintr-o data de aude o voce de femeie:
-Domnule Diego !!!
Angel se sperie si ii spune lui Diego sa ineceteze , sa nu-l mai sarute , acesta refuza ,asa ca nemaipasand-ui de nimic , Angel contiunua si el in a-l saruta pe Diego. acea voce se auzea din ce in ce mai tare pana cand :
-Ah domnule Diego , Aici erati!
Diego se ridica
-Da , Selena , ce este?
Femeia se uita putin la Angel , parca il recunostea , asa ca intreaba :
-Domnisorul acesta parca seamana cu....
-Ahem....Ma duc pana la baie ! Scuzati-ma , o intrerupe Angel .
-Bun , ce vroiai sa-mi spui , Selena?
In timpul acela , Angel se plimba prin toat apartamentul , era extrem se obosit , nici macar nu se mai putea tine pe picioare asa ca a intrat intr-o camera in care era o canapea ce parea desul de comoda.Se intinde acolo si adoarme , dar peste cateva minute se trezeste pentru ca aude un zgomot , parca se certa cineva. Se ridica de pe canapea si merge sa vada care-i treaba , Cand ajunge la usa salonului aude o voce de fata:
-Diego, nu-mi vine sa cred , acesta este al cincelea baiat pe luna asta ! Ce ai de gand sa faci? Toti te-au parastit , din stii tu ce cauza !
-Da , Sonya , stiu ! dar se pare ca nici unul dintre ei nu au tinut la mine si de aceea m-au parasit , eu te asigur ca daca tineau macar umpic la mine nu ma parasea nici unul !
-Asa o fi ! dar mai multi stau cu tine pentru banii tai , tu nu-ti dai seama? Nu inteleg de ce spui ca acest ....Angel ar fi mai diferit !
-Chiar nici eu nu stiu de ce zic asta! ....
La cat de obosit era Angel abia daca a inteles ceva din acea conversiune asa ca s-a dus inapoi in "pat" . Dupa vreo doua ore se trezeste cu Diego langa el , dormind "Parca este un inger " Gandeste Angel , dupa care merge la baie. Isi face nevoile si dupa ce merge inapoi in camera , Diego nu mai era in pat. Se uita Angel in stanga , in dreapta , dar nimic , da un pas inapoi si se loveste de ceva ... Angel se intoarce brusc si ...
-Oh , Diego m-ai speriat, eu....
Atunci Angel simti o mana puternica ce il apasa pe piept, izbindu-l de perete, dupa care simti cealalta mana cuprinzandu-i spatele
-Ti-am promis , nu? Intreaba Diego
-Dar...
Angel incerca sa spuna ceva, insa degetele lui Diego ii apasa buzele coborand incet pe gat si oprindu-se pe abdomen. Isi apropie incet buzele fierbinti si ii descheie camasa subtire . Angel nu realizeaza ce se intampla pe moment asa ca nu se opune . camasa cade la picioare iar ceea ce il aduce cu picioarele pe pamant sunt mainile fine ale lui Diego care il mangaiau pe spate dandu-i niste fiori placuti si care in alcelasi timp il faceau sa tremure.
Angel nu mai este asa de sigur pe ceea ce face asa ca incearca sa opreasca nebunia asta , desi isi doreste acesta "nebunie" de cand l-a vazut prima oara pe Diego
-Diego ...Eu ...eu nu....Te rog !
-Hmm...Ma rogi? O sa iti dau motive adevarate ca sa ma rogi !
Atunci Diego isi da tricoul jos si incepe in a-l saruta pe Angel intr-un mod nebunesc , incepe in a-l saruta pe buze si coboara din ce in ce mai jos pana la abdomen .Diego il ridica in brate pe Angel si il pune usor pe pat .
-Recunoaste! spune Diego
-Ce tot spui?
-Recunoaste ca ai vrut asta de cand m-ai vazut !
-Um...
Dar nu mai spune nimic pentru ca Diego il intrerupe cu un sarut.Si in acelasi timp il descheie pe Angel al pantaloni
-Diego...Nu cred ca ar trebui sa facem asta ! Spune Angel
-Si de ce nu?
-N...Nu stiu! Nu e bine!
-Vezi? Nici macar nu gasesti un motiv bun !
-Poate , pentru ca ...suntem baieti !....Si in plus....nici macar nu stiu ce trebuie sa fac...Spune Angel rusinat
-Ingerasule , tu nu stii ca iubirea nu are varsta sau sex? si in privinta acelui "nu stiu ce trebuie sa fac" nu te ingrijora , o sa-ti dai tu seama ! Lasa-te pe mainile mele....pentru ca eu o sa am grija de tine!
-Dar...
-Shhh....
Atunci Angel se lasa purtat de val, in acel moment nu-i mai pasa de nimic , doar de persoana cate il tinea strans in brate si il saruta cu pasiune.


. * Dupa vreo doua ore se trezeste cu Diego langa el , dormind "Parca este un inger " Gandeste Angel , dupa care merge la baie* �. Bun, deci : In timp ce Angel dormea, Diego l-a luat in brate si l-a dus in dormitor, asta ii explicatia pentru care brunetu� s-a trezit q Diego langa el 24, dar aici e faza de descriere pt k NU este decsrisa partea asta 24 desteapta de mine.
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Love Song~ [shonen-ai/Yaoi] ~ my old old old fic - de Yaoi Queen - 24-07-2008, 12:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.852 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.876 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.334 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.151 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.823 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.973 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.793 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.860 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.876 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.370 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)