Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oare cât? (SasuHina)

#6
Sisu, ma bucur ca ai trecut pe aici. Si Mary, multumesc ca ti-ai facut timp sa-mi citesi fic-ul si sa lasi comentariu.
Acum am venit cu al treilea capitol. Din pacate acesta nu va fi scris cu diacritice. Sper ca e singurul care va fi asa.
Nu e asa bun capitolul, dar...

Capitolul 3

Inaintasem deja mult insa sentimentul acela groaznic inca incoltea in sufletul meu. Si din pacate tot mai mult. Miscarile inimii mele au inceput sa fie tot mai dese si mai puternice. Stiu ca cineva ma urmareste, insa nu stiu cine si de ce. Sa o iau pe scurtatura oare?
Hm, asta ar insemna sa o iau printre blocuri, si acolo sunt copiii cu parintii lor, nu mi se va mai intampla nimic, acolo voi fi in siguranta. Asa fac, ma duc printre blocuri.
Am inceput sa merg mai incet, dar am fost foarte surprinsa sa vad ca nu e nimeni acolo unde eu chiar doream sa fie.
Inima mea a luat-o razna cu totul in momentul in care am simtit o mana pe umarul meu. Imi este teama sa ma intorc. Nu stiu cine e sau ce vrea de la mine.
-C…Cine esti?
-Oare? Deci tu erai asa zisa tarfa din parc, nu?
Atunci am simtit ca am luat foc. Idiotul de Sasuke m-a urmarit. Ce treaba are nesimtitul asta cu mine?
-Ce vrei de la mine Sasuke?
-Ce vreau? Ah, nimic special. Intai, vreau sa vorbesti cu Temari. Vreau s-o fac a mea.
-Esti un curvar nenorocit! Cum imi poti cere asta? De ce lui Temari? De ce nu te duci la tarfele care te satisfac mereu?
-Pentru ca o vreau pe Temari.
Cum poate sa-mi ceara asta? Temari este una dintre cele mai bune prietene a mele. E un nenorocit. Ii arat eu lui. Ii va parea rau ca mi-a cerut asta.
-Sasuke, esti un mare idiot daca tu iti inchipui ca eu voi face asta. Asculta aici! Temari e prietena mea, si ea nu te place pe tine, ea…Doar nu conteaza pe cine place ea. Ideea pe care tu trebuie sa o intelegi este ca Temari nu se va culca cu tine. Singura care ar face asta, ar fi Sakura, si probabil doar de aia ca e indragostita de tine. Sau cel putin era.
-Ah, ar trebui sa-mi pese ce simte stearsa aia? Uite cum sta treaba. Sakura e plictisitoare, toti ne vedeti cuplul perfect. Ea cuminte, eu rau, bla bla. Nu e asa, bine? Eu nu o iubesc si n-o voi putea iubi.
-Nu-mi pasa, da?
Apoi am luat-o la fuga. Nu pricep, ce mama masii are curvaru` asta nenorocit cu Temari a noastra. Stiu ca nici eu nu sunt perfecta, sau poate nu ma vad in stare sa-l critic, insa a intrecut masura. E doar un rasfatat nenorocit. Sa-l ia naiba.
Furia din ochii mei crestea tot mai mult. Doresc enorm sa-l pleznesc. E un idiot.
De acord, ma voi calma, trebuie sa ma calmez, nu merita sa-mi stric eu ziua pentru un prost ca Sasuke.
-Mama, am ajuns. Ce s-a intamplat?
-Scumpa mea, ce bine ca ai venit. Eu cu tatal tau am primit niste slujbe mai bune intr-o alta tara…
-Dar mama,!
-Hina scumpo, lasa-ma sa termin. Cum esti deja destul de mare, nu vrem sa te luam de aici. Vrem sa termini liceul ca lumea, asa ca, noi avem incredere in tine, deci vei ramane singura. Daca ai nevoie de ceva, ii ceri matusii tale.
-In regula mama.
-Pa scumpo!
-Ce, deja plecati? Dar…
-Scuze scumpo. Azi dimineata am aflat ca plecam. Te iubim.
Apoi au plecat. Ce mama naibii? O i-au eu razna? Da, sigur asta este. Nu se poate. Intai Sasuke imi spune ca vrea sa i-o traga lu` Temari, ai mei au plecat si m-au lasat singura, ce mai urmeaza?
Deschid laptop-ul si intru putin pe messenger.Nu e nimeni interesant. De fapt, nu vreau eu sa fie nimeni, si chiar daca ar fi, nu am chef de nimeni. De ce sunt atat de distrusa?
Oare de ce ma deranjeaza ca Sasuke vrea sa i`o traga lu` Temari? Doamne, doar nu-l iubesc….
Si totusi, trebuie sa recunosc ca… Oh nu, Hinata nu fi proasta. El nu s-ar uita la una ca mine. Eventual ma fute si porma isi bate joc de mine. Nu mi-as dori asta. Adica…uf, ce viata de rahat.
El o vrea pe Temari, iar eu il vreau pe el. Asta nu este corect deloc.
Ce dracu`? Aa, bate la usa.
-Gaara, nu am chef de vorba chiar acum. Nu ma simt in stare.
-Hinata scumpo, eu nu am venit sa stam de vorba?
-Atunci de ce ai venit? L-am intrebat eu confuza.
-Sa, te fac a mea si punct.
Am simtit cum m-a luat pe sus, si m-a dus in dormitor. Doamne, eu nu vreau asta. Imi amintesc clar ca ma zbteam si dadeam din picioare. Urletele mele se puteau auzi pana la usa de la intrare. Mi-a rupt tricoul masandu-mi sanii. Adevarul e ca imi provoca o placere ciudata, insa nu vreau cu el.
-Gaara, te rog termina!
Dar el nu mi-a raspuns. Se pare ca era foarte multumit de ceea ce facea. Mi-a smuls sutienul, apoi facand cerculete cu limba pe sanii mei, coborand tot mai jos. Plangeam si tipam, ma zbateam, ma durea capul, si ma siteam dezgustata. Nu vroiam asta. Ma enerva.
S-a auzit usa! Sau mi se pare. Cine sa vina la ora douazeci la mine acasa?
Chiar cand mi-a desfacut fermoarul de la pantaloni si si-a introdus mana in ei, masandu-mi zona intima, usa dormitorului s-a deschis brusc. Poate era din cauza ca eu tipam in halul ala…
-Idiotule, ce-I faci?
-Konan, ce mama naibii cauti tu aici?
-Las-o idiotule, I se aude gura de la parter, tu nu vezi ca nu vrea?
-Mda, ma voi intoare Hinata, n-ai frica.



Răspunsuri în acest subiect
Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 17-02-2010, 05:03 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de A'Svear - 18-02-2010, 10:53 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 07-04-2010, 01:04 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Isa-chan - 07-04-2010, 04:28 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Shye - 08-04-2010, 01:59 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 09-04-2010, 11:53 AM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Lya - 09-04-2010, 12:42 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Alee - 10-04-2010, 01:58 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Ops! - 14-04-2010, 09:46 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 01-05-2010, 05:11 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 01-05-2010, 10:48 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Gabriella - 02-05-2010, 09:08 AM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Denny - 02-05-2010, 10:49 AM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 07-05-2010, 05:34 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Erina Ozaki - 09-05-2010, 09:51 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 16-05-2010, 12:59 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Erina Ozaki - 22-05-2010, 12:25 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Abbeh. - 20-06-2010, 12:32 PM
RE: Oare cât? (SasuHina) - de Erina Ozaki - 05-07-2010, 08:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oare ce sa intamplat? Ella.love.you 1 1.963 04-08-2012, 01:23 AM
Ultimul răspuns: andraportocala
  Când nimic nu este ceea ce pare a fi Leontina 74 21.540 11-03-2012, 09:42 PM
Ultimul răspuns: Miss M
  Oare merita? uselessHope 15 14.444 12-11-2011, 12:28 AM
Ultimul răspuns: : : :Theo: : :
  Când fulgerul loveÅŸte Me†al. 7 4.520 10-09-2011, 12:43 PM
Ultimul răspuns: matzaplouata
  [split] Când cortina cade Diid` 0 1.188 21-08-2011, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Diid`
  Când ciorile zboară Mad Hatter 8 3.437 11-08-2011, 01:05 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Zece fac cât doi. Absinthion 2 1.717 08-07-2011, 12:53 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Cântecul nebunului Teh 23 12.156 05-02-2011, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Paradox
  Cântec pentru tine Ekkaterinna 2 2.093 08-09-2010, 01:17 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Lumina ce va imparati intunericul(fic sasuhina) Gabriella 15 11.494 28-05-2010, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Gabriella


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)