Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dream Satisfaction [+18] [yaoi]

#1
Dream Satisfaction

Totul incepe in octombrie,o luna a anotimpului melancoliei, schimbarii, dar si al iubirii si al pasiunii.Antonie este un baiat de douazeci de ani,inalt saten cu ochii caprui.El provenea dintr-o familie foarte bogata. Locuia cu parintii si sora lui,intr-o casa foarte mare.
Intr-o zi cand se duse la facultate colegii lui vorbeau despre un nou profesor. Se suna de ora.In clasa intra,salutand, un barbat chips caruia nu ii dadeai mai mult de douazeci de ani asta in cazul in care nu stiai ca are treizeci si…El era brunet cu ochii caprui si pielea alba.
-Buna!spusera studentii
-Avem un nou coleg nu-i asa?
El,amuzat de vorbele celorlalti le spuse ca e noul profesor.Antonio nu isi mai lua ochii de la el.Avea acel ceva care il impresiona.
-Ma numesc Fernando Rey si sper sa ne intelegem destul de bine.
Fernando se plimba printre banci,oprindu-se la banca lui Antonio,privindu-l in ochi. Inima lui Anto incepu sa bata cu putere,simtea mii de emotii si ganduri.
-Cum te numesti ?spuse profesorul
-Antonio.
Profesorul pusese o carte pe banca lui,facandu-se ca se uita prin carte spuse:
-Antonio..frumos nume.Uite citeste acest fragment….
Cursurile se terminara iar el pleca spre casa.Cand a ajuns acasa mama lui statea cu iubita lui Anne,care era foarte indragostita de Anto,il iubea foarte mult.Era o fata dulce,o cata cu care te puteai intelege si de care ai fi putut sa te atasezi imediat,bruneta cu niste ochi negri mari si patrunzatori.Anne cand il vazu ii sari in brate spunandu-i:
-Ce bine ca ai venit!De ce nu mai sunat aseara?
-Mmm…da.Am avut putina treaba.
Desi nu o iubea statea cu ea numai pentru ca parintii celor doi erau foarte apropiati. Fiind respectuos se purta frumos cu ea dar la un momentdat s-a saturat de ea fiindca se simtea sufocat.
Zilele de scoala treceau iar Fer se apropia din ce in ce mai mult,prin priviri inocente,de elevul sau preferat.Atunci cand se suna Antonio ii spuse lui Fernando:
-Domnule..
-Nu,nu!Pentru tine sunt Fernando.
-Fernando,as vrea sa te rog ceva.
-Orice spune-mi
-Stiti ca nu prea ma pricep la aceasta materie,si vreau sa am note mai mari,ati vrea sa ma ajutati?
-Sigur!Cand sa vin la tine?
-Maine la sapte?
-Sigur.
Anto pleca acasa,unde il astepta mama sa.
-Dragule trebuie sa vorbesc cu tine!
Spune mama.
-Pai vroiam sa iti sugerez ca..ai o varsta si..esti de cateva luni bune cu Anne..si va intelegeti bine..
-Ce vrei sa spui cu asta?
-Vreau sa o ceri in casatorie!Aranjez eu tot daca vrei!
-De ce cu ea?
-Pentru ca tatii vostri sunt asociati si veti avea multi bani!
-Numai la bani te gandesti!Banii nu aduc fericirea!
-Poate dar o intretin foarte bine sa stii!Sunt mama ta,stiu ce e mai bine pentru tine!
-Sigur…
Cineva suna la usa,profesorul intra spunand:
-Buna ziua!Sunt profesorul lui Antonio,am venit sa il ajut la un proiect
-Buna ziua!Pai bine atunci ,intrati in sufragerie,in fata.Anto,dragule a venit profesorul tau!Pa!
Barbatul intra in sufragerie,lasa cartile pe masa si il astepta pe Anto.Din nou inima lui o lua razna.
-Ce faci Anto?
-Bine va asteptam…dar..vreau sa va zic ceva
-Stiu…nu mai chemat pentru lectii…sau cel putin nu pentru lectii de scoala spuse el zambind pervers.
-Da..spuse Anto rusinat,asezandu-se langa Fernado
Fer se apropie din ce in ce mai mult de brunet,ii pusese incet,incet mana pe picior radicand-o incet in sus.Fer privi la buzele apetisante ale lui Anto,apoi sarutandu-l cu multa pasiune.
-Imi placi!spuse Fer,in timp ce ii dadu jos camasa.
-Si tu mie…spuse Anto in timp ce deabia respire de emotie.Fer isi puse ambele maini pe pieptul lui Anto,intinzandu-l pe pat,incepu sa-l sarute pe buzele dulci,apoi pe gat,apoi il mangaie la partea barbateasca.
-Nu!Nu e bine!Esti barbat,si mie imi tremura tot corpul!
-Nu conteaza!Important e ca imi placi!Nu te impotrivi te rog!spuse Fer dezbracandu-l de pantaloni,continuand sa il sarute de pe pipt pana mai jos..pana ajunse iar la partea sensibila unde incepu sa-l pipaiesi sa o stranga,atunci baiatul dadu un scancet,apoi incepu sa o miste in sus si in jos.
Baiatul era in extaz complet simtea ca traieste cu adevarat,simtea cum corpul lui vrea din ce in ce mai mult.Fer isi indrepta gura spre zona intima si incepu s ail atinga din nou,dar cu gura miscandu-se iar de sus in jos.
-Aaaa….imi place Fer!T..te iubesc!
Barbatul se opri putin zambi si ii spuse:
-Intoarcete cu spatele.
Fer se apropia cu zona sa intima de Anto,patrunzanu-l cu putere,din ce in se mai tare.
-Relaxeaza-te! spuse Fer.Barbatul mai continua cateva minute in care corpurile lor vibrau de placere,dupa care se aseza pe Anto,si il privi cu tandrete.



Răspunsuri în acest subiect
Dream Satisfaction [+18] [yaoi] - de louv_gravitation - 24-12-2009, 07:34 PM
RE: Dream Satisfaction [Yaoi 18+] - de nolazy - 24-12-2009, 08:43 PM
RE: Dream Satisfaction [Yaoi 18+] - de nolazy - 24-12-2009, 09:08 PM
RE: Dream Satisfaction [Yaoi 18+] - de Yaku-chin - 25-12-2009, 07:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dream is everything Mao 4 3.211 30-06-2013, 12:44 AM
Ultimul răspuns: Natsuru
  A dream become's real(InuYasha) Matt 3 3.129 23-01-2012, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Just a dream [ SHINee inspired ] BlueBunny 8 5.846 30-08-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Dskk
  Just For Dream! Yuki Kuran 0 1.594 27-08-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Yuki Kuran
  Nasty Dream (yaoi +16 - +18) Aliss_anime 1 2.161 19-07-2011, 02:41 AM
Ultimul răspuns: alexutzy97
  Autopsy of a dream...[YAO!] .Dudiii 3 3.741 15-04-2011, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.284 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Pure Satisfaction[yaoi][18+] Kayura 28 16.698 21-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.029 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  A dream or a nightmare ? ~~YuRa~~ 4 3.359 17-06-2009, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)