Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nasty Dream (yaoi +16 - +18)

#1
Hello :* am revenit cu un nou fic dupa mooolt timp :-s La inceput va fii ceva mai siropos, dar apoi va veni si actinuea, gelozia, tradarea...:D So Enjoy it ;))

Capitolul I

Intalnirea

- Imi simteam pieptul fara aer, incetul cu incetul ma sufocam, simteam neputincios cum incept sa pierd controlul. Inima ma durea si se strangea parca mai tare in pieptul meu, azvarlindu-mi cutite dureroase. Am cazut in genunchi, innecandu-ma in proprile lacrimi mari, ce picurau pe obraji mei, ca un rau furios in varsare. Nu mai suportam, nu mai doream sa aud ecoul sinistru al acelor cuvinte, negre, taitoase...El, el, tocmai el ma jignise in acel hal, tocmai el indraznise sa ridice tonul la mine atat de agresiv, atat de vulgar! I-am dedicat tot timpul meu, l-am iubit atat de pur si dezinteresat...am pacatuit atat...


O liniste sumbra se lasa apoi peste cabinet, doar vantul ce mai azvarlea bland perdelele de un alb imaculat. Incaperea era simpluta, atat cat sa-ti ofere o stare de protectie, de pace sufleteasca. Un birou destul de mare in dreptul usii, plin de dosare, o biblioteca imensa pe peretele opus si o masa in mijloc alaturi de un fotoliu si un sezlog. Baiatul blond ce statea intins cu mainile impreunate ca pentru o  rugaciune, suspina in tacere, tremurand din toate incheieturile. Nu mai dorea sa vorbeasca, toate acele amintiri ii faceau rau, dar era necesar inainte sa mai faca vreo prostie. Acum cinci zile incercase sa se sinucida, poate asa scapa de tot chinul si durerea din suflet, insa nu apucase s-o faca pana la capat. Lasitate...isi spune adanc in minte. Nu intelegea cum pur si simplu viata te poate lovi cand te astepti mai putin, cum oamenii in care ai cea mai mare incredere te tradeaza. Ce fel de fiinte suntem noi, ne mancam unul pe altul fara sa tinem cont de umanitate, de iubire...O alta lacrima murdara ii brazdeaza chipul alb ca spuma laptelui, cazand mai apoi in materialul elastic al tricoului orange. Cu ultimele puteri isi strange lantul argintiu de la curea in pumni, simtea nevoia sa-si verse nervii pe ceva.
- Inteleg Hikaru, inteleg...- Vocea plapanda a psihologului rasuna vag in linistea de mormant, nici macar el nu putea vindeca bolile inimii.Se ridica de pe fotoliu dandu-si jos halatul alb ce-i acoperea tinuta office, formata dintr-o pereche de pantaloni negri, clasici si o camasa de un maro deschis. Apoi se apropie de baiat dandu-i de inteles ca sedinta s-a terminat si il va duce acasa.Drumul cu masina nu a fost prea lung, cabinetul fiind situat la doar doi km de blocul blondului. Dupa ce s-au salutat politicos, baiatul a iesit din masina decizand ca o plimbare inainte de a se inchide in camera nu ar strica.Soarele sclipea puternic pe cerul senin, in care norii isi faceau siesta de zi cu zi, in timp ce briza usoara adia alene. Prin jur nici chip de om sau animal, totul parea asa pustiu si lipsit de viata. Observand o banca Hikaru decide sa se odihneasca putin, la urma urmei simtea nevoia de aer. Simte cum o persoana se asaza langa el si in acel moment observandu-i chipul lesina.

***

Nimic nu se compara cu senzatia de a fii liber, de a zbura ca pasarea cerului. Nimic nu se compara cu filingul pe care mi-l oferi tu; muza mea. Inca un minut, atat imi doresc pentru a te putea mistui din priviri. Vreau sa mai stai, asa, exact asa pentru a-ti putea imortaliza in pensula fiecare particica a trupului. Da, sunt obsedat de tine, iar tu nici nu stii ca exista cineva care iti urmareste fiecare miscare de la geam. Dar daca ai stii? Mi te-ai darui fara opunere, cu pasiune, dorinta, gemete pline de placere.  Ah, visez la acel moment de atat de mult timp, dar nu am puterea sa o fac, ma coplesesti...Parul galben ca lamaia scaldata in lacrimile rouei, chipul alb si neted ca neaua, sprancenele subtiri si ochii verzi precum iarba primaverii. Toate te definesc a fii o persoana pasnica, poate chiar naiva si necunoscatoare...Tocmai asta caut, sunt satul de oameni prefacuti, cocheti, care isi doresc o aventura, bani sau faima. Vreau o persoana iubitoare, sincera, careia sa nu-i fie teama sa planga, sa rada, sa tipe sau sa-mi spuna "te iubesc" atunci cand simte. In ce-i treizeci de ani ai mei am cunoscut tot felul de femei frivole sau barbati in cautare de distractie, poate de aceea nu am o familie. Locuiesc singur cam de vreo douazeci de ani, cand ambii parinti mi-au murit, ne avand frati sau surori. Apartamentul mostenit este dotat cu tot ce-i trebuie, mama avand grija de asta, in asa fel incat totul sa-mi fie mai simplu. Lucrez ca Deejay rezident iontr-un club, avand la dispozitie bautura, tigari si sex. Intamplarea a facut ca soarta sa mi te puna in cale, ca atunci cand mi-am facut curaj sa te abordez, tu sa lesini iar eu sa te aduc alaturi de mine. Nu am degand sa-ti fac nici-un rau, te vad atat de plapand, de trist incat mi se sfasie inima. Si de aceea tot ce imi doresc este ca tu sa afli de sentimentele mele, sa ma accepti si sa imi oferi oportunitatea de a te proteja. Iti sarut fruntea si ma asez cu capul pe pieptul tau, vreau sa te simt chiar si pentru o secunda...printul meu!
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#2
He, he, he! Un nou fic yaoi...Si eu sunt prima, si mai bine. Titlul este dragut, acum sa vedm si continutul...
Glumesti, asta nu se numeste "siropos" ci romantic. Tot ceea ce ai explicat tu acolo sunt sentimente. Sentimentele sincere ale unui om indragostit. Atat de dragut! :">
Modul in care ai povestit este ok, exrimarea la fel de bine si ea, greselile nu le-am vazut, conturarea sentimentelor mai mult decat excelent, iar subiectul, sa zicem ca este "inca nedescoperit total". Este primul capitol si cred ca este normal. :p
Banuiesc ca ti-ai dat seama care este parerea mea, nu?...I like it!
Astept nextul si te rog sa ma anunti cand vei posta. Nu de alta, dar nu vreau sa pierd vreun capitol. :d Spor la lucru!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dream is everything Mao 4 3.205 30-06-2013, 12:44 AM
Ultimul răspuns: Natsuru
  A dream become's real(InuYasha) Matt 3 3.127 23-01-2012, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Just a dream [ SHINee inspired ] BlueBunny 8 5.843 30-08-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Dskk
  Just For Dream! Yuki Kuran 0 1.594 27-08-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Yuki Kuran
  Autopsy of a dream...[YAO!] .Dudiii 3 3.738 15-04-2011, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.258 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.967 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  A dream or a nightmare ? ~~YuRa~~ 4 3.352 17-06-2009, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  The scar of an impossible dream angeliqueVampire 4 3.515 16-02-2009, 05:37 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)