Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct şi în reluare numa' la OTV-sezon II

#8
Denn, te urăsc T_T.. de ce trebuie să îmi controlezi taman mie ficul? Acum mai am doar un comentariu la parodie T_T.. nu mai faceţi măh spam că nu mai am comentarii :grr:
Acest capitol e facut de Ella :)))... dar l-am postat eu pt ca ea dadea dublu posting .... deci e opera ei =))... PS : daca nu dati coment va omor :-w


Lenna a luat-o razna... se pare ca a dat foc la închisoare !!!




Ella : Bine v-am gasit, dragi telespectatori si cârtiţe din tufis…
Cine dracu a lasat geamul deschis ? Acum trebuie sa pun capcane si sa se aseze toti cretinii in ele sa ma dati in judecata dupa :…:
Bunnn, cum spuneam ....Dar ce spuneam ? Aaaa Lenna e la inchisoare pentru ca era sa imi rupa gatu si sa o dea cu capu de pereti pe Lynn si accidental a omorat cativa oameni. Mamaaa ce chestie, pe vremea lu Pazvante Chioru faceai puscarie daca cateaua ta facea pipi la vecinu’.
Sa revenim…azi avem numerosi invitati…
*producatoru in casa : nu avem pe nimeni .Zambesteeee*
Ella : * cu o fata de ucigasa in serie* va omor idiotilor, va omor pe totiiiiii
*combo 1,2,3…50* O_O
Ella : Revenim, Lynn vino aici. O_O .Staaaaaiii lasa drujba…
Lynn : Pot sa mutilez pe cnva ?;;)
Ella : Dai drumu, dar nu pe mn T__T
*Dupa 2 minute studioul era total rosuuu*
Lynn : iti place culoarea ? Mai adaug?
Ella: Daaa, parca privirea mea de artista vede o pata alba acolo. Te ajut ? * scoate o mitraliera de sub birou si il impusca pe producator in cap* Mwuhahahaha
Ella : Sa revenim la chestii importante, ia te rog loc sa vedem ce e la stiri ca noi nu avem ce prezenta.
La TV : Mai multe crime au avut loc in preajma OTV-ului. Se pare ca o maniaca nebuna pe nume Lenna a evadat din inchisoare si urla pe strada ca vrea branza o.O Revenim cu alte stiri dau legatura in studio. Baaa vine dupa noi fugiiii.
*O melodie dramatica se aude in studio-ul OTV si Lenna darama usa folosindu-se de puteriile ei telechinetice si de o agrafa ^_^*
Lynn : De unde se aude muzica asta T_T ?
Lenna : baaiiii, bani ,viata sau mustata ? ziceti repede ca musc >__< UUU ce culoare noua, imi placeeee. Unde sunt toti cretini ?
Lynn : poi jumatate din capul prezentatorului e sub papucu tau si restul sunt pe undeva pe tavan in bucatele miiiciii…Pofta Buna :X
Ella : Avem nevoie de o echipa noua… recomandari ??
Lynn, Lenna : :- ??
Lenna : Dai in papuciii mei gauriti mai important e …ce cauta Sasuke in chiloti in spatele tau ,Ella…si dece face balet Sakura aiciii ?
Ella : Sasukeee :X am zis nuddd….trebuie sa ma relaxez si eu, nu ?:))
Lenna : Si Sakura ?
Lynn : exersez trasul la tina :X
Lenna, Lynn, Ella : Asta a fost oameni buni ne vedem data viitoare…dacă nu ajungem la inchisoare toate ^_^
*Poc* capul Sakurei sta putin cam intr-o parte dar va fi bn…*
Lynn : Ops > J

Publicitateee:


Pentru ca nu mai avem ce publicitate sa punem, o sa excludem reclameleee !!!.. nu e o idee geniala? glumeam :-j
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
RE: Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct şi în reluare numa' la OTV-sezon II - de Alany Aysee - 07-02-2010, 05:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 3.986 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 2.983 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.390 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.019 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-) Alany Aysee 25 17.254 01-08-2009, 09:25 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.776 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 21.743 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.620 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.630 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)