Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-)

#1
Citat:Disclimer : Nu detin nici un alt personaj inafara de cele create de mine ce ii apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu profit de pe urma acestor personaje/intamplari.


Bine ati venit la OTV in direct, emisiunea care va face sa cadeti de pe scaun.
Aici invitat special il avem pe Domnul Uchiha care ne va explica de ce periuta de dinti nu e buna:
Lenna [eu:))] : deci domnule Uchiha, *Ahem* cum ne explicati aceasta minunata, dar va spun dragi telespectatori care urmariti TV'ul [defapt cititi] aceasta MINUNATA, punand accent pe MINUNATA descoperire magnifica?
Sas'ke: ehh pai a fost cam asa, trecand cu vederea de idiotul de fratimiu, care lam iertat dupa ce a asasinat clanul, doar pentru ca a gasito pe Elodia, incredibil dar adevarat, punand o paranteza aici [defapt evitand subiectul periuta] a gasito, draga Lenna iti spun, a gasito O.O.
Lenna: intelegand ca a gasito, unde mama dracu' [ops O.O, nu am voie sa injur in direct... ma amendeaza CNA'ul O.O] a gasit'o?
Sas'ke: va spun, draga Lenna , telespectatorilor care ne urmariti numa' pentru periuta de dinti, A GASITOOOO! MIRACOLLL!
Lenna: atunci daca a gasito, DREACU [ops iar am injurat in direct O.O] de ce nu'l chemam pe Cioaca?
Sas'ke: dar draga Lenna nu ai aflat totul, a fost gasita de Itachi, dar nu in viata, ci in bratele lu' Naruto in viata :ha:

Moment de reculegere pentru Lenna care auzind astfel de lucruri cu "In bratele lu' Naruto in viata" sa dat cu capul de pereti si a inceput sa injure toti mortii lu' Sas'ke.


PUBLICITATE!

De cand am inceput sa folosesc Senzopasta am observat ca dintii mei se cariaza mai des, asa ca am contactato pe doctorul specilist Sakura Doctor.
Ea mia zis ca nu ar trebui sa folosesc aceasta pasta de dinti nefolositoare si sa incep sa ma spal cu peste , asa dintii mei vor arata de 1000000...000000 de ori mai negri. Ii multumesc si acum pentru sfaturile magnifice.

De cand ma dau cu Rexonpeste am observat ca barbatii nu ma mai sechestreaza asa mult, oare de ce?
Ehh poate o fii din cauza formulei de peste din Rexonpeste.
Ii multumesc producatorului ca acum pot tine la distanta barbatii.
Si este si foarte ieftin, numa' 84583456 de euro la telesoping + tva inclus, va multumim ^_____^


Poate ca copilul tau nu are sansa sa mearga la scoala sa sechestreze alti copii sau sa fie sechestrat, sa rupa manuale si sa scrie pe banci, dar mai important sa'si bata joc de profesori si sa ia note proaste, poate ca nu are sansa sa le ceara la parinti bani pentru bautura sau pentru droguri, iesire in club sau cheltuit bani degeaba pe sucuri si prostii, daca vrei sa ajuti acesti copii suna la 8684358682 si noi va vom contacta, sau doneaza 5$ +tva inclus sa se duca macar in club la pool sau sa se duca la un internet caffe pentru mess.
Va multumim ^________^



OTV IN DIRECT ISI PREIA EMISIUNEA IN DIRECT SI IN RELUARE.


Lenna: trecand cu vederea ca ma cam doare capul *pote pentru ca m'am dat cu capul de pereti* vreau sa iti zic Sas'ke ca as dorii sa te ridici, sa admire si fetele din sala imbracamintea ta, sau poate si pe tine.


Sas'ke ridicandu-se incet de tot, dar dand cu piciorul in masa de langa el a inceput sa strige:

Sas'ke: FU*UTI NOPTIERA MATII, CINE DRACU O FI PUSO AICI?!?!?!
Lenna: BOULEEEE NU MAI INJURA IN DIRECT CA NE AMENDEAZA CNA'UL!
Sas'ke: TACI DRACU CA MA DOARE PICIORUL, MA DOARE UNDEVA DE CNA!

Emisiune oprita din cauza cna'ului.


Ne revedem data viitoare cu restul emisiuni.

Oare Sas'ke va fii si el amendat?
Lenna isi va inchide emisiunea?
Ce o mai fii pe la publicitate?
Aflati totul data viitoare !


:ha:


Pe data viitoare ;)
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#2
:)):)) Hai ca asta e tare nu gluma. E foarte original si amuzant. Nu prea stiu cum sa comentez, dar mai bine decat deloc. Cel mai mult mi-a placut faza cu Sasuke si masa.
Citat:Sas'ke: FU*UTI NOPTIERA MATII, CINE DRACU O FI PUSO AICI?!?!?!
Lenna: BOULEEEE NU MAI INJURA IN DIRECT CA NE AMENDEAZA CNA'UL!
Sas'ke: TACI DRACU CA MA DOARE PICIORUL, MA DOARE UNDEVA DE CNA!
Abea astept restul emisiunii))
Chu & Gambate:*
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#3
vai abea astept data viitoare ... =)) mor de ras .... nu stiu ce sa comentez , dar cu toate astea mi-a placut .... publicitatea , CNA-ul , sauper fazele .... poate faci si tu o scena de stilul sotilor prigoana :)) ... divortez ... :))
abea astept nextul cine stie ce o sa se mai intample :))
P.S : faza ci Itachi si elodia = aur curat
kiss you bye :*:*

#4
mor....cand am citit am inceput sa rad ca nebuna...vine tata la me...cu o fata speriata....ce ai ella?!...speriat de starea mea psihica;))
Fazele st superbe=))....si da e adv....sasuke al meu la iertat pe itachi dupa ce sau certat putin pe mass=))...ce tare st fazele
iar incepi cu noptiera...:((...iar miai amintit ca bou nu a fost in stare de nik in ziua aia...sti u=))
Doamne=))..si acum rad....nik nu stiu ce sa comentez...:bye:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#5
"Sas'ke ridicandu-se incet de tot, dar dand cu piciorul in masa de langa el a inceput sa strige:
Sas'ke: FU*UTI NOPTIERA MATII, CINE DRACU O FI PUSO AICI?!?!?!
Lenna: BOULEEEE NU MAI INJURA IN DIRECT CA NE AMENDEAZA CNA'UL!
Sas'ke: TACI DRACU CA MA DOARE PICIORUL, MA DOARE UNDEVA DE CNA!"
-faza asta mia placut cel mai mult:ha::ha::ha:
am ras foarte mult la parodia asta
astept sa vad ce se intampla poate il faci pa naruto naomi:ha:
ori pe Ino-oana zavoreanu si sa se certe cu maicasa
oricum astept nextu ca imi place la nebunie
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#6
REVENIND IN STUDIOUL OTV UNDE SE INCINGE O CEARTA MARE



Lenna: BOULEEEE TI-AM ZIS SA NU INJURI IN DIRECT FU*TUTI MORTI MATII DE TAMPIT , HANDICAPATULEEE !
Sas'ke : de unde mata vrei sa stiu eu ca CNA'ul e atat de strict, asta-i vorba romaneasca, injuram de mama focului, ce dracu' asta-i Romania :ha:
Lenna: DAR TI-AM ZIS LA INCEPUTUL EMISIUNII CA TREBUIE SA FII ATENT SI CALM PROSTULE!

Pe usa intra doue femei imbracate in costume roz cu fundite si sosetute colorate cu fundite in par si ochelari negrii la ochi, desigur fane Sas'ke.

Doamnele: suntem de la CNA, emisiunea a fost oprita si amendata, va rugam sa platiti suma de 5469658374658734 euro.
Sas'ke : dar dragele mele, facandule cu ochiul, nu am putea discuta altfel?
Lenna face ochii cat farfuriile cadn vede ca a scapat de CNA doar cu doua autografe din partea lu' Sas'ke.


REVENIND LA EMISIUNEEEE.


Lenna: acum ca am intrat in direct, doamnelor si dementilor ce urmariti ecranul televizorului cu o oarecare dorinta de intoarcere la periuta, am vrea sa discutam despre o fapta din partea lu' Sas'ke.
Sas'ke: ce am mai facut acum?
Lenna: cum poti explica aceasta filmare? : http://www.youtube.com/watch?v=weqn8RjE7...re=related
Sas'ke urmarind filmul.
Dupa 30 de secunde....

Lenna: ahaaaaaaa te-am prins cu oul in buzunar ! Luati-l de aici gardieni :ha:

Sas'ke injurand toti mortii lu' Lenna este luat de politie si dus la inchisoare unde e pus in celula cu Sakura din cauza pastei de dinti cu peste [amintitiva de cealalta publicitate din capitolul trecut ^______^]


REVENIND IN STUDIOUL OTV.

Lenna: dragi telespectatori, dragi ascultatori, dragi boschetari sau toti cei care urmariti emisiunea mea minunata, va anuntam ca reportajul despre periuta de dinti, din pacate, sa anulat. . . .dar il invit in direct pe Rock Lee sa ne prezinte detalii despre viata de ninja si despre relatia deintre elev-sensei.


Lenna: Deci Lee , ce ne poti spune tu despre profesorul tau, sensei Guy?
Lee: :chuu: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: si alceva in legatura cu Guy sensei? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: alceva? ~X(
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: GATAAAAA AM INTELES CA IL IUBESTI PE SENSEIUL TAU, DAR MAI DAL IN MORTII MASII DE TEMBEL... ALCEVA DESPRE EL NU MAI AI SA SPUI?
Lee: ba da :chuu:
Lenna: ce? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:


Lenna se da cu capul de pereti [iar] si il invita pe Guy sensei sa ne spuna ceva despre Lee T_____T


Lenna: deci ce aveti de spus despre Lee?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: sii?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: GATA MAM SATURATTTT, BAGATI PUBLICITATE PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU ~x( !


PUBLICITATEEE!



Daca vrei sa ai parul stralucitor ca mine, fa, si vrei ca Virgil Iantu sa se uite la tine, ca la mine fa , atunci ia vopseaua de par roscata de la Naomi, iar Virgil Iantu va vedea ca ai o voce extraordinara, fa, nu uitati costa extrem de putin, producatorul o da si pe gratis din cauza ca iti poate cauza parlire de par. . .
sunati la 9436593465 si va raspunde in exclusivitate Naomi, fa... VEVERITELE, CANTATI FA!


REVENIND IN STUDIOUL OTV .



Lenna e deja in spital, poate ca va intrebati de ce? Ehh saraca de ea va revenii saptamana viitoare cu altele pentru voi la OTV, dar acum se pare ca sa dat prea mult cu capul de pereti si este in spital.
Va dorim vacanta placuta si o sa revenim saptamana viitoare



cam atat, mai pun nextul mai pe seara :))
sper sa va placa ji nu uitati sa lasati comentarii ;))
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#7
Uite ca m-am intors si numai pot de ras:))
A ajuns Sasuke in inchisoare? Sper sa mai vina in emisiune ca la cum se vorbeste te scapa repede de CNA. In asta mi-a placut mult faza cu Lee:
Citat:Lenna: Deci Lee , ce ne poti spune tu despre profesorul tau, sensei Guy?
Lee: lovely il iubesc pe Guy sensei lovely
Lenna: si alceva in legatura cu Guy sensei? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei lovely
Lenna: alceva? furios
Lee: il iubesc pe Guy sensei lovely
Lenna: GATAAAAA AM INTELES CA IL IUBESTI PE SENSEIUL TAU, DAR MAI DAL IN MORTII MASII DE TEMBEL... ALCEVA DESPRE EL NU MAI AI SA SPUI?
Lee: ba da lovely
Lenna: ce? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei lovely
E foarte tare. Abea astept sa se faca seara:)) Chu & Gambate:)):x
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#8
Lenna A scris:REVENIND IN STUDIOUL OTV.

Lenna: dragi telespectatori, dragi ascultatori, dragi boschetari sau toti cei care urmariti emisiunea mea minunata, va anuntam ca reportajul despre periuta de dinti, din pacate, sa anulat. . . .dar il invit in direct pe Rock Lee sa ne prezinte detalii despre viata de ninja si despre relatia deintre elev-sensei.


Lenna: Deci Lee , ce ne poti spune tu despre profesorul tau, sensei Guy?
Lee: :chuu: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: si alceva in legatura cu Guy sensei? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: alceva? ~X(
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: GATAAAAA AM INTELES CA IL IUBESTI PE SENSEIUL TAU, DAR MAI DAL IN MORTII MASII DE TEMBEL... ALCEVA DESPRE EL NU MAI AI SA SPUI?
Lee: ba da :chuu:
Lenna: ce? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:


Lenna se da cu capul de pereti [iar] si il invita pe Guy sensei sa ne spuna ceva despre Lee T_____T


Lenna: deci ce aveti de spus despre Lee?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: sii?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: GATA MAM SATURATTTT, BAGATI PUBLICITATE PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU ~x( !

DEci partea aste e mortala ai putin ji cadeam de pe scaun . Dak ajung cu capul spart pt. k am cam dat ku kapu' de pamant e VINA TA :die: . Ador ficul este ff tare . Personajele Naruto la OTV :love:.
Da' ce rea ejti ! Vrei sa'l lasi pe Diaconescu fara slujba !
Pune repede nextu' k altfel nu pot dormi bn la noapte :zz:
Ganbate kudasai !

#9
owww,ma doare toata fata de la cat am ras si inca nu ma pot opri
ar trebui sa te angajezi la OTV, cred ca spargi audientele nu alta
Ficul e original si e super tare
(PS, daca vrei sa scapi de CNA iti imprumut eu o mitraliera,Astept cu nerabdare continuarea)

#10
Morrrrrrr....Diaconescule....dute omule la culcare...uite aici STAR
Cum poti sa fi aja rea...adik saracu om se chinuie cu elodia de atata timp;))...si acum aflam de la tine din emisiune ca a gasito Itachi:))
Sasuke bouleeeeeeee...ma inseliiii....esti mort...sa vedeti ce bataie ia d ela me...nemernicu...se da la toate fetele...
=)) inca rad ca isterica..si toata fam e langa mine si se intreaba ...o ducem la spital sau la nebuni?;))=))
nu mai pot-=))....sysuuu...mor;))=)) Sa ma ai pe constiinta =))
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 2.971 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct ÅŸi în reluare numa' la OTV-sezon II Alany Aysee 7 6.373 07-02-2010, 05:30 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.388 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.011 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.763 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 21.720 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.591 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.614 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)