Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct şi în reluare numa' la OTV-sezon II

#5
ok ok, am venitără :X .. pey sa vedem ce scriem azi :-?


Azi nu avem idee de titlu!
ora 16:17



Lenn: OK, am revenit, dupa cum stiti am lipsit o saptamana, Ella si Ino sunt in spital, Ella la urgenta in stare critica iar Ino direct la morga. Tocmai am fost amendati de CNA , de aceea si absenta noastra indelungata. BUUUUT, NEAM INTOOOORS :ha: ce? credeati ca scapati asa repede de moi-je? :ha: In seara asta nu avem titlu si nici invitati, asa ca v-am adus un caine de pe strada sa va spuna cate ceva despre viata pe langa hidrante si cosuri de gunoi. Sa te auzim, puisor !

Cainele: Ham , Ham, Ham , Hammmm , ..... Haaaaammmm!

Lenn: aham :-? ... Inteleg :-? ... da' da', inteleg totul :| .... Oameni buni, ati auzit si Dumneavoastra ! saracul caineeee, nu poate sa vorbeasca :|


ecipa studioului : :...: Publicitateee !!!!


Lenn: De ce? NUU, cainele are ceva de spu... *emisiune intrerupta de publiitate *



Alin: Mami, vreau sa fac caca !
Mama: ok, vin-o !
Alin: dar vreau sa fac caca la Tudor acasa !
Mama: Ok, ai dreptate !

baia lui Tudor e wc public, folositi-l cu incredere !


Geoana: Sunt presedinte, sunt presedinte, YEEE , sunt presedinte !!!:yes:
Basescu:V-am ciuruit pe toti !
*Ceausescu din mormant vine cu o mitraliera si ii impusca pe amandoi*

Ceausescu: Ce credeati mah? Ati scapat de dictator? Doar mi-am luat o vacanta ! :ha: VA CIURUI YO IAR PE TOTIII !!!!! :ha:



Revenind in studio :


Lenn: cainele a plecat, in locul lui am adus pe alcineva ! ten Ten direct aici, in direct si in reluare, chiar de doua ori in reluare, deci Ten ce ai de zis, pe aici, prin umilul meu prea marili studio din lumea asta mica si proasta.. ?

ten: Neji :perv: ... Neji al meu, Neji, sunt viitoarea doamna Hiuga, Neji, ohh ! :perv:

Lenn: Mdea *ii da un sut si o da afara din studio * ^^
Acum ca am ramas singura in studio voi aduce un fan de-al meu, care se uita la toate emisiunile OTV , nimeni alta decaaaaat *tobele bat * Irukandji ! Spune-ne ceva draguta !

Irukandji : pey, ma bucur sa fiu in studio O_O, ce tare este O_O, Lenna, arati mai grasa in realitate!

Lenn: oh, da? :?? * ii da si ei un sut de o zboara direct pe geam * Ok, Lynnule, vin-o tu in studio !

Lynnu vine in studio impiedincandu-se de o treapta a studioului meu si injurandu-mi toti morti si dupaaa, ca nu era deajuns, mai o critica pe Lenn ca ea e de vina pentru ca ea a facut schita studioului si a facut-o intentionat sa se impedice ea cand ajunge in studio .

Lenn : BAAAA , DRACEEE, CE NAIBA, NU POT DISCUTA CU NIMENI NORMAL AZI? LYNNULE NU E VINA MEA ! sincer :|

Lynn Bine. . . [-(

Lenn: Deci, Lynnule, ce idee ai despre acest filmulet? click aici!

Lynn: OMFG, ce pisica geloasa O_O !!!


Lenn: I know O_O Acum inca putina pubicitateee !


PUBLICITATEE



-mami, noua de ce nu ne pica frunzele?
-pentru ca suntem rezistenti !
-si de ce suntem asa rezistenti?
-pentru ca nu bem apa aia imbuteliata a romanilor, caci oamenilor care o beau le cad frunzele! Hai, gata cu fotosinteza, la culcare toata lumea !
-tati, tampitule, ai uitat sa stingi lumina !


Pentru sanatatea dumneavoasta evitati excesul de : scoala ,teme si invatat. Daca cumva v-ati intoxicat prezentati-va urgent la o vacanta luuungaaaa!
Va multumim !


*revenind in studio:*

lenn: am revenit iar, oameni buni ! Si Lynnu isi i-a masa pe biroul meu ! LYNULEEE BAI FEMEIEEE IMI PATEZI BIROUL, STI CAT A COSTAT?
Lynn *mancand si vorbind in acelasi timp* scuze, dar e bun, vrei si tu ?

Lenn: why me? :cry:

Lynn: Nu stiu O_O !

*Lynnu pleaca mancand in liniste si promite ca va venii si in emisiunea viitoare *


Lenn: Am ramas iar singura ! Sa vedem ce invitati mai avem :-? .... OK, sa mai luam un fan la puricat, sa vedem :-? Minnie Mouse, miscati fundu' in studio !

*Minni vine si se uita prin tot studioul , acesta minundu-se de ce e acolo iar cand ajunge la trepte se impedica de treptele de care s-a impedicat si Lynnu . OK , Doamne, eu desfintez acele scari ! O_O, oare sunt posedate? :| *

Lenn: OK, NU E VINA MEAAAA :cry: why me? Diaconescu mi-o fi blestemat studioul sau o fi posedat? :scary:

Minni facand ochii cat farfuriile se sperie si fuge cat colo



*ca sa fie sigura ca nu are vre-un spirit ratacit in studioul ei, sau un fan mort O_O, Lenna aduce un vrajitor ca sa vada daca cumva e ceva necurat, iar daca e, ea jura sa il blesteme pe Diaconescu incat sa nu mai intre in emisiunea ei sau al a alcuiva NEVER!! Vrajitorul vine iar Lenna e ascunsa dupa un colt rozandu-si unghiile si tinand un kunai in mana *


lenn Deci ce e? :99:

Vrajitorul Aici.. se afla... un... spi...rit ! E aici... e adus... de un dusman... vrea sa .... te ameninte.... si... iti poseda sca...rilee..... si... vrea niste inghetata ca sa plece ! :)

Lenn: *ii da toata inghetata din studio si ii spuna sa nu se mai intoarca niciodata * i-a inghetat si sa nu te mai intorci ! O_O :o11:

*dupa ce termina si cu spiritul se pare ca emisiunea se intrerupe din cauza ca emisiunea s-a terminat, dar nu-i nimic, Lenna vine si data viitoare cu ceva cat mai amuzant! Pe data viitoareee !*
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
RE: Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct şi în reluare numa' la OTV-sezon II - de Alany Aysee - 16-01-2010, 07:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 4.012 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 3.028 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.416 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.037 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-) Alany Aysee 25 17.295 01-08-2009, 09:25 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.832 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 21.801 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.655 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.691 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect: