Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saruta-ma asa cum te-am invatat

#21
Am adus nextu :D Sper sa va placa. Lasati si voi comm va rog. Scuzati greselile sau ce e naspa... Si daca ceva nu va convine spuneti-mi :)
Si app., capitolul e hentai :))
Spor la citit :*

13. Fa-ma a ta


Stateam cu picioarele pe presul crem pe care scria "Indraznesti sa intri?" si zambeam usor gandindu-ma ca il avea din liceu. Usa s-a deschis si am fost intampinata de niste brate subtiri.
-Ai intarziat! a spus privindu-ma si zambindu-mi dulce. Avea parul prins intr-un coc la spate, acum ca ii crescuse il putea prinde iar in cele mai frumoase feluri stiute doar de ea, iar doua suvite carliontate ii alunecau in parti, incadrandu-i fata cu o nuanta rozalie ca intr-o rama. Ochii verzi si mari emanau fericire, genele ii erau intoarse si date cu rimel, buzele erau date cu un gloss transparent si unghiile nu foarte mari, cu forma patratoasa erau date cu lac si aveau ca model o floare de cires. M-a invitat inauntru, mi-a facut semn sa stau jos si m-a servit cu o cana de cafea.
-Ce vrei sa vorbim asa important? a intrebat ea aranjandu-si rochia larga, alba, ce-i venea pana la genunchi.
-Aveam nevoie sa stau cu cineva de vorba? am spus privindu-mi mainile ce erau impreunate in poala.
-Despre ce?
-Naruto... am ridicat privirea spre ea.
S-a asezat in celalalt capat al mesei si mi-a luat mainile intr-ale ei, fixandu-ma cu privirea. Ochii ei verzi ca iarba proaspata puneau intrebari la care nici eu nu aveam raspunsuri.
Am inceput sa-i spun totul. Cum ma sarutase in ziua cand am ramas la el pentru a termina decoratiile de craciun, cum a venit la noi acasa amintindu-mi de acel nume, apoi sarutandu-ma in camera mea... Si cum eu am raspuns acelui sarut.
-E claaar! a spus ea alungind cuvantul. Va vreti unul pe altul mai mult ca oricand, dragilor. El regreta ca te-a pierdut prin acel accident, tu regreti ca el nu te-a vrut inapoi de cand si-a revenit, iar acum ca el incearca sa te recupereze tu vrei sa-i spui sa inceteze? Nu te inteleg. a spus ea dandu-si o suvita dupa ureche.
Priveam lichidul negru din cana si ochii mi s-au inundat usor in lacrimi. Deci tot ce aveam de facut era sa-l accept. Sa-l las din nou sa intre in viata mea asa cum il lasasem si inainte. O lacrime s-a prelins usor de pe obrazul meu si a cazut in lichidul dulce din cana. Am clipit de cateva ori apoi mi-am sters ochii cu incheietura maini. Rimelul mi se imprastiase pe fata iar rujul rosu ce-mi acoperise buzele nu mai stralucea acum. M-am ridicat de pe scaun, mi-am apucat paltonul si mi-am incaltat cizmele. Am iesit afara din casa rozaliei fara sa-mi iau ramas bun. Am simtit zambetul cald al acesteia si dragostea din ochii ei pentru mine.
Inaintam pe strazile luminate de stalpii ce erau pusi la distante egale unul de altul. Am trecut strada printr-un loc nepermis, riscand sa fiu luata pe sus de o masina. Aceasta a oprit la timp iar eu am pus mainile pe capota. Gafaiam si lacrimile imi siroiau din ochi. Soferul a zambit trist facandu-mi semn sa trec. Am reinceput sa fug. Ajunsa in fata unei vile mari, frumoase, am inceput sa bat cu pumnii in usa din lemn masiv si n-am incetat nici cand am auzit pasi din partea cealalta a usii.
Usa s-a deschis iar barbatul ce-a aparut in prag ma privea socat. L-am apucat de camasa alba care o purta descheiata la toti nasturii, l-am tras spre mine si mi-am apasat buzele pe ale lui. Intr-un fel ma simteam mai usurata. Am facut un pas mic spre el, inlaturand si cea mai mica distanta dintre noi. Bratele lui s-au incolacit usor in jurul taliei mele si m-au imbratisat strans. Cand m-am desprins din sarut pentru a respira mi-am pus capul pe pieptul lui. Acum si inima lui batea cu putere.
A inchis usa si m-a luat usor de mana, tragandu-ma in casa. Eram pe holul ce ducea spre camera de zi. Culmea a facut ca becul sa se arda si singura sursa de lumina era aceea ce provenea de la focul din semineu. Luminile se jucau usor si armonios in parul lui blond si ravasit, ce-i dadeau un aspect minunat. Ochii albastrii parca ma sufocau, ma inecau ca valurile marii. M-am desprins usor de el privindu-l in ochi si am spus lasandumi mainile sa-mi cada pe langa corp.
-Fa-ma a ta!...
Un sunet gutural i-a iesit din gat apoi a inghitit in sec. M-a apucat de mana si m-a strans din nou la pieptul lui. Lacrimile inca mi se scurgeau pe obrajii palizi. M-a apucat de umeri si s-a uitat la mine. Mi-a sters usor perlele transparelnte de pe fata si si-a trecut degetul aratator peste buzele mele. L-am apucat cu dintii iar el a gemut usor.
Telefonul lui a scos sunete cum ca primea un apel. A continuat sa ma priveasca in ochi, inca uimit. Am dat drumul degetului dintre dintii mei si am intins mana spre telefonul de pe masuta, spunandu-i sa raspunda. Cand soneria a incetat a ridicat receptorul din furca punandu-l pe suprafata din lemn. Am zambit si mi-am dat cizmele din piele jos. Am inaintat pe hol ducandu-ma spre sufragerie. Mi-am dat paltonul jos si l-am pus pe un scaun apoi m-am asezat pe covorul pufos din fata semineului si am privit focul ce ardea cu gratie. S-a asezat langa mine, incordat si socat. Statea cu un picior intins si unul ridicat, sprijinindu-si barbia de genunchi. L-am privit. Ochii lui priveau in gol. M-am intins usor si mi-am pus capul pe piciorul lui inchizand ochii.
-La ce te gandesti? am spus eu frecandu-mi fata de coapsa lui. De unde aveam tot acest tupeu? Eu fata timida am facut primul pas in asa ceva...
Am deschis ochii si i-am intalnit privirea calda, plina de dragoste... Mana lui a inceput sa se plimbe in parul meu lung. Am scos aerul din plamani incet, iar buzele mi s-au curbat intr-un zambet plin de satisfactie.
-La tine. a spus el intr-un tarziu.
-La mine? Dar sunt aici...
-Dar ai venit cu un scop anume... si-a indreptat privirea catre bradul frumos impodobit din coltul camerei. In spatele acestuia, pe fereastra mare ce avea date draperiile la oparte, prin perdeaua transparenta se vedeau fulgii de nea cum cadeau usor.
-Daca prezenta mea aici te deranjeaza, am spus ridicandu-ma in sezut, voi pleca.
M-am ridicat in picioare, mi-am luat paltonul si am pasit pe hol. A venit in spatele meu apucand acea mare de cerneala neagra cu reflexii violet ce flutura in spatele meu. M-a tras usor de par, facandu-ma sa ma dau cativa pasi inapoi pana am ajuns sa ma ciocnesc de corpul lui bine facut. Si-a adancit degetele in parul meu, strangandu-l usor in pumn si mi-a dat capul pe spate. Si-a apasat buzele pe urechea mea soptindu-mi:
-Hai in dormitor.
Rasuflarea lui pe pielea mea m-a facut sa tresar. Cand m-a intors spre el ochii mei erau incetosati. Mi-a dat paltonul jos si m-a luat pe sus. Ajunsi in camera lui, a inchis usa cu piciorul, m-a pus pe pat si s-a asezat langa mine, in sezut. Priveam tavanul si ma gandeam oare ce fac, oare e bine? M-a tras in bratele lui incepand sa ma sarute cu pasiune. La inceput si-a apasat buzele usor pe ale mele. Limba lui a trecut cu usurinta in gura mea si a inceput sa faca miscari circulare. In timp ce ma saruta si-a indepartat camasa, aruncand-o undeva prin camera, apoi si-a trecut degetele prin parul meu adancind sarutul. S-a desprins de mine doar cand mi-a inlaturat puloverul portocaliu si bluza ce o aveam pe dedesubt, cu maneci lungi, ce avea ca nuanta un albastru intens. A stat putin privindu-ma apoi m-a sarutat iar. Mainile lui bajbaiau in partea din spate a sutienului, cautand inchizatoarea. Nereusind m-a apucat de umeri privindu-ma in ochi si a spus pe un ton usor amuzat.
-Vi sa-mi propui sa te fac a mea purtand un sutien care nu se deschide? Cred ca faci misto de mine.
Am inceput sa rad usor ducandu-mi degetele la partea dintre cupele sutienului. Ma privea cu atentie cum am desfacut sutienul insa mainile imi ramasesera inclestate. Obrajii imi devenisera rosii apoi cu o simpla miscare am prins din nou acele doua capse. Ma privea uimit.
-Nu pot... am reusit sa soptesc printre buzele unflate si inca umede in urma saruturilor aplicate de el. Fa-o tu... am zis si mi-am lasat mainile pe langa corp inchizand ochii.
Ezitand, a desfacut capsele inlaturand sutienul, Sanii mari si moi mi s-au revarsat din cele doua cupe. Din instinct mi-am dus mainile la piept, incercand sa ma acopar.
-Cate implanturi ti-ai facut? a intrebat el ridicand o spranceana suspicios si inlaturandu-mi mainile. Ochii mi s-au marit privindu-l socata.
-Poftim?
-Cate implanturi ti-ai facut? a repetat el intrebarea.
-Niciunul! am tipat eu intr-un fel jignita.
-Serios? mana lui a alunecat usor pe unul din sanii mei, masandu-l intr-un fel in care te innebunea, facandu-ma sa nu mai respir pentru cateva secunde bune. Apoi s-a apropiat cu buzele de sfarc, ce era deja intarit din cauza fiorilor si a inceput sa-l dezmierde cu limba, apoi cu buzele. Am dat drumul aerului din piept si am soptit un "Da...".
-Impresionant. a spus el zambind.
M-a intins usor pe suprafata moale a patului, invelita cu cearceaf din satin alb. A continuat sa ma sarute, plimbandusi o mana pe abdomenul meu si coborand-o in jos. A tras usor de fermoarul pantalonilor negri, apoi a desfacut nasturele acestora, tragand usor in jos de ei. Dandu-i jos, i-a aruncat langa celelalte haine apoi a inceput sa ma priveasca. Din nou mi-am dus mainile la piept insa miau fost indepartate de bratele lui. A inceput sa depune saruturi usoare, umede, pe intreg corpul meu. Pe fiecare san in parte, muscandu-i usor, pe abdomen, pe gat, pe brate.
A zambit apoi si-a inlaturat si el blugii, ramanand in boxeri.
"De ce fac asta? De ce?" imi repetam in gand. "Pentru ca-l iubesc, pentru ca vreau sa revina totul la normal, pentru ca.... O doamne." Mi-am intrerupt singura gandurile cand i-am vazut expresia de multumire de pe fata dupa ce a inlaturat si ultimul articol vestimentar de pe mine. Am inceput sa privesc panicata in jur, cautand ceva sa ma acopar. Am apucat de cearceaf si l-am tras peste mine. Obrajii imi erau atat de calzi si colorati, ochii mari si uimiti, buzele intredeschise si umede.
Mi-a zambit amuzat apoi si-a inlaturat boxerii. Am inchis ochii strans si am intors capul. Inima imi batea foarte repede iar aerul de-abea se strecura printre buzele mele. A inlaturat cearceaful alungindu-se deaspupra mea. Vazand cat de incordata eram a oftat usor.
-Hina, mai bine o lasam pe alta data.
L-am apucat de mana impiedicandu-l sa se ridice. A zambit pervers apoi si-a strecurat o mana intre coapsele mele, facand miscari calculate, minunate si pline de experienta. Am facut ochii mari de uimire apoi am scos un geamat printre buze. Am inceput sa ma misc usor sub atingerile lui. S-a oprit insa ochii mei il implorau sa continue. A aprobat din cap, potrivindu-se intre picioarele mele si adancindu-se in mine.
Am tipat...
S-a oprit.
Am strans din dinti spunandu-i sa continue, lucru care l-a si facut. Imi infipsesem unghiile in spatele lui lasand niste forme de semiluna si-mi muscam buza de jos. Intr-un final, placerea luase locul durerii si am inceput sa scot gemete stinse.
Deja pierdusem legatura cu lumea reala...

***
-De ce nu mi-ai spus ca esti virgina? se plimba prin bucatarie, nervos, in timp ce tipa la mine.
-Naruto... eu...
-Tu ce? M-am simtit aiurea! Daca imi spuneai eram de o mie de ori mai atent, nu in...
-Gata! l-am intrerupt eu. Nu puteam sa il mai ascult cum imi spune acelasi lucru de o suta de ori "Puteam sa fiu mai atent si nu intram in tine ca un dobitoc". Am fost virgina, obisnuieste-te cu asta! Eu de unde sa stiu ca nu-ti plac virginele? deja ma enervasem la culme.
S-a asezat pe scaun, mai bine spus s-a aruncat, dand un pumn in masa. Cana de cafea s-a varsat, s-a rostogolit si a cazut de pe masa, spargandu-se la contactul cu gresia rece.
-Ma simt aiurea, intelege-ma! a spus printre dintii inclestati.
-Aseara te simteai destul de bine. am sarit eu in aparare.
Expresia nervoasa de pe chip i-a disparut, aparandu-i una de ingrijorare. M-a privit si a spus parca doar pentru el:
-Nu ne-am protejat...
-Da stiu. am spus eu privind lichidul negru ce se scurgea pe gresie.
-Iti dai seama ce inseamna asta, Hinata?
-Nu inseamna nimic.
-Ba da! Daca ramai gravida? a inceput sa tipe panicat.
-Nu va fi niciun copil. Si in caz ca va fi unul, sa sti ca avorturile sunt permise. am spus eu parand indiferenta. Inima insa imi plangea. De ce era asa panicat in legatura cu un copil... O fetita... Ai...
-Adica vei omori o viata? N-ai inima! a spus el dand cu pumnul in masa.
-Tu esti cel care face atata caz, domnule Uzumaki.
-Da, miss Hyuga. Ai vre-o problema?
-Problema o ai tu! Si stai calm, domnule Uzumaki, exista si pilula de a doua zi. Asa ca nu-ti face griji. Nu va fi niciun copil. Nici-o Ai...
-Poftim? a intrebat el privindu-ma uimit.
-Nimic.
M-am ridicat de la masa si zambindu-i trist ia-m spus:
-Mersi pentru asa o noapte. Mi-a placut. Si... Craciun fericit.
Am parasit incaperea. M-am dus pe hol unde m-am incaltat si mi-am luat paltonul. Am iesit din casa, trantind usa. Nici nu se obosise sa se miste cand am plecat...
In drum spre casa mea, m-am oprit la o farmacie. Am cerut nenorocita aia de pastila apoi am plecat. Am intrat in casa si m-am sprijinit de usa. Totul se intamplase asa repede incat nu am avut timp sa ma mai razgandesc. Nici nu vroiam sa ma razgandesc, sincera sa fiue. L-am dorit la fel de mult cum si el m-a dorit pe bine. Stiam ca facusem o alegere buna.
M-am schimbat in haine lejere si am coborat in sufragerie. Pe masa aveam un pahar cu apa si o pastila mica. Am luat pastila intre degete si o priveam atenta. Am luat paharul in mana cea lalta si am baut o gura din apa rece. Am pus obiectul transparent la loc si am aruncat pastila in lichidul incolor. Am ranjit apoi am dat cu palma in pahar, care s-a rasturnat si s-a facut bucatele...
What goes around comes around.



Răspunsuri în acest subiect
Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 05-10-2009, 10:05 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 10-10-2009, 08:14 PM
RE: [naruto]Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Hinata loves Naruto - 22-11-2009, 12:21 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 29-11-2009, 03:35 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 16-12-2009, 07:23 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Lya - 19-12-2009, 10:31 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 23-12-2009, 01:18 AM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Bambilici - 27-12-2009, 04:44 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 27-12-2009, 05:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-01-2010, 01:18 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 26-01-2010, 10:17 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 28-01-2010, 04:10 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 05-02-2010, 06:44 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Fifilina - 06-02-2010, 09:19 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 06-02-2010, 10:14 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 06-02-2010, 10:31 PM
RE: Saruta-ma asa cum te-am invatat - de Minnie - 12-02-2010, 01:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tu m'ai invatat sa iubesc ♪RockPrincess♪ 31 15.001 03-07-2011, 11:50 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  M-ai invatat sa iubesc din nou ! Tsubaki 13 9.099 06-02-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)