Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mikarulove`s Oneshots [yaoi]

#2
Nu cred ca am comentat prima data cand ai postat si imi cer scuze.
MI-a placut foarte mult.
ARIPILE TRECUTULUI mi s-a parut atat de special. Mai ales:--''Yuukiisi apropie incep buzele de ale mele initiind un sarut fierbinte.De mult timp doream si eu acest lucru dar nu credeam ca am sa-l pot face adota.E un vis devenit realitate.M-a luat incet de mana si m-a dus in camera lui.
Camera de hotel era amenajata cu gust, lucru care nu ma mira. Peretii de culoarea cerului ma calmau. In mijlocul camerei era un pat imens, dar nu imi pasa prea mul de aceste detalii. L-am simtit pe Yuuki cum m-a cuprins in brate, de la spate si a inceput sa imi sarute gatul. Buzele sale imi faceu corpul sa tremure. M-am intors pentru a-l saruta. Era asa dulce. M-a impins usor spre pat si m-a pus pe el, apoi s-a pus peste mine. L-am lasat sa imi exploreze fiecare particica din corp. Hainele noastre au disparut in cateva clipe. I-am simtit membrul erect intrand in mine. A inceput sa se miste usor, apoi mai repede. Am atins orgasmul si am simtit lichidul sau albicios intrand in mine. Inca cateva secunde nu l-am lasat sa iese din mine si l-am imbratisat strans. Pana atunci nu stiam cat de dor imi fusese de el de fapt.
Seara aceea a fost cea mai speciala de viata mea si sper sa raman mereu cu el.''--
E prea dulce.....:x:x:x:x
Love!!!!!!

Al doilea One shot m-a facut sa plang.Chiar si acum plang.M-a facut sa-mi aminteasca de ceva dureros,dar parca nu mai simpt durerea aia....orcum,ciudat dar mi-a linistit suflletul.
Revenind la O ultima noapte,timpul la inceput era o javra cu multi iubiti,nu suport asemenea persoane....in prima clipa il uram dupa...mi-am schimbat parerea despre Larry.Mi se pare dulce desi comportamentul lui la inceput ma enerveaza.Il iubea sincer pe Ken,bietul de el era bolnav de cancer la plamani...si moare dupa ce face dragoste ku Larry...
M-a impresionat mult,nu stiu de cand am devenit asa sensibila dar plang....la dracu nu ma pot opri.
''Ken, sper sa ai grija de mine pe drumul spre cer.Te iubesc.''--frumos si dureros.
S-a sinucis,nu a putut trai fara el.A inteles prea tarziu ce inseamna iubirea adevarata si prea tarziu micutul a iesit in calea lui.Boala lui nemiloasa nu i-au lasat sa fie fericiti.
Fericirea celor doi a durat prea putn....
Cred ca cei doi sunt impreuna si acolo unde se afla....
Poti sa razi dar imi place sa gandesc asa.
Well,te-am pliktisit rau cu comul meu.Gome.
Greseli de tastare nu am vazut,nici nu m-am uitat dupa ele.
Felicitari pentru ce ai scris. Astept sa vad cu ce ma vei surprinde.
Chuu:*

P.S. se pare ca sunt prima...perfect:d



Răspunsuri în acest subiect
Mikarulove`s Oneshots [yaoi] - de mikarulove - 02-10-2009, 10:25 PM
RE: One shot [yaoi] - de Luzer - 30-11-2009, 01:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.100 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.475 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.652 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  My yaoi oneshots. Ichigo. 27 13.249 03-04-2011, 03:21 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity
  Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] Yaoi Queen 21 24.822 16-01-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: kame.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)