Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The love is a bang!!

#6
Vreau sa le multumesc celor care m-au criticat si ma bucur ca fiscul meu este citit. In legatura cu cestia de mai sus, ignotati-o:D
Si acum al patrulea capitol

Un vizitator neasteptat, dar foarte placut

Ceasul imi suna in cap, cu o melodie inervanta, dar din pacate pentru el si fericire pentru mine, facu cunostinta cu peretele. M-am ridicat din pat si mi-am facut siesta de dimineata si m-am imbracat cu o bluza neagra, cu decolteu, dar nu asa de pronuntat, o pereche de pantaloni si in picioare incaltarile ninja. Ies din casa si in stomac am o senzatie stranie. Privesc cerul incarcat cu nori grei de ploaie, anutand o zi fricuroasa si ploioasa de toamna tarzie. Oftez si ma indrept spre terenul de antrenament, ca am lipsit prea mult de la antrenament, dar faceam antrenament cu Tsunade, deci nu ieseam in minus defel. Ajung la terenul de antrenament, unde era doar Sasuke, singur?! Ma mira faptul ca este singur si nu este impreuna cu Yin, ligandu-se pe aici, ca nesimtiti. Brunetul ma observa si vine spre mine, cu un zambet pervers pe fata. Asta nu-i a buna. Ma dau in spate, dar Sasuke ma prinde de incheietura maini si ma mai lasa sa fac nici un pas in spate.
- Sakura, ce mai faci? Ma intreba, apropindu-si corpul destul de amenintator de al meu.
- Ce te intereseaza, sanatatea mea, domnule Uchiha, ii raspund sec, acra si rece, chiar daca in voce s-a strecurat un pic teama.
- Sakura, toate fetele mi-au facut fite, pana le-am f**ut, apoi au devenit mielusele. Pe altele a trebuit sa le violez, cum ar fi, Hinata si Yin, dar apoi de cate ori le chem, vin la mine, ma satisfac si gata.
- Si ce se intampla, daca Yin sau Hinata nu vor sa vina la tine, pentru a se f*te cu tine?
- Daca tin la onoarea lor, vin, daca nu, ma duc la parinti lor si le arat pozele din timpul actului.
- De aceea nu te are la inima Naruto si Neji?
- Da, a scapat-o pe micuta Hyuga, Hanabi, gura in fata lui Neji si Neji i-a spus lui Naruto si apoi au venit la mine, dar tu, n-ai frati, surori, veri sau mai bine spus familie sau iubit, n-are cine sa se ia de mine si pot sa te violez cand vreau, mai ales ca stiu unde locuiesti. Pot sa vin noaptea la tine si s-a dus cireasa, imi spuse brunetul si apoi izbucni intr-un ras, nebunesc, facandu-ma sa ma indreb, daca acela este baiatul pe care l-am iubit si as fi fost in stare sa mut si munti din loc pentru el, dar acum...
Este un pervers, obsedat sexual si pe deasupra de toate, un violator fara constinta... Kakashi-sensei aparu impreuna cu Naruto si Yin, care sari la Sasuke si il saruta patimas. Mie deja mi s-a facut sila, dar acum, ca era aici Kakashi, trebuia sa stau. Mai bine nu venea la antrenamente si ma duceam la Hinata sau o vizitam pe Temari in Suna, dar acum trebuie sa ma resemnez cu situatia si sa raman la antrenamente, chiar daca nu-mi vine. Intre timp ce eu asudam la antrenamente, Deidara ajuns intr-o poaiana, pe un canar urias de argila alba si cobori de pe el. Facu semnul tigru, cu o singura mana si canarul reveni la forma initiala, adica mica si pitica. Baga canarul intr-o straita si isi lua in spate un rucsac. Se transforma intr-un batran, cu parul gri, chel in mijlocul capului, cu mustata si cioc si ochelari de vedere pe ochi. Purta niste haine sarace si rucsacul se transforma intr-un cos, plin cu plante medicinale. Se indrepta spre poarta si trecu, fara, ca gardieni sa-si dea seama cine a intrat in sat. Mergea alene prin sat si vazu o fata cu parul saten, prins in doua cocuri si ochii ciocolati, insotita de un Hyuga.
- Ma scuzati, spuse Deidara pe un ton batran si obosit si apoi continua, ati putea sa-mi spuneti unde locuieste domnisoara Sakura. Are in jur de 16 ani, parul roz si ochii verzi si este amabila cu toti?
- Pai, locuieste pe aceasta strada la numarul 113, dar domnule...? Vru sa-l intrebe TenTen, dar batranul pleca, indreptandu-se spre casa mea.
Pe la ora 18 seara, Kakashi, binevoi sa ne dea drumul acasa. Am plecat toti patru, impreuna. Yin si Sasuke de brat si sarutandu-se din cand in cand, iar eu si Naruto, eram plini de nervi si tunam, fulgeram si pe gura foc scoteam. Eu am fost prima care a parasit grupul "vesel" si urc pe veranda, unde se afla un balansoar. Descui usa de la intrare si intru. O incui si aprind becul in hol, ca era intuneric si vad, ca pe pres, se afla niste incaltaminte ninja, negre, straine mie. Scot un kunai si inaintez pe hol, indreptandu-ma spre bucatarie si din neatentie daram o vaza, care se facu bucati, mici si taioase in contact cu parchetul din hol. Am auzit pasi in spatele meu si cand ma intorc, kunaiul imi aluneca din mana, infigandu-se cu varful in podea. In fata mea statea Deidara, imbracat in negru si cu bandana satului sau, legata la gat. Am facut doi pasi mari si i-am sarit in brate bucuroasa, aproape daramandu-l. Parfumul sau barbatesc divin, imi imbata simturile si ma facea sa-l doresc. Shannaro, la ce dracu ma gandesc? Simt cum ochii incepura sa verse perle cristaline si sarate, de bucurie, ca il revad din nou pe Deidara. Nu stia cat de mult imi incalzea acest lucru, sufletul meu plapand si parasit. Buzele lui se jucau cu parul meu si ii murmurau cuvinte linistitoare si mainile lui se plimbau in voie, linistitor pe spatele meu. Dupa jumatate de ora, m-am linistit. L-am invitat sa mergem in camera mea si am urcat treptele din lemn de brad. La capatul scarilor era un rucsac, negru, mare, dar era plin pe jumatate. Il lua pe umar si intra dupa mine. Trag draperiile albe in fereastra, pentru a nu se vedea de-a afara, pe cine am eu invitat in casa si aprind veioza in forma de vaza, aflata pe noptiera din lemn de cires. Ma asez in pat langa blond si imi dau parul dupa ureche.
- Ce cauti aici? Il intreb, privindu-l atent.
-Ti-am promis ca o sa ne revedem si iata-ma, am venit sa te vad, imi raspunse, lasandu-se pe spate, cu mainile sub cap si privind tavanul.
- Si cum ai aflat unde locuiesc? Il intreb, in timp ce m-am ridicat si imi cautam bijamaua.
- Am intrebat pe strada si am aflat, vrei sa ies? Ma intreba, vazandu-ma cu bijamaua in mana.
I-am facut semn din mana, ca nu si am intrat in baie. Baia avea pe jos gresie alba si pe pereti, faianta albastra. Aveam un dus, wc-ul, chiuveta si o masina de spalat. Ma dezbrac de haine si le arunc in cosul de rufe, care era arfiplin si intru la dus. Apa calda imi mangaia delicat pielea rozalie foarte deschisa. Ma rasfat cu gelul de dus cu parfum de mar. Dupa un timp ies de la dus si ma imbrac cu pijamaua mea. Era rosie, alcatuita dintr-un maiou rosu, cu decolteu generos, expunandu-mi sani mici. Mai aveam niste pantaloni de treinin, scurti, tot rosi. Ma pieptan si ies din baie. Intru in camera si raman statuie. Deidara se uita dupa fereastra, imbracat intr-o pereche de pantaloni trei-sfert, usori din panza, maro si la bustul gol. Avea muschi, destui de puternici, ce se contractau la fiecare miscare pe care o facea. Parul ii cadea, ca o cortina aurie, pe spate si pe partea stanga, stralucind in lumina difuza, a veiozei. Nu se putea ca acest inger, sa imi fie mie destinat. Ma vede si imi zambeste bucuros. Se apropie de mine si imi sopteste la ureche, ca arat fierbinte si ma pupa delicat pe frunte. Rosesc usor in obraji si imi plec ochii in pamant, de emotie. Ma trase spre pat si se intinse pe el, tragandu-ma langa el, luandu-ma in bratele sale, puternice si isi scufunda fata in parul meu roz. Sting veioza si singura lumina venea de la luna, creiasa nopti, care isi trimitea razele sale, fantomatice prin draperiile albe. Vad la fereastra o umbra miscandu-se. Crezand ca-i Sasuke, venit sa-mi faca rau, scot un mic, usor si scurt tipat, trezindu-l pe tanar si punandu-l in garda. Ma uit la el si raman masca. Ochii sai straluceau ca doua safire, pe fundalul intunecat, al camerei. Imi spuse ca era doar o pisica, am oftat usurata.
- De ce te-ai speriat? Ma intreba, privindu-ma atent, dar ochii, numai straluceau.
- Pai..., am spus eu, lasand privirea in jos.
- Sakura vreau sa stiu.
- Sasuke Uchiha, fratele lui Itachi, poate il sti, mi-a amenintat, ca v-a veni noaptea sa ma violeze si am crezut ca-i el. Mi-e frica Deidara.
- Daca vine mucosul acela mic, aici, il voi lasa fara "cocosel". Daca a devenit major, crede ca poate abuza de oricine? Daca se atinge de tine, il voi lasa pe Itachi de tot orfan.
- Mersi, mult, ca esti aici, am spus eu si am vrut sa-l pup pe obraz, dar el isi intoarse capul si am nimerit buzele.
Rup sarutul si rosesc usor. Blondul rade si se puse peste mine, dar nu se lasa peste mine. Imi zambi perves si imi trase usor maioul, dezgolindu-mi abdomenul, dar nu-mi dezgoli si sani. Se trase in jos, fredandu-se lasciv de mine si incepu sa ma gadile cu buzele lui si limba. Chicoteam si incercam sa-l indepartez din aceea zona, dar, mainile mele, erau prinse de mana lui drepata si toata greutatea o tinea in cea stanga. Incercuia cu limba buricul si apoi dupa ce ma "tortura" cu rasul, reveni la nivelul meu si ma apuca jucaul cu dinti de o bretea de maiou si incepu sa maraie ca un catel si sa traga de ea, ca si cand s-ar fi jucat. Dar vaznd ca nu-l bag in seama, dadu drumul bretelei si incepu sa ma sarute usor si delicat pe buze, devenind apasat si pasional. Ne-am mai gadilat si din greseala ma apuca de unul dintre sani si mi-l stranse, usor, facndu-ma sa gem, dar si-a retras imediat mana, cerandu-si scuze. Mult dupa miezul nopti, blondul s-a trezit sa se duca la baie. Eu dormam, pe burta, si cu capul spre perete. Isi scunfunda mana in parul meu matasos si o cobori, pana ajunse la baza gatului si in mangaie usor. " Ayne, am senzatia ca fata aceasta este pura, cum ai fost si tu. Iarta-ma dar simt, ca sunt pe cale sa ma indragostesc", isi spuse in gand tanarul, se apleca si imi saruta usor spatele, ca sa nu ma trezeasca. Se duse la baie si cand iesi, nu se intoarse in camera, ci, cobora in sufragerie, se lungi pe canapea si adormi, in singuratate.

pozele de la capitol:
http://media.photobucket.com/image/anime...ng.jpg?o=3 -Deidara deghizat in mos.
http://media.photobucket.com/image/deisa...1.jpg?o=50 -imbratisarea dintre cei doi.
http://media.photobucket.com/image/deisa....jpg?o=107 -cand o mangaie pe spate
cantecul cand Sakura sa reintalnit cu Deidara:
http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A...re=related

gome, daca este cam scurt, dar promit ca urmatorul v-a fi mai lung:D



Răspunsuri în acest subiect
The love is a bang!! - de ellamanu - 17-09-2009, 10:31 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 18-09-2009, 09:12 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 19-09-2009, 04:22 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 20-09-2009, 01:26 AM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de A'Svear - 20-09-2009, 01:57 AM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 20-09-2009, 05:27 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 26-09-2009, 04:31 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 02-10-2009, 11:04 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de morfo - 03-10-2009, 12:51 AM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de A'Svear - 10-10-2009, 07:15 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 10-10-2009, 08:16 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de A'Svear - 10-10-2009, 09:09 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de DeathRebel - 11-10-2009, 01:25 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 18-10-2009, 04:35 PM
RE: [DeiSaku] The love is a bang!! - de ellamanu - 23-10-2009, 04:52 PM
RE: [naruto] The love is a bang!! - de "~Setsuna~Noelle~" - 09-11-2009, 10:09 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)