Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Pasiune [Shonen-ai / Yaoi]

#5
Capitolul 3 : Rolurie si Pasiunea

~P.d.v. Kaito~
Data viitoare nu va mai scapa , nu mai pot astepta ... Il doresc prea mult ! Tipul asta ... Nu stiu ce are atat de special , dar cu siguranta mi-a sucit mintile . Imi suna telefonul , sper sa fie Sho ... Dar la ce ma gandesc ? Nici macar nu are numarul meu . Este Shun , regizorul ... Ce naiba vrea si asta ? Ii raspund dar imi spune scurt sa ma duc in fata platoului de filmare , dupa care inchide . Ma conformez si o iau la fuga . In cateva minute am ajuns si in fata studioului , unde il vad pe Shun impreuna cu roscatul meu . Stateau de vorba . Cand am ajuns langa ei , Sho s-a intors spre mine felicitandu-ma ... Dar de ce ?
- Ai primit rolul principal in film , vei juca rolul lui Kazuma ! Imi spuse Shun in timp ce ma felicita
- Poftim ? Si cu Sho cum ramane ? Intreb eu
- Eu voi juca tot un rol principal , ca Akira . Imi spuse el . Dar stiu ca defapt era un pic trist din cauza rolului , mereu l-a vrut pe cel care eu l-am primit .
- Daca vrei sa faceti schimb , eu nu ma supar , adica pentru mine e acelasi lucru ... Cred ! Zise Shun indepartandu-se de noi .
Impreuna cu roscatul meu , am mers spre hotelul in care eram cazati . Ajunsi acolo in scurt timp , eu m-am asezat pe unul din cele patru fotolii puse in jurul unei mese de sticla , iar Sho s-a asezat pe cel din fata mea , privind in gol .

*
- Hei , Sho , chiar vrei rolul pe care l-am luat eu ? Intreaba blondul zambind , avand parca ceva in minte .
- Pai , chiar l-am vrut , dar nu e nici o problema , rolul pe care il am eu e tot unul principal . Spuse el incercand sa schiteze un zambet .
- Am o idee ... Ce ar fi da am juca noi doi o partida de poker la mine in apartament ? Dar nu pe bani .
- Atunci pe ce ? Intreaba roscatul
- Pe trupul tau , de exemplu !
-Ce ?! Ai innebunit ?
- Iti este frica sa nu pierzi ?Intreaba blondul privind insistent .
- Dar daca castig ?
- Daca castigi , vei primi rolul meu .
Sho era increzator in norocul lui la acest joc si accepta . In copilarie mereu castiga cate ceva prin intermediul poker-ului .
Cei doi au urcat in apartamenul blondului , s-au dus la masuta din dormitorul acestuia si au inceput jocul .

* *

*

-Ce ?! Nu ! Nu se poate ! Am pierdut ? Striga roscatul , ridicandu-se de pe scaun , privindu-si cartile pe care tocmai le-a aruncat pe masa .
-Asa e , ai pierdut ! Spuse blondul calm ridicandu-se si el , dandu-si jos camasa alba , apoi apropiindu-se de roscatul al carui trup tremura din ce in ce mai tare . Oare chiar trebuia sa respecte acel pariu ? Se daduse cativa pasi in spate , lovindu-se de perete . Kaito si-a pus mana dreapta langa capul baiatului , incepand apoi sa il sarute senzual pe gat , urcand lin spre ureche soptindu-i cu voce seducatoare :
-De data asta nu vei mai scapa ... Pisoias !
- Cum ? Pisoias ?
Mana stanga a blondului il prinsese pe Sho de barbie , intorcandu-i usor capul pentru ca buzele sale sa fie acaparate intr-un sarut pasional . Saruturile baiatului blond creeau o placere aparte , creeau dependenta ce te facea sa vrei mai mult . Gustul dulce al buzelor acestuia puteau face pe oricine sa se simta minunat , iar Sho nu facea o exceptie . Kaitou si-a introdus limba in gura baiatului , explorand-o in voie , in timp ce il ia usor pe roscat in brate si il aseaza pe patul de langa masuta la care ei au jucat poker .
Hainele lui Sho au disparut intr-o clipita . Corpul lui tremura sub cel al blondului , iar cand Kaitou a ramas si el gol , baiatul roscat a vrut din nou sa opreasca totul , dar de data aceasta , blondul nu a mai permis .
- Ti-am mai spus ... Nu vei mai scapa ! Degeaba incerci sa ma impingi , daca nu ai destula putere . Gandeste-te ... Din cate stiu eu , ai patru ani de sala ... Eu am sapte ... Pana la urma , oare care e mai puternic ? Intreaba blondul prinzandu-i mainile roscatului intr-o stransoare deasupra capului . Buzele suave ale lui Sho au fost acaparate intr-un sarut tandru si lung . Coborand din ce in ce mai jos , Kaito l-a sarutat usor pe piept , eliberandu-i apoi mainile .
Desi , roscatul rostea cuvantul "Nu" , gandul lui spunea opusul . Nu credea ca va ajunge pana aici , dar fiorii care ii strabateau corpul , il faceau sa tremure usor . Intr-un fel , el si Kaito erau rivali ... Iar acum sunt in acelasi pat .
Blondul urca incet spre chipul roscatului , soptindu-i la ureche :
-Esti pregatit ?
Acesta nu a mai asteptat un raspuns , ci l-a patruns adanc pe roscat , care scapase un tipat de durere . Inchise ochii si lasa capul pe o parte , strangand in pumni lenjeria alba de matase a patului . Alte scancete s-au facut auzite cand Kaito a inceput sa se miste putin cam repede ... La un moment dat , el a incetinit .
Roscatul , zambind l-a apucat pe blond cu ambele maini de dupa gat .
-Nu ... Nu te opri ... Spuse acesta , sarutandu-i usor buzele dulci .
Kaito , desi uimit de reactia baiatului , a zambit si a inceput sa-i sarute pieptul fierbinte , miscarile lui devenind din nou rapide dar mai sigure . Corpul lui Sho s-a obijnuit cu durerea pricinuita de momentul in care blondul patrundea in el , din acea durere simtind acum o adevarata placere . Limba blondului se plimba pe pieptul roscatului , urcand spre gat si coborand din nou . In scurt timp , camera s-a umplut de gemetele baiatului cu ochii albastrii .
-Kaito ... Rosti roscatul pentru prima data numele blondului care fu urmat apoi de un geamat .
-Mi-ai spus pe nume ... Zise el fericit ca a putut sa isi auda in sfarsit numele rostit de vocea senzuala a baiatului ce se afla sub el . Culoarea rosie si obrajii roscatului s-a intetit atunci cand Kaito a inceput sa il sarute pe abdomen , coborand mai jos , plimbandu-si usor buzele si limba in zona intima a baiatului , ale carui gemete se faceau auzite in toata incaperea .



Capitolul 4 : O dimineata normala dupa o noapte agitata

Corpurile lor bine construite erau acoperie cu un strat subtire de transpiratie . Gemetele se faceau din ce in ce mai perceptibile cu fiecare secunda ce trecea . Luna degaja lumina ce trecea printre perdelele albe , facand atmosfera si mai romantica . Sho era ca un fel de drog pentru Kaito , ce il imbata mai tare decat alcoolul : pana si vocea roscatului creea o dependenta . Corpul lui , il indemna pe blond sa sarute fiecare bucatica din el . Baiatul acesta i se parea pur si simplu irezistibil : un chip angelic , dar un trup ce te indeamna la pacate .
- Kaito ... vocea roscatului nu era mai mult decat o soapta senzuala care dadea fiori pe sira spinarii . Respiratia lui Sho era superficiala si nu putu opri scancetul cand blondul prinsese cu dintii de sfarcul acestuia . Acel scancet fu urmat de gemete care s-au facut auzite de fiecare data cand Kaito il patrundea pe baiat . Gemetele celor doi au devenit din ce in ce mai dese cand blondul a inceput sa se miste mai repede , aplecandu-se asupra baiatului . Acele gemete contineau unele scurte fragmente de cuvinte , numele fiecaruia fiind pe buzele celuilalt .
Pasiunea dintre cei doi se simtea in atmosfera incinsa . Vocea lui Kaito , anunta ca va urma "momentul final" . Acesta i-a prins buzele intr-un sarut senzual . In urmatorul moment , Sho a scos un tipat infundat . Kaito si-a lasat corpul sa cada peste cel al roscatului , relaxandu-se . Baiatul de sub el si-a incolacit mainile in jurul trupului bine facut dupa care inchise ochii obositi . Cei doi au adormit in cateva minute unul in bratele celuilalt .

* *

*
Soarele isi facu aparitia ce cerul albastru , aruncandu-si sagetile de foc spre pamant , lumina puternica intalnind si chipul angelic al roscatului care isi deschide usor ochii albastrii , cautand apoi cu privirea chipul blondului , care din pacate nu era langa el . Sho se ridica in capul oaselor , destinzandu-si corpul si mergand apoi cu pasi mici spre baie , unde isi facuse un dus fierbine . Era constient ca nu se afla la el in apartament , stia exact unde este . Inca simtea o durere , nu prea puternica , care se abatea asupra corpului sau . Stia chiar si cauza acelei dureri : noaptea pe care si-a petrecut-o alaturi de Kaito . Isi sterge picaturile de apa de pe corp , dupa care isi infasoara prosopul albastru in jurul taliei si merge spre bucatarie , unde il vede pe blond in timp ce manca . Acesta isi ridica privirea , intalnind-o pe cea a roscatului .
-Cum te simti ? Intreaba Kaito asezandu-si barbia in palme privindu-l pe Sho
-Ma simt bine ... Cu exceptia partii in care ma doare corpul !
Kaito se ridica de pe scaun apropiindu-se de baiat .
- Asa e prima data , ai sa vezi ca dupa mai nulte nopti ... Petrecute impreuna cu mine , nu vei mai simti durere , ci doar placere ! Rosti Kaito , mangaindu-i usor fata roscatului , care capatase o nuanta rozalie in obraji atunci cand blondul isi apropie chipul de al lui , cuprinzandu-i buzele intr-un sarut tandru , dupa care zambi si spuse :
- Fac omleta cu sunca … Aseaza-te si tu la masa .
-Oh , suna minunat , sunt lihnit ! Zise Sho trantindu-se pe scaunul de lemn , de pe care sari imediat ca ars spunand :
- Am uitat , eu am numai un prosop pe mine , va trebui sa ma imbrac cu ceva !
- Eu zic ca iti sta mi bine asa , in plus , nu prea ai cu ce sa te imbraci , hainele mele iti vor fi cu mult mai mari ! Cred ca ar trebui sa iti dai si prosopul jos . Zise Kaito zambind apoi pervers .
- Nu , nu , nu ! Sa ma expun riscului aceluia ca tu sa sari din senin pe mine ? Mai bine nu !
-Atunci du-te si cauta ceva prin dulap … Nu sunt sigur , dar cred ca am o pereche de boxeri care imi sunt mici . Spuse blondul zambind apoi larg .
Roscatul se duse in camera , deschise mai intai sertarul dulapului si gaseste perechea de boxeri . Acum si-a dat seama de ce Kaito avea acel zambet atat de larg pe chip : erau negrii , dar transparenti si se vedea totul prin ei . Sho a rascolit mai mult in speranta de a gasi unii mai … Normali . Dar saracul baiat cauta in zadar . Tot ce avea blondul pe acolo erau prea mari pentru el . Intr-un final i-a luat pe cei pe care i-a gasit , si un tricou foarte larg si lung , culoarea lui era de un albastru ca cerul pe care scria pe diagonala cu litere rosii si negre : I’m too sexy . Baiatul se intoare in bucatarie , unde era asteptat la masa de Kaito , care a inceput sa rada in momentul in care si-a vazut pretiosul roscat .
-Intradevar ti se potriveste de minune tricoul acela . Defapt , ce scrie pe el ti se potriveste , tricoul iti vine pana la genunchi . Zise el abia abtinandu-se de la ras .
-Dar nu rade ! In pantalonii tai mai incape unul ca mine , nu as fi putut sa ii port asa ca m-am multumit cu tricoul asta lung .
-Hai ca doar nu sunt chiar asa de gras ! Tata mi-a trimis acel tricou … Probabil a crezut ca sunt la fel ca el : de o suta zece kilograme , cand defapt eu am optzeci . Replica blondul incepand apoi sa rada .
-Dar nu ma refeream ca esti gras ! Ai mers prea mult la sala … Si te-ai facut … Mare , ca sa spun asa . Iar eu pe langa tine sunt o aschie . Si eu am mers la sala … Dar poate ca nu am depus atata munca pe cat ai depus tu . Spuse baiatul ciufulindu-si parul si zambind .
Sho s-a asezat si el la masa incepand sa guste din bunatatea facuta de Kaito , in timp ce blondul il privea zambind . Roscatul se ospata din omleta cu o placere deosebita , dar nu isi dadea seama ca baiatul din fata lui il dezbraca cu privirea .




Capitolul 5 : O surpriza... Dulce

Dupa o masa copioasa , Cei doi baieti s-au asezat pe canapea , dand drumul la televizor . dintr-o data telefonul mobil al roscatului a inceput sa sune . De cum raspunse , o voce de femeie a inceput sa strige :
-Pe unde mama naibii umbli , om ingust la minte ? Ai uitat ca azi e ziua ta ?
Sho se ridica repede de pe canapea indepatrandu-se un pic de bolnd pentru a nu auzi conversatia .
-Nu , Asami , nu am uitat ! Dar nu trebuia sa strigi in halul asta .
-Sa vi acum in apartamentul tau ! Te astept , pa !
Roscatul inchise telefonul , dupa care se indreapta spre usa .
-Cine a fost ? Intreaba Kaito curios
-Sora mea . Spuse baiatul oftand . Trebuie sa plec . Pa ! Continua acesta iesind vijelios pe usa .
A urcat un etaj , unde a descoperit ca la usa apartamentului sau statea o fata inalta de douazeci de ani . Ochii ii avea negrii ca cea mai intunecata noapte
cu parul lung , argintiu , care curgea lin pe spate pana la soldurile ei bine conturate . Baiatul se apropie de ea cu privirea atintita spre pamant . De indata de a ajuns langa fata , aceasta a inceput sa vorbeasca :
-Fratioare , dar ce e cu tine ? Recunosc ca tricoul ala ti se potriveste foarte bine , dar unde sunt pantalonii ? Intreaba aceasta , bufnind apoi in ras , aproape curgandu-i lacrimile .
Sho nu a raspuns . A deschis usa apartamentului , i-a facut semn fetei sa intre , care s-a trantit diresc pe canapeaua confortabila a actorului . Acesta s-a indreptat spre bucatarie intreband-o pe sora lui daca doreste o cafea . Raspunsul afirmativ al fetei nu a intarziat sa apara .
Baiatul s-a asezat si el pe canapea , privindu-si sora mai mare .
-Si ce vrei ? Intreaba acesta plictisit
-Pai cum ? Este ziua ta ! Am venit sa te felicit , fratioare , deci la multi ani ! Spuse aceasta sarutandu-i usor obrajii .
Roscatul zambi , dupa care isi imbratiseaza sora . Tocmai a implinit varsta majoratului : optisprezece ani , dar nu avea de gand sa o petreaca in vre-un fel . Zilele de nastere , pentru el nu insemnau nimic , doar o zi obijnuita , cel putin de cand a implinit cinisprezece ani si s-a plictisit de petrecerile de zilele onomastice .
Sho s-a ridicat de pe canapea ducandu-se in bucatarie si intorcandu-se cu doua cesti de cafea . Ii inmana una fetei , dupa care se aseaza din nou pe suprafata moale . Au inceput sa soarba zgomotos din lichid , dupa care au dat drumul televizorului . Dupa catev a minute , telefonul fetei cu parul argintiu a inceput sa sune aratand ca a primit un mesaj . Dupa ce l-a citit , fata s-a ridicat repede .
-Fratioare , eu trebuie sa plec , am o urgenta la spital ! Spuse aceasta grabita .
-Bine , o sa ne vedem cu alta ocazie , stiu ca esti ocupata si ca ai anulat multe ca sa poti veni , deci ... Mai vorbim . Pa ! zise baiatul sarutandu-si rsora pe obraji , conducand-o apoi spre iesire .
De indata ce acesta s-a reintors in apartament , s-a aruncat pe canapea . Dintr-o data usa apartamenului s-a deschis trantita cu putere , facandu-l pe actor sa tresara .
-Kaito ce cauti aici ? Intreaba roscatul speriat
-I-ati o pereche de slipi pe tine si vin-o cu mine ! Spuse acesta zambind
Desi nu intelegea , baiatul se conforma , isi lua niste slipi albastrii pe el , o pereche de pantaloni negrii si o camasa lasata deschisa .
Blondul i-a pus baiatului un material negru la ochi , dupa care i-a soptit cu glas seducator :
-Sa nu te sperii , am o surpriza .
Kaito l-a condus pe Sho pana la parterul hotelului , unde au intrat intr-un salon .
Blondul l-a dezbracat pe baiat de haine , lasandu-l numai in slipi .
-Kaito , ce faci ?Intreaba acesta parand putin speriat .
Trupul sau a inceput sa tremure , atunci cand blondul l-a ridicat in brate si l-a pus apoi intr-o cada . Dar nu era plina cu apa , ci de ciocolata . Kaito a indepartat materialul negru de la ochii albastrii , lanandu-l pe roscat cu gura cascata .
-Nu imi vine sa cred !
-La multi ani , roscatul meu ! Spuse blondul dandu-i un sarut scurt baiatului .
Sho zambea privind in jurul lui , dupa care i-a zis baiatului de langa el :
-Vin-o si tu !
-Nu pot , nu mi-am luat slipi . Raspunse blondul
-Nu conteaza !
Fiind neatent , Kaito a fost tras in cada de catre Sho , care l-a prins de camasa neagra , si pe deasupra noua .
- Ufff ... La naiba ! Camasa mea ... Pantalonii mei ! Exclama baiatul privindu-si hainele .
-Scuze ... Spuse roscatul afundandu-se in lichid .
Kaito zambi dupa care isi daduse camasa jos , totusi , ce e facut e bun facut . Isi indeparta si pantalonii , ramanand numai in chiloti . Hainele pline de ciocolata le arunca pe podea .
Il prinse pe Sho de incheietura mainii , dupa care il trase in bratele sale , incepand sa il sarute senzual pe gat . Mainile sale se plimbau pe corpul baiatului , insistand cel mai mult asupra zonei intime a acestuia . Roscatul tipa incet , atunci cand mana blondului s-a strecurat in slipii lui indemnandu-l parca sa nu se opreasca . Kaito ii prinsese buzele calde ale baiatului intr-un sarut tandru , indepartandui-le apoi cu limba , pentru a-i putea explora gura in voie .
Obrajii rozalii ai baiatului cu ochii albastrii , au prins o culoare mai aprinsa de rosu .
Buzele blondului coborau pe pieptul lui Sho , lingand toata ciocolata ce ii statea in cale , ajungand apoi la sfarcurile baiatului pe care le linse usor cu micari circulare .
Gemetele roscatului rasunau in camera , ca un ecou , iat Kaito nici nu dadea semne cum ca ar vrea sa se opreasca .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Sol - 05-04-2008, 01:54 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Strawberry Ice - 05-04-2008, 02:07 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 08-04-2008, 11:40 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 12-04-2008, 02:36 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 13-04-2008, 12:20 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 19-04-2008, 06:00 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Sol - 19-04-2008, 06:21 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Lye - 19-04-2008, 07:10 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de dia_love_gackt - 19-04-2008, 11:04 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Black Pearl - 19-04-2008, 11:56 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de emo girl - 21-04-2008, 08:08 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 04-05-2008, 07:32 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 19-05-2008, 11:53 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-05-2008, 02:27 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 20-05-2008, 05:43 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Lye - 20-05-2008, 06:02 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de dia_love_gackt - 20-05-2008, 11:31 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Ice_angel_234 - 06-07-2008, 05:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.559 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.297 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 134.365 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.085 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.547 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.175 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.068 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.941 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.115 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.039 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)