Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sometimes love hurts

#11
Am venit cu nextu'. Mult mai repede:)). Sper sa va placa. Enjoy.



Buzele brunetului le acopereau pe cele ale rozaliei, in timp ce limbile lor se frecau una de alta. Abdomenul baiatului era gol, in timp ce mainile lui incercau sa ii deschida sutienul adolescentei. In cateva clipe a indepartat articolul vestimentar, eliberand sanii tinerii din stransoare. Si-a lipit trupul de al ei. Sanii fetei erau presati de pieptul adolescentului. Cei doi si-au despartit buzele pentru a lua o gura de aer. Obrajii tinerei au capatat o nuanta rosiatica, in timp ce aceasta si-a lasat capul in jos. Brunetul a sarutat-o usor pe gat, coborand cu buzele catre sani. A muscat-o de unul dintre sfarcuri, facand-o pe fata sa geama. Mainile tinerei se aflau pe pantalonii baiatului. I-a desfacut usor slitul, lasandu-l pe adolescent intr-o pereche de boxeri albastri. Brunetul a sarutat-o usor pe frunte, apoi pe obraji. I-a ridicat barbia cu doua degete si a sarutat-o scurt pe buze.
- Vrei asta? Pot sa ma astept.
- Nu! E in regula. Stiu ca dupa asta ma vei lasa balta si te vei duce la Karin, dar nu imi pasa. Vreau sa fii primul din viata mea.
Baiatul a vrut sa protesteze, insa rozalia l-a sarutat, strecurandu-si limba printre buzele lui. Tanarul i-a dat bikinii jos tragand-o mai aproape de el. A patruns-o cu un deget, incepand sa il miste in interiorul ei. Adolescenta a gemut stins, lasandu-se pe spate, L-a tras pe colegul ei dupa ea, dandu-i boxerii jos. Brunetul si-a retras degetul, rupand sarutul. A privit-o in ochi, iar adolescenta a dat din cap, aproband. A patruns-o usor, facand-o pe adolescenta sa geama. Cateva lacrimi au inceput sa se prelinga pe obrajii ei, in timp ce strangea cearceaful in pumn. Adolescentul a inceput sa mareasca ritmul, in timp ce ii lingea lacrimile de pe obraji. A inceput sa ii maseze sanii, muscand-o din cand in cand de sfarcuri. Tanara si-a pus mainile in parul brunetului, tragandu-l usor. Putin cate putin durerea se transforma in placere. Cei doi si-au unit buzele intr-un sarut tandru.
Dupa doua ore, rozalia statea in bratele brunetului si se juca cu pectoralii acestuia. Baiatul o saruta usor pe crestetul capului, tragand-o mai aproape de el.
- Sakura!
- Hm?!
- De ce crezi ca dupa toate astea o sa te las balta pentru Karin?
- Nu ai facut mereu asa? M-ai abandonat pentru o razbunare oarba, care nu ti-a adus nici o satisfacere. Nu ti-a pasat de sentimentele mele. Acum de ai face-o? Si in plus Karin nu e iubita ta?
- Nu! Sakura, Karin e doar... nu stiu cum sa ma exprim mai bine. O unealta. O pot arunca oricand. Si in plus are o obsesie. Exact cum a avut Ino. Nu ma iubeste cu adevarat, asa cum faci tu. Desi trebuie sa recunosc, ca la inceput era si tu o obsedata.
- Eu eram dupa tine, iar tu dupa razbunare. Uite, poate ca m-am comportat cam urat cu tine de cand te-ai intors, insa ma bucur ca ai venit acasa. Chiar foarte mult.
- Nu o sa mai plec. Nu o sa te mai parasesc niciodata. Iti promit!
Rozalia si-a lasat capul pe pieptul lui si a inchis ochii, adormind. Brunetul a sarutat-o pe frunte, adormind la randul lui.
A doua zi Sakura s-a trezit destul de devreme, lasandu-l pe Sasuke sa doarma. S-a imbracat cu uniforma ei si a iesit din incapere, coborand in living. S-a dus in bucatarie, dand peste Blade. A oftat si i-a dat de mancare catelului, apoi a inceput sa faca micul dejun. Dupa ce a terminat a pus totul pe o tava si s-a indreptat spre camera ei. A lasat tava pe masuta din fata patului si s-a apropiat de brunet. L-a sarutat usor pe obraz, apoi l-a muscat de lobul urechii. Adolescentul a inceput sa isi deschida ochii, ridicandu-se in sezut. Si-a indreptat privirea spre rozalia si a tras-o in bratele lui, sarutand-o.
- Am facut micul-dejun. Du-te si te schimba. Si ai putea sa il trezesti pe Naruto? Daca nu mananca pana la pranz o sa se inchida in camera lui si o sa inceapa sa tipe.
- Scuze papusa, dar somniferul e puternic. O sa se trezeasca abea diseara. Nu am ce sa ii fac.
Tanarul s-a dat jos din pat. Si-a luat hainele si s-a dus la baie pentru a se schimba. Adolescenta a pus tava pe pat, asezandu-se langa aceasta. In cateva clipe si-a facut aparitia si brunetul. S-a asezat in spatele fetei si a luat o clatita de pe farfurie. Rozalia bea sucul de portocale, in timp ce se gandea la tatal ei. Dupa jumatate de ora, cei doi si-au terminat micul dejun. Si-au luat ghiozdanele si au iesit din camera. Au coborat la parterul vilei, parasind casa. Au iesit din curte, indreptandu-se spre scoala. Brunetul a luat-o pe adolescenta de mana, sarutand-o usor pe frunte. Deodata, telefonul fetei a inceput sa sune. Aceasta si-a scos mobilul din ghiozdan , apasand pe butonul verde.
- Hei tati. Ce faci?..Te intorci acasa? Azi?...A, pleci maine din nou?...Da inteleg, nu iti face griji?... Pai a cam inghitit una dintre somniferele mele si acum cam doarme. Da stiu ca e neindemanatic. ...Sigur ii spun. ...Da tati, sigur. Si eu. Pa.
Tanara a oftat adanc, punandu-si telefonul la loc. Si-a lasat capul pe umarul brunetului, continuandu-si drumul.
- Totul e ok? Telefonul te-a cam intristat.
- Sunt bine. Insa nu prea mai pot petrece asa mult timp cu tata. Dar il am pe Naruto.
- Cum se face ca e fratele tau?
- Pai... de cand ai plecat, m-am simtit foarte singura. Si Naruto voia sa plece si el din sat si nu am vrut sa il las sa faca asta sub nici o forma. I-am cerut tatei sa il adopte si nu a avut nimic impotriva. Mereu si-a mai dorit inca un copil si a ajuns sa il iubeasca pe Naruto exact ca pe propriu baiat. Insa dupa moartea mamei, tata a inceput sa se implice mai mult in misiuni. Atat eu cat si Naruto il vedeam o data sau de doua ori pe luna. Si e destul de greu.
- De ce a murit mama ta?
- Madara a ucis-o! A otravit-o cu una dintre otravurile clanului Uchiha. Iar eu nu am putut sa o salvez. Nimeni nu a putut, nici macar Tsunade. Dar motivul pentru care mi-am pierdut mama mi-e foarte neclar. Tata a spus ca mama si Madara au fost promisi unul altuia. Bunicul si tatal lui Madara doreau ca cele doua clanuri: Uchiha si Asakura sa se alieze. Insa mama l-a cunoscut pe tata si l-a parasit pe Madara cu o zi inainte de nunta. Bunicul la acceptat cu greu pe tata, insa a trebuit sa se conformeze. Atata timp cat fiica lui era fericita. Tata nu a vrut niciodata sa imi spuna adevaratul motiv pentru care Madara a ucis-o pe mama.
- Imi pare rau. Dar sincer sa fiu si eu as innebuni daca m-ai parasi pentru altcineva.
Rozalia s-a oprit, fortandu-l pe brunet sa faca acelasi lucru. Si-a pus mainile dupa gatul lui si si-a apropiat buzele de ale lui.
- Asta nu se va intampla niciodata. Tu esti singurul pe care il iubesc. Nu va exista nici un barbat in viata mea, inafara de tine.
Baiatul a zambit usor sarutand-o pe adolescenta. Si-a strecurat limba printre buzele ei, plimband-o prin gura fetei. A imbratisat-o, tragand-o mai aproape de el, adancind in acelasi timp sarutul. ' Ma voi asigura ca asa va fi. Nimeni nu te va lua de langa mine. Iti promit Sakura.'



Răspunsuri în acest subiect
Sometimes love hurts - de Alexi - 15-09-2009, 05:04 PM
RE: Sometimes love hurts - de ellamanu - 19-09-2009, 10:28 AM
RE: Sometimes love hurts - de Eve. - 27-09-2009, 06:00 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 27-09-2009, 07:48 PM
RE: Sometimes love hurts - de Shadow. - 30-09-2009, 08:37 PM
RE: Sometimes love hurts - de Eve. - 10-10-2009, 08:19 AM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 17-10-2009, 07:15 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 27-12-2009, 10:32 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 02-01-2010, 10:57 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 08-01-2010, 07:03 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alisia-chan* - 08-01-2010, 09:41 PM
RE: Sometimes love hurts - de Suki - 09-01-2010, 05:14 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 26-01-2010, 06:05 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alisia-chan* - 29-01-2010, 07:10 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 05-02-2010, 04:58 PM
RE: Sometimes love hurts - de Fifilina - 05-02-2010, 06:07 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 19-02-2010, 09:45 PM
RE: Sometimes love hurts - de TrieuTriTrinh - 08-03-2010, 12:25 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 12-03-2010, 07:45 PM
RE: Sometimes love hurts - de Alexi - 20-03-2010, 07:54 PM
RE: Sometimes love hurts - de Didu` - 28-03-2010, 05:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nobody hurts me like you do . Peppers 3 2.598 15-03-2012, 11:48 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Life Hurts Addeh 79 43.007 07-09-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  [split] This feeling hurts so much. Blue Sky 5 2.788 22-07-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  [split] Life Hurts ultimate wulf 4 2.868 25-06-2011, 03:22 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 0 1.633 23-06-2011, 05:29 PM
Ultimul răspuns: Mizuki Lulu
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 10 4.564 04-06-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  Sometimes love hurts Alexi 4 6.567 02-08-2009, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Marty:X


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)