Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire si suferinta[Naruto]

#2
HeLLo :3
Deci am aterziat si eu pe aici...si am zis sa las si un replay...
Pentru inceput....arata mai bine daca scrii numerele cu litere ( nu 9 ci noua)
Descrierea...a mancat`o gaia?
Nu este pic de descriere a sentimentelor personajelor. O insiruire de obiecte nu e descriere, deci ar putea fi adaugata lejer in povestire acest mod de expunere.
Dialogul...ei bine aici e o problema mai mare, fiindca este sec. Dupa cum se vede este destul de abundent, iar replicile sunt scurte si unele cam aiurea. Saluturile si chestii de genul asta pot fi transformate in vorbire indirecta. Iar replicile personajelor mai dezvoltate, nu prea atrag cititorul propozitii de trei cuvinte pe post de dialog.
Actiunea...ei bine putea fi dezvoltata putin mai ales atunci cu furtuna aia dar in mare e bine
Naratiune este de asemenea buna
Greseli de tastare....sincer nu m`am uitat dupa ele.
Exprimarea...la capitolul asta au fost cateva scapari. Unele repetitii ici colo si niste fraze care sunau cam aiurea dra in rest e bine
Cam asta am avut de zis...sper sa nu te deranjeze cumentariul meu, daca da un PM si sterg oky?
Sunt curioasa ce se va intampla urmator...spor la scris si multa multa imaginatie
Zbye :3
KyuMin.



Răspunsuri în acest subiect
Iubire si suferinta[Naruto] - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 23-12-2009, 02:39 PM
RE: Iubire si suferinta[Naruto] - de A'Svear - 23-12-2009, 03:48 PM
RE: Iubire si suferinta[Naruto] - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 25-12-2009, 11:28 PM
RE: Iubire si suferinta[Naruto] - de Japan Lover - 31-12-2009, 08:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.806 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  O iubire nemaivazuta [naruto] Little Lady 2 3.984 07-04-2010, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mădălina
  Hinata Naruto Sasuke sakura o iubire nebuna hinata_flory95 16 22.360 19-02-2009, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)