Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea invinge intotdeauna

#3
Bine . . . hmm . . . FIC NOU !!!! ( i'm so crazy :crazy: , sorry )

Bine sa criticam pentru ca e cam mult de spus :

In primul rand , pentru a arata mai frumos , ar fi fost bine ca dupa disclaimer sa lasi un rand , doua randuri libere . Apoi , dupa fiecare semn de punctuatie sa pui space , poti pune si inaine si dupa el binenteles .

Ideea nu spun nici ca-i originala , nici ca-i fumata . Am mai vazut ficuri in care Naruto este cel mai bun prieten al Sakurei . Pai . . . hmm . . . depinde de tine pe viitor .

Desriere , STAI , STOP , PAUZA !!! Ce se se intampla aici ???!!! Nu ai descriere ??!! Asta e o problema grava !!! Stiu poate imi vei spune ca ai descriere . Draguto , asta nu se numeste descriere . Bun . . . se numeste . Insa eu , cand aud cuvantul " descriere " , vreau sa vad/citesc decrierea obiectelor , personajelor fictive dar si decrierea laturii sentimentale . OK ???

Naratiunea . . . e bunicica . Nu e buna sau superba pentru ca se putea si mai bine .

Actiunea nu e grabita dar , exact cum a spus si sweet.killer nu aveai ce grabii .

Dialogul incearca sa-l faci mai picant . Dezvolta replicile mai mult . In unele locuri dialogul a fost SEC , intelegi ?? S-E-C , SEC !!

Greseli de tastare perca mi-au sarit cateva in ochi . Oricum cea mai mare este cea ca ai scris " Sakurai " , corect este Sakurei .

Ai mai pute baga cateva expresii frumoase si nu uita , incearca sa te mai gandesti si la cateva evenimente importante . Nu numai : a mancat , a mers la scoala , a plecat , si-a facut temele , s-a culcat . BINE ???

Bine . . . so . . . astept cu nerabdare nextu' !!! ( sper ca nu am fost pre dura )



Răspunsuri în acest subiect
Dragostea invinge intotdeauna - de 2YounG2DyE - 27-09-2009, 09:42 PM
RE: SasuSaku-Dragostea invinge intotdeauna - de Sakura_night_girl - 29-09-2009, 09:55 AM
RE: SasuSaku-Dragostea invinge intotdeauna - de 2YounG2DyE - 01-10-2009, 09:45 AM
RE: SasuSaku-Dragostea invinge intotdeauna - de Amelia_Angel_Devil - 01-10-2009, 10:21 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragostea invinge MaDy^^ 18 13.195 30-11-2011, 11:52 AM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [split] Dragostea invinge KarinaD 6 3.028 03-08-2011, 01:27 AM
Ultimul răspuns: LoLix
  Dragostea invinge totul Stefy Sayuri Cassie 0 2.055 30-10-2010, 05:26 PM
Ultimul răspuns: Stefy Sayuri Cassie
  Dragotea invinge totul(sasusaku) Roney 7 5.923 15-07-2010, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)