Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A Rebel Love

#4
Ms foarte mult ptr commuri :* fitzi linistitzi nu ma supar :)) dupa cum am spus invatz din greseli :) Akm pun nextu' se pare ca e mai repede :X:)) si sweet.killer am pus boboc acolo ptr ca e primul ei an de liceu :)) aja se zice :P:P dar ma rog ms ms fff. moolt ptre comm:*





Cap. II




-Da?zic eu indiferenta dar in sinea mea tulburata.
-Vreau sa vii undeva cu mine dupa ora asta,ia spune vrei?
-Dar unde exact,vrei sa ma duci?
-Vei afla daca vi cu mine!Deci spune vrei?ma intreaba el foarte serios.
-Prea bine,voi merge cu tine!Acum daca nu se vede eu si Hinata discutam ar fii mai bine sa ne lasi singure,te rog!Fara sa mai stea pe ganduri brunetul se indrepta spre banca lui.Hinata statea cu ochii in soare,era pur si simplu uimita de ceea ce vazuse.
-Nu imi vine sa cred!zice aceasta,ai fost foarte indiferenta cu el!Nu iti sta in fire!Esti inebunita dupa el!zise bruneta aproape in soapta.
-Hinata,crezi ca as mai putea sa fiu topita dupa el daca nici macar nu ma baga in seama?
-Pai,poate ca acum iti va spune daca simte ceva pentru tine!A zis ca te va duce undeva!
-Pai,oriunde m-ar duce nu o sa fiu interesata!"Ce tot zic,aproape ca imi vine sa urlu de bucurie!Dar ma rog, sunt curioasa sa vad unde mergem!"

[...]

Dupa o lunga si plictisitoare ora de istorie,profesoara parasi clasa a noua.Acum Sakura statea in clasa asteptandul pe Sasuke.Dupa cateva minute,brunetul s-ia facut aparitia,o lua fara sa zica nimic pe rozalie de mana si au iesit din curtea scolii.Dupa un drum de aproximativ 10 minute,cei doi au ajuns
intr-un loc pustiu.Fara sa mai stea pe ganduri Sasuke se apropie de rozalie si ii sopti:
-Sakura......am stat mult pe ganduri pana ce mi-am dat seama ca tu esti perfecta pentru mine!
-C-ce vrei sa spui?ma balbai eu.
-Vreau sa spun....ca nu mai o sa raman singur...Sakura!Acum tu o sa fii a mea!Esti perfecta pentru mine!
-Dar daca nu vreau!Sasuke,ai intarziat!Eu sunt doar perfecta pentru tine!Nu inseamna ca ma iubesti!Pentru mine asta e foarte important!
-Asculta,am zis eu ca doar perfectiunea e importanta?Am zis cumva ca nu te plac?
-Dar,ce ai vazut la mine?Eu dupa cum observ nu am nimic din ce iti trebuie tie!spun eu tipand,Sasuke is lasa capul in jos si zise..
-Sakura,esti desteapta,frumoasa,sincera,rebela,desteapta!Cum adica nu ei nimic din ce imi trebuie?
-Taci!Nu sunt perfecta,clar?am zis eu plangand apoi l-am dat la o parte pe brunet si am fugit inapoi spre scoala.Sasuke inca statea incremenit,vrea sa fuga dupa mine,dar nu putea...ii era frica sa nu ma raneasca,dar in acel timp nu stiam ca tine la mine,credeam ca vrea doar sa ma foloseasca dar oare ma inselam?



Răspunsuri în acest subiect
A Rebel Love - de Reea4 - 23-09-2009, 08:11 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Irukandji - 23-09-2009, 08:26 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Shadow. - 23-09-2009, 09:33 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Reea4 - 24-09-2009, 08:01 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Shadow. - 24-09-2009, 08:08 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Flash - 24-09-2009, 10:52 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de ellamanu - 25-09-2009, 01:32 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Irukandji - 25-09-2009, 01:45 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Reea4 - 03-10-2009, 01:25 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Amelia_Angel_Devil - 04-10-2009, 01:41 PM
RE: [SasuSaku] A Rebel Love - de Irukandji - 05-10-2009, 11:14 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rebel cu Sange Regal Zuzy Is Angell 4 4.270 23-06-2012, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Zuzy Is Angell
  Suflet rebel [ Yaoi ] Yaku-chin 68 34.242 05-08-2009, 11:04 AM
Ultimul răspuns: I hate maths.
  Rebel love ZUZY_MIK 37 20.148 14-05-2009, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)