Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Love isn't simple [yaoi]

#68
Capitolul XXIII

Un coridor simplu ce parea infinit se intindea la odata cu peretii albi care se aflau de o parte si de alta precum un zid infinit. In capatul holului era o iesire obisnuita cu o usa din lemn de o culoare placuta. Un decor absolut obisnuit, simplu, dar care ascundea nelinistea si sentimentele controversate care se intersectau in scantei aprinse. La capatul coridorului, un tanar inalt cu parul blond isi cauta cheile in graba prin buzunarele pantalonilor negrii. Parea ca se grabeste sa ajunga undeva din cauza ca incerca cu disperare sa paraseasca imediat casa. Catre acesta se apropia un adolsescent ce avea culoarea parului identica cu cea a fratelui sau ce se afla langa usa. Baiatul mergea incet, cu pasi mici si nesiguri catre usa din lemn de nuc in timp ce picioarele ii tremurau involutar. Parea nehotarat, pe de o parte ar fi vrut sa ajunga cat mai repede la Yuki, insa era o parte din el ce il tinea pe loc. Ii era teama sa se apropie si sa auda din nou acele cuvinte aspre pe care blondul i le spuse in urma cu cateva minute, sa-i vada chipul furios sau sa-l vada plecand, parasindu-l. Cu toate astea se apropia cu o una dintre mainile firave intinsa in gol, tremuranda la fel ca si restul corpului si inspaimantata asa cum nu i se mai intamplase vreodata. In sufletul lui era un amestec de ganduri si dorinte, dar cel mai puternic era sentimentul care-i invaluia inima cu teama de a pierde persoana iubita si posibilitatea ca cel mai mare cosmar al sau sa fie aproape de realitate.
- Te rog...inca o zi...mai stai cu mine...te impor, soptea Tamaki pe un ton ragusit si inspaimantat. Ochii ii licareau intr-o mare de lacrimi, iar obrajii erau scaldati de roua sarata care picura in continuu. Capul era lasat in jos, iar parul forma o perdea dupa care lacrimile se ascundeau timide si dornice de consolare.
- Tamaki, am spus nu! Nu ma face sa mai spun si alte cuvinte pentru ca nu vreau sa te ranesc mai mult de atat. Intelege ca e pentru binele tau sa ne despartim pana nu va fi prea tarziu. Intr-o zi, tu vei vrea sa ma alungi de langa tine si atunci va fi mai dureros decat acum. Trebuie...sa plec, a spus Yuki muscandu-si buza de jos pana cand locul s-a inrosit, iar sangele si-a facut loc prin stransoarea puternica.
-Nu...nu vreau sa ne despartim si niciodata nu o sa vreau asta. Nu-mi pasa ca nu voi putea avea o relatie normala si nici de o familie stupida despre care vorbeai mai devreme. Tot ce-mi doresc esti tu si dragostea ta si nu-mi pot imagina ca ma vei parasi. Am crezut ca visul pe care mi l-ai oferit va dura la infinit, insa mi l-ai luat inapoi si acum vrei sa-mi alungi ultima raza de speranta: tu. Macar...mai culca-te odata cu mine, o spus printre suspine adolescentul.
-Sa nu aud! Sti ce ai spus mai devreme, Tamaki? Poate tu nu ti-ai dat seama dar tocmai m-ai invitat sa ma folosesc de tine si apoi sa te abandonez ca pe o jucarie de care ma plictisesc. Tu crezi ca asa ti-as dovedi ca te iubesc? Plecarea in schimb ar fi...
- Nu-mi pasa!!!...
A fost singurul lucru pe care l-a mai putut rosti Tamaki inainte sa izbucneasca intr-un plans zgomotos si sa se lase pe podea, sleit de puteri. Mana ii era inca intinsa, dar acum tinea ceva, o alta mana pe care o cuprindea cu teama in palmele reci invaluite de un strat subtire de transpiratie. Stransoarea era puternica si plina de speranta, insa forta slabea cu fiecare secunda care trecea si-l facea pe adolescent sa cada intr-o stare de inconstienta.
Cand s-a trezit, se afla pe o suprafata moale, deasupra unei lenjerii fine de o culoare placuta ce aducea cu seninul cerului. Ochii s-au deschis cu greu pana au acceptat lumina obositoare a lustrei, insa, in cele din urma, odata deschisi larg, nu s-au putut impotrivi sa-si priveasca fructul dorit, iubirea ocrotita de atat timp. Il voia pe Yuki alaturi de el si ar fi oferit orice in schimb, libertatea sau chiar intregul sau corp fiindca pentru el niciuna nu mai aveau vreoun rost fara tanarul blond care sa le admire neconditionat. Baiatul statea in pozitia de sezut si-l mangaia pe chip pentru a cobori in cele din urma la baza gatului si pe piept.
Tamaki si-a scuturat capul scurt apoi s-a ridicat pentru a-i cuprinde buzele intr-un sarut lung si pasional. Limbile celor doi s-au intalnit, iar Tamaki a inceput sa exploreze prin locruile atat de cunoscute de care nu se satura insa niciodata, precum nu te poti satura de ciocolata. Pe moment te satisface, insa de fiecare data cand o vei gusta din nou vei simti acelasi gust dulce si bun care va fi intotdeauna la fel de placut. Pentru Tamaki, nimic nu era mai dulce si mai bun decat un sarut din partea fratelui sau pentru ca era tot ce-si putea dori in aceasta viata.
Yuki a fost prins in jocul adolescentului si s-a lasat in pat peste blondul ce se afla cu capul pe o pernuta turcoaz. Initial nu voia sa ia parte la sarut, dar se pare ca nu a rezistat tentatiei si curand a ajuns sa impartaseasca impreuna cu fratele sau imbratisari si atingeri alaturi de saruturi sufocante. Si, chiar mai mult de atat, atractia l-a facut sa se aseze deasupra lui Tamaki si sa inceapa sa-l mangaie prin locurile interzise care deveneau cele care cerseau o atingere tandra din partea tanarului. Blondul a ridicat incet materialul care-i acoperea bustul adolcescentului, iar mana i-a alunecat repede sub materialul pantalonilor masand obiectul pe care boxerii incercau sa-l ascunda. Insa Yuki a trecut usor de acel obstacol, iar mana lui a facut contact cu mandria baiatului care se ridicase din cauza extazului facandu-l sa produca gemete repetate de placere.
Atmosfera se incingea odata cu fiecare secunda care trecea, aerul devenea insuficient, patul mult prea mic pentru a pastra toate acele sentimente amestecate cu pasiunea. Timpul se scurgea repede, iar miscarile celor doi tineri se intensificau considerabil. Yuki continuase sa ii maseze barbatia iubitului sau si in acelasi timp initia saruturi salbatice in care limbile lor se impleteau in cuvinte de dragoste inca nerostite. Dar atmosfera de vis nu a durat mult asemeni unei ploi de vara care te racoreste cu un sentiment placut apoi dispare la fel de repede precum a inceput. Asemeni ei, jocul lor pasional s-a incheiat brusc lasand in urma dorinta de a-l continua, o dorinta care trebuia stinsa.
- De ajuns, a spus Yuki de pe marginea patului in timp ce se sprijinea in maini. Abdomenul musculos se contracta rapid pe sub camasa deschisa, iar pe pielea catifelata se vedea un stat subtire de transpiratie. Tamaki, intelege ca asa iti fac mai mult rau...am plecat.
Adolescentul s-a ridicat repede de pe pat si a alergat catre Yuki in timp ce incerca sa nu se impiedice de marginea pantalonilor care maturau podeaua fiindca erau deschisi. Ajuns langa tanar, l-a tras de mana cu putere si amandoi au cazut pe pat unul peste celalalt. Tamaki s-a inrosit incet, insa asta nu l-a oprit sa nu il traga pe Yuki de gulerul camasii si sa-l sarute cat a putut de repede in timp ce mainile coborau catre bazinul iubitului sau. Pumnii ii tremurau in timp ce se deschideau fermoarul cu miscari necoordonate pentru a-i scoate pantalonii lui Yuki crezand ca astfel l-ar fi oprit sa plece. Rebelul voia sa il opreasca pe Tamaki insa nu avea de gand sa-l raneasca asa ca a incercat sa nu-l bruscheze, dar blondul a luat-o ca pe un acord. Vazand ca Yuki abia se mai impotriveste atingerilor lui, a indraznit din nou sa-i faca acea propunere desi acum ii era si mai greu sa-i vorbeasca astfel:
-Am spus: inca o data. Mai culca-te cu mine o data...atat iti cer. Pentru tine nu ar trebui sa insemne nimic asa ca poti sa incepi cand vrei. Daca vei pleca vreau sa-mi lasi macar o amintire...o ultima noapte.
-Ah...Tamaki ai vorbit ca o c***a! Spunea blondul indignat, dar si-a schimbat repede tonul si a continuat: Ei bine, daca asa vrei sa te comporti, asa te voi trata, a incheiat Yuki pe un ton nervos apoi s-a ridicat pentru a-si scoate hainele.
Cand s-a asezat din nou pe pat, i-a inlaturat imbracamintea iubitului sau apoi a inceput sa-i linga mugurii intariti si sa-i suga cu pofta. I-a prins mainile iubitului sau deasupra capului apoi s-a intos la pieptul lui muscandu-i unul dintre sfarcuri pana cand a putut simti gustul sangelui.Cealalta mana il masa violent pe Tamaki intre picioare si nu scapa nicio ocazie de a stange sau a apasa cu toata puterea acea zona. Adolescentul statea nemiscat, cu ochii inchisi si se abtinea sa nu planga din cauza durerii, insa Yuki nu avea de gand sa se opreasca aici asa ca a coborat pana la bazinul iubitului sau apoi i-a acaparat mandria. Limba o parcurgea in intregime facand pauza doar pentru a-i permite gurii s-o inconjoare pentru a o gusta fara oprire. In tot acest timp, mainile ii tineau picioarele la distanta pentru a-i lasa cale libera rebelului sa ajunga la obiectul dorit. Dupa cateva minute, blondul si-a intreptat degetele catre gaura rozalie a iubitului sau si a patruns-o rapid introducandu-si doua degete in interior. Tamaki a scancit de cateva ori apoi si muscat buza inferioara pentru a-si putea tine gura inchisa, fara sa mai scoata vreoun zgomot. Nu se putea plange de nimic acum, nici de intensitatea miscarilor sau de viteza cu care erau facute pentru ca el isi dorise asta. Se gandea ca a fost o prostie sa-l provoace pe fratele sau sa se culce cu el doar pentru a-l face sa nu mai plece, insa acum nu mai putea de timpul inapoi. Trebuia sa suporte puterea lui Yuki care se revarsa asupra lui fara sa scoata un scancet de dezaprobare.
- Iti place? intreba ironic in timp ce agita cele doua degete in interiorul adolescentului rasucindu-le in toate directiile. Ah, era sa uit...pentru tine e prea putin, c***ele nu se multumesc numai cu atat. Dar stai linistit ca sunt departe de a termina.
Tamaki nu a raspuns in niciun fel desi ar fi vrut sa poata nega ceea ce tocmai i-a spus fratele sau, insa adevarul era ca frica il cuprindea facandu-l sa-si inghite cuvintele inainte sa fie rostite. Si-a dus mana la gura pentru a compensa durerea din suflet cu durerea unei muscaturi ce era un nimic pe langa taieturile adanci facute de cuvintele rebelului. Curand partea din mana pe care si-a varsat suferinta a devinit vanata si astfel a fortat membrul sa cada fara viata pe pat. Dar durerea nu avea sa-i lipseasca pentru ca in tot acest timp, Yuki sa pregatise sa-l penetreze pe iubitul sau cu toata puterea. Tamaki nu mai putea sa se abtina din a geme de durere fiindca iubitul se misca prea repede pentru a mai putea simti altceva decat un obiect ce se impingea cu toata forta in interiorul sau. Pe de alta parte Yuki nu simtea nimic, nici iubire, nici mila, dar nici placerea pe care o avea odata, ci doar se rezuma la miscarile puternice pe care le facea in continuu. Blondul nu a mai rezistat in fata durerii, iar lacrimile au izvorat din ochii lui caprui curgand siroaie pe obrajii rosii precum coaja unui mar copt. Corpul ii tremura, iar mainile se agatau de cearceaf in speranta ca vor reduce din intensitatea cu care Yuki se impingea in el, insa au renuntat dupa scurt timp vazand ca nu are niciun sens. Nici nu-si mai dadea seama ca gemea atat de puternic cu niste tipete infundate pe care le oprea doar lipsa oxigenului. Dupa scurt timp adolescentul a ejaculat lasand lichidul albicios sa curga odata cu niste picaturi de sange care se prelingeau pe picioare apoi pe lenjerie. Tamaki era la capatul puterilor si chiar incepuse sa plaga din cauza ca nu mai rezista in fata iubitului sau care-l trata ca pe un lucru fara sa observe cat de mult il facea sa sufere.
In cele din urma, rebelul i-a aruncat o privire blondului si abia atunci si-a dat seama ca acesta plangea printre tipetele dese care acum erau doar rezultatul suferintei, nu al placerii asa cum se intampla de obicei. Cand a realizat ca intrecuse limita, Yuki a iesit repede si a tipat catre adolescentul ce tremura pe suprafata moale a patului:
-Tamaki, a rostit blodul apoi l-a imbratisat strans pe baiat tinandu-i capul in maini. Nu mai indraznea sa-l priveasca pentru a-i vedea ochii inspaimantati care cautau cu disperare o urma de alinare si nici buzele pline de sange din cauza ca si le muscase pentru a se distrage de la durerea pe care o simtea in partea de jos. Iarta-ma iubitul meu...regret ca te-am facut sa suferi, a incheiat Yuki in timp ce lacrimile isi faceau aparitia si pe chipul sau.
Cand s-a indepartat de langa Tamaki pe care-l tinea in brate, s-a ridicat din pat pentru a iesi din camera dupa atatea incercari esuate de a parasi dormitorul. Adolescentul privea incremenit catre iubitul sau ce avea sa-l paraseasca in acea stare in care se afla tocmai din cauza lui. Uitandu-se in urma lui, realiza ca totul era pierdut, dragostea pe care i-o purta si toate clipele petrecute impreuna. A crezut ca daca i s-ar oferi neconditionat, Yuki va ramane cu el, dar se pare ca nu a primit decat sex, apoi niste scuze care sunau atat de fals, iar acum avea a fie parasit fara niciun cuvant in plus.


In aceeasi noapte, in vila brunetului, era aceasi neliniste si teama cu care se confruntau cele doua cupluri. Daisuke s-a lasat la pamant incet pentru a mai rosti inca o data numele iubitului sau intr-un tipat disperat. Tonul se apropia de plans, iar vocea ii tremura involuntar odata cu trupul care se incordase aproape de podea. Ochii negrii ii erau inchisi in incercarea de a oprii lacrimile sa-i invadeze chipul palid slab luminat de ecranul televizorului, singurul obiect ce producea lumina in acea camera. Dar incercarea de a-si ascunde sentimentele a esuat inainte de a incepe cu adevarat. Brunetul si-a intors chipul catre Ayaka si a privit-o cu ochii ce-i tremurau in cascada de lacrimi care curgea in neant fara oprire. Voia sa ramana la infinit in acel loc si sa stie ca Senji era in siguranta, ca era bine, ca nu i se intampla nimic in timp ce el statea neputincios pe podeaua rece. Involuntar dialogul siropos din anime-ul japonez a fost auzit de rebel facandu-l sa priveasca cu durere catre televizor amintinudu-si de iubitul sau.
~ - Stai linistit, sunt langa tine. Nimic rau nu ti se poate intampla. Cat timp vei fi in bratele mele iti promit ca nimeni nu te va atinge inainte ca eu sa mor. Tu, ingerul meu, esti mai important ca orice in lumea asta.
-Te iubesc, a spus celalalt personaj cu parul blond care-si cufunda capul in pieptul unui baiat mai mare decat el cel putin ca inaltime daca nu si ca varsta. ~
Daisuke si-a intors brusc capul cu privirea fixata in podea si lacrimile libere sa curga fara oprire. Pumnii erau incordati in timp ce strangeau covorul din cauza furiei excesive acumulate de-a lungul timpului in care privise scena pe cat de
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Love isn't simple [yaoi] - de myuu - 16-12-2008, 07:29 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-12-2008, 06:25 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 20-12-2008, 05:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-12-2008, 09:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 21-12-2008, 10:39 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 24-12-2008, 03:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 25-12-2008, 08:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-12-2008, 07:42 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 06-01-2009, 09:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-01-2009, 09:15 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 10-01-2009, 11:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-01-2009, 11:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 13-01-2009, 05:35 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 13-01-2009, 09:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 13-01-2009, 10:19 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 13-01-2009, 10:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 14-01-2009, 10:41 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-01-2009, 09:09 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-01-2009, 11:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-01-2009, 08:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 18-01-2009, 10:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-01-2009, 11:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 19-01-2009, 04:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-01-2009, 10:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-01-2009, 11:17 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 24-01-2009, 10:41 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 24-01-2009, 05:33 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-01-2009, 08:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-01-2009, 01:13 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 29-01-2009, 03:21 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 31-01-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 03-02-2009, 06:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 03-02-2009, 07:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 03-02-2009, 09:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 05-02-2009, 10:04 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 07-02-2009, 08:58 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 08-02-2009, 03:40 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 08-02-2009, 02:14 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-02-2009, 05:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-02-2009, 06:44 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-02-2009, 11:12 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-03-2009, 02:09 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-03-2009, 09:18 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 09-03-2009, 10:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-03-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-03-2009, 09:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 15-03-2009, 10:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 16-03-2009, 01:25 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 24-03-2009, 12:11 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 24-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Ryuu - 25-03-2009, 10:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 01-04-2009, 10:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-04-2009, 11:26 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 05-04-2009, 10:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 05-04-2009, 11:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 06-04-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 10-04-2009, 10:59 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 10-04-2009, 11:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 10-04-2009, 11:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 11-04-2009, 01:48 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 03:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 14-04-2009, 04:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 14-04-2009, 05:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-04-2009, 09:22 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 22-04-2009, 09:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 26-04-2009, 03:02 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-04-2009, 07:57 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-04-2009, 09:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 28-04-2009, 09:43 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-05-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-05-2009, 11:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-06-2009, 11:45 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-06-2009, 01:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 17-06-2009, 09:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-06-2009, 02:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 04-07-2009, 01:12 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 04-07-2009, 01:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 29-07-2009, 01:28 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Hetalia - 03-08-2009, 09:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.983 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.715 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 168.638 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 53.208 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.737 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 136.116 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.508 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.967 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 129.154 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.623 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)