Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Love isn't simple [yaoi]

#32
Capitolul XIII

Pe podeaua rece patata de sange si plina de mizerie se afla un covoras rupt a carui culoare devenise mai inchisa, aporopiata de gri din cauza murdariei. Intunericul inconjura fiecare lucru din acea incapere si nici macar o singura raza de lumina nu patrundea pentru a sparge perdeua de cenusa. Pe jos zacea un baiat de vreo 14-15 ani care era acoperit de rani, unele superficiale, insa majoritatea destul de serioase. Fata ii era murdara si acoperita de sangele ce provenea de la loviturile pe care le avea. Corpul lui era complet gol si, daca ar fi fost lumina in acea camera, s-a fi putut vedea niste rani groaznice pe aproape toata suprafata pielii. Incheieturile mainilor erau invinetite si inconjurate de niste catuse groase, bine stranse pe mainile subtiri ale tanarului. In aceeasi stare erau si picioarele, legate si ele cu lanturi groase si acoperite de vanatai mari de culoarea indigoului. Chipul era in cea mai mare parte ascuns de parul lungut si incurcat de un movuliu care aducea putin a gri. Incaperea in care acesta se afla era de fapt ca o debara pe care oamenii o intrebuinteaza pentru a pune diferite lucruri care nu le mai folosesc, in niciun caz un loc in care sa-si petreaca timpul cineva.
Usa din lemn s-a deschis cu un scartait si baiatul aflat in acea stare ingrozitoare si-a deschis ochiii putin din cauza suvoiului de lumina care-i cadea pe chip. Un tanar, vizibil mai mare de cat el cu multi ani, s-a apropiat dezlegandu-i materialul ce-i acoperea gura si dandu-i voie sa vorbeasca, insa copilul nu putea sa spuna ceva. Durerea ii traversa corpul in fiecare secunda facandu-l sa-si doreasca sa vada cerul cat mai repede.
- Ce mai faci? Te simti mai bine? Da-mi voie sa te dezeleg...a spus un baiat inalt si bine facut cunoscut sub un singur nume si anume acela de Raito.
-D...da...multu...mesc, spunea movuliul printre gemete din cauza durerilor pe care le avea. Baiatul era atat de lovit incat ii era greu sa vorbeasa, iar de mers pe propriile-i picioare nici nu se punea problema.
-Daca ai fi fost cuminte, Ayumu, nu as fi fost nevoit sa iti fac asa ceva. Acum sa te porti frumos...
Raito l-a ridicat pe movuliu de pe podeaua rece si murdara si l-a asezat pe patul din incaperea alaturata. Ayumu era acum dezlegat de lanturile groase si mult prea grele pentru el si statea pe suprafata moale acoperit de o patura. Roscatul statea langa el si-i mangaia chipul ranit stergandu-i sangele cu un prosopel ud care-i curata in acelasi timp murdaria de pe piele. Baiatul statea cu ochii inchisi lasand sa-i apara in minte amintirile din seara precedenta ca o parte dintr-o trauma traita intr-o alta viata.

„-Copil nenorocit! E numai vina ta ca prostul de frati-miu m-a impuscat in mana. Am noroc cu gasca mea ca ei gandesc, spre deosebire de tine, si au stiut unde sa ma duca pentru a-mi scoate glontul. Te urasc...e numai vina ta pentru ca nimic nu-mi iese cum trebuie. Acum e randul tau sa suferi, spunea Raito in timp ce-i rupea hainele unui copil cu parul movuliu ce se afla intins pe podea din cauza ca fusese lovit si tantit incat nu se mai putuse ridica.
-Poti sa-mi faci ce vrei Raito, daca asa te simti mai bine...Iti daruiesc corpul meu si tu poti sa ma tratezi asa cum vrei. Descarca-te pe mine si apoi vom fi fericiti, nu? Pentru ca...eu te iubesc.
-Taci din gura javra ordinara! Esti asa de rasfatat! Sa nu te mai aud! Acum vreau sa ti-o platesc pentru ca din vina ta ca nu-mi iese niciodata cum vreau eu sa se fie. Daca ai sti sa ma faci fericit, nu as mai fi asa de nervos mereu.
„Daca asa vei fi fericit...poti sa ma lovesti, de fapt poti sa-mi faci tot ce-ti doresti” , gandea copilul ce era dezbracat si lovit cu pumnii si picioarele in acelasi timp. Raito i-a rupt toate hainele apoi l-a intos cu fata in jos si l-a penetrat violent cu miscari rapide si la fiecare sunet sau geamat scapat de Ayumu, baiatul era lovit sau dat cu capul de podeaua dura ranindu-i chipul. La fiecare intrare puternica a roscatului, movuliul nu simtea decat durere si nu putea nici macar sa planga sau sa scoata vreoun cuvant pentru ca avea sa fie din nou lovit din ce in ce mai puternic. Dupa ce l-a folosit astfel mai bine de o ora, baiatul era istovit si ranit fiind acoperit de un strat de transpiratie care se impreuna cu sangele rosu. Raito l-a riditat pe copil de par si l-a legat de maini si de picioare apoi l-a aruncat ca pe un lucru stricat in acea debara intunecoasa incuiandu-l inauntru.
-Ce bine ca te-am adus in apartamentul asta altfel l-ai fi murdarit pe al meu cu sangete tau. Esti atat de slab si imediat te ranesc chiar daca abia te ating. De acum inainte te voi bate mai des ca sa devi mai rezistent... Adevarul este ca am venit in locul asta pentru ca am vrut sa fiu mai aproape de fratele meu si iubitul sau stand in acelasi bloc cu pustiul ala prostut, insa ne vom muta inapoi pentru ca nu-mi place aici...vorbea Raito mai mult singur stand rezemat de usa camarutei in care se afla Ayumu lesinat. „

-Raito...
-Ce vrei, iubire? Intreba roscatul cu un glas mieros ca si cand nu-si amintea de trauma pe care i-a provocat-o baiatului in seara precedenta Defapt nu ar fi fost prima data cand il supunea la asemenea torturi din cauza ca lui ii mergea ceva rau pentru ca era obisnuit sa se comporte cu toti precum un stapan cu sclavii lui.
-Vreau un sarut...te rog...macar atat pot sa primesc?
Raito s-a apropiat de gura micuta si delicata a movuliului introducandu-si limba incet si cercetandu-i intreaga gura. Cu cat treceau mai multe secunde de cand sarutul incepuse, roscatul se apropia si mai mult de trupul firav al lui Ayumu si-i mangaia chipul ranit. Degetele rebelului se plimbau prin parul incurcat in timp ce sarutul devenea pasional. Nimeni nu s-ar fi gandit ca Raito avea si o asemenea latura si se pare ca aceasta era aratata numai dupa ce ii provoca baitului o noapte de chin. De fecare data Ayumu il linistea pe rebel oferindu-si corpul ca si consolare sau obiect pe care sa-si verse nervii, insa niciodata roscatul nu se culcase cu el pentru a-i arata ca-l iubeste fiindca, defapt pentru el acel sentinent nu insemna nimic. El stia doar de razbunare, ura si violenta. Acestor lucruri le cunostea intelesul si pentru el doar ele contau, nimic altceva. Acum era linistit, tandru si il ingrija pe movuliu uitand ca el era cel care il facause sa sufere de atat de multe ori. Ayumu insa il iubea pe Raito chiar daca nu primea nimic bun in schimb, prefera sa fie folosit in acel fel numai pentru a-l vedea fericit pe cel care-l iubea.
Roscatul a scos o seringa umpland-o cu un ser transparent pe care nu era inscriptionat nimic, apoi l-a injecat pe baiat cu acel continut si l-a mai sarutat o data pe frunte dupa care a iesit din apartament. Peste doar cateva secunde copilul a adormit din cauza drogului pe care-l primise. Rebelul ii administra des astfel de „tratamente” fie pentru a scapa de el un moment, fie pentru a-l elibera de durerea pe care o simtea dupa o partida de sex cu el cum era in cazul de fata. Lui Ayumu se pare ca nu-i pasa indiferent de ce i-ar fi facut Raito si se lasa mereu in mainile acelui diavol care ii folosea trupul dupa propria dorinta.

Cateva etaje mai jos se afla cuplul de indragostiti care statea lungit pe canapea privind fara niciun chef televizorul. Nu le mai era somn si din acel motiv au decis sa schimbe patul cald cu livingul care se arata a fi mai putin primitor si mai racoros. Senji statea in bratele lui Daisuke pentru a se incalzi si se uita la ecranul televizorului colorat in prea multe nuante care-i deranja ochii inca netreziti pe de-a integul. Brunetul isi lasa capul somnoros pe cel al iubitului sau si realiza ca nu avusesera cea mai buna idee trezindu-se la acea ora matinala fiindca si asa nu prea dormisera noaptea trecuta din cauza lui Daisuke ce era prea dornic de a face dragoste cu iubitul sau si la fel si acesta chiar daca nu o arata. La un moment dat, curentul s-a oprit si televizorul s-a stins asa ca cei doi au adormit iar, astfel incat Daisuke statea pe canapea si Senji era in bratele lui cu capul pe pieptul sau. Pozitia in care se aflau si chiar si canapeaua le amintea de prima data cand s-au culcat impreuna. Acum li se parea o amintire placuta amandurora, chiar daca au fost destul de multe neplaceri la vremea aia pentru ca brunetul il obligase pe adolescent in absolut tot ce se petrecuse.
Dupa doua ore in care s-au bucurat de un somn dulce, Senji s-a trezit ridicandu-se in fund si concentrandu-si toata greutatea pe mandria iubitului sau care s-a trezit intr-o durere cumplita si imediat l-a indepartat de pe acea zona.
-Ce ti-a venit? Era sa ma lasi impotent daca mai stateai mult cu fundul pe mine, a spus revoltat Daisuke.
-Daisuke, nu am chef de glumit. Am avut un vis...spuse serios Senji privind modelul covorasului de forma circulara.
Argintiul i-a povestit ca avusese un cosmar in care ii aparea un baiat mai mic decat el doi sau trei ani, dar mult mai firav. Avea parul argintiu si multe rani pe chip. In visul lui, baitul spunea incet numele lui Raito si ii repeta ca-l iubeste insa nu era nimeni care sa-l auda. Senji se gandea ca poate avea vreo legatura cu roscatul si ar fi dorit sa-l caute pe baiat. Insa, Daisuke se impotivea si ii repeta ca nu putea fi real ceea ce a visat si ca totul se petrecea doar din cauza ca fratele sau ajunsese sa ii inspaimante pe amandoi, dar adolescentul nu vroia sa renunte la ideea lui. Incepuse sa-l intrebe pe iubitul sau daca stie unde e Raito, insa el nici nu vroia sa auda intrebarea si in niciun caz sa-i mai si raspunda. Intr-un final, satul de rugamintile si vaicarerile baitului, brunetul i-a spus ca era posibil ca fratele sau sa fie la al zecelea etaj al acelui bloc intr-un apartament, insa nu putea fi sigur de nimic. Cand adolescentul a auzit ceea ce-i spusese iubitul sau l-a luat de mana pe acesta si a urcat in graba catre etajul cel mai departat de sol intrand in apartamentul in care stia ca nu locuieste nimeni.
Usa era descuiata asa ca cei doi au pasit inauntru mergand incet si intrand in prima camera pe care o vazusera. Acolo l-au gasit pe Ayumu care dormea pe pat acoperit de semnele lasate de Raito.Cand Senji l-a vazut s-a intors catre Daisuke si i-a spus ca el era cel pe care-l vazuse in vis apoi si-a bagat capul in piepul iubitului sau pentru a nu plange de mila pentru baiatul ce dormea. Ayumu a deschis ochii incetisor apoi, vazandu-i pentru prima data pe cei doi, s-a ridicat in fund descoperindu-si bustul gol si i-a privit cu un zambet fortat.
-Buna...eu sunt Ayumu. Deci care dintre voi e trimis pentru mine?
-Ce? a facut Senji care nu intelegea ce vrea sa-i spuna movuliu.
-Pfff...deci sunteti amandoi clientii mei? Atunci ar trebui sa veniti pe rand pentru ca acum sunt prea obosit si nu pot cu amandoi deodata, a murmurat Ayumu ridicandu-se din pat si aparand complet gol in fata lor.
-Tot nu intelg ce vrei sa spui? spunea Senji cu un ton ridicat din cauza ca baiatul aparuse astfel in fata lor.
-Stai...nu va trimis Raito sa va culcati cu mine? Atunci de ce ati venit? se intreba baitatul facand niste ochi mari.
-Vrei sa spui ca tu te prostituezi, pustiule? Nu esti cam mic? a spus Daisuke. Sti ca asta e impotriva legii?
-Nu ma intereseaza! Voi face tot ce-mi cere Raito. Si nu sunt chiar asa de mic. Am 14 ani si cateva zile.
-Asculta...Ayumu, nu trebuie sa faci asta, noi te vom ajuta si vei pleca departe de Raito...a spus Daisuke insa nu a apucat ca termine fiindca a fost intrerupt de movuliu care tipa.
-Nu vreau sa ma luati de langa el. Eu vreau sa-mi daruiesc corpul lui indiferent de cum vrea sa-l foloseasca. Il iubesc si macar asa pot fi aproape de el.
-Tu ori esti prost, ori amenintat cu moartea de Raito, ori ambele, continua brunetul.
-Nu e nici una dintre ele. Dar, vedeti voi... Eu nu am parinti. Raito m-a adoptat de la zece ani de la un camin ce avea sa se desfiinteze si toti copiii trimisi pe drumuri. El m-a luat acasa la el, dar mai tot timpul ma trata rece si nu-i pasa de mine. Intr-o zi era suparat fiindca nu i-a iesit bine o afacere si atunci m-a violat. Am suferit mult pentru ca aveam 11 ani neimpliniti si ma gandeam ca mai bine ramaneam pe strazi. A doua zi a fost foarte dragut cu mine si mi-am dat seama ca-l iubesc si nu ca pe un tata asa cum trebuia sa devena si de atunci fac tot ce-mi cere pentru a-l face fericit...pentru ca apoi sa primesc macar a mia parte din dragostea ce o ofer.
-Copile, fratele meu nu poate sa iubesca, intelegi? Mie si lui Senji ne-a dovedit asta si observ ca si tie. Indeparteaza-te de el. Nu merita efortul tau. Exista in lumea asta persoane capabile sa te iubesca, sa aiba grija de tine. Vino cu noi, iti promit o soarta mai buna, i-a spus Daisuke incercand sa-l convinga.
-„Frate”? Deci voi sunteti cei pentru care eu am fost violat aseara. Vedeti semnele de pe corpul meu? Din cauza voastra le am? Va promit ca Raito sa va razbuna pentru ceea ce mi-ati facut. Si va inselati, el poate sa iubeasca! Eu il voi invata.
-Tu esti prost sau te prefaci? a spus Senji scos din sarite. In plus, e vina lui Raito, nu a noastra, insa nu a putut sa-si termine fraza pentru ca Daisuke l-a tras furios de mana iesind din apartament.
Amandoi erau socati de ce aflau, dar cel mai mult ii mira acel pusti, Ayumu, care devenise de buna voie jucaria unei bestii cum era Raito. Nu ii intelegeau concepita movuliului pentru ca nici macar el nu era in stare sa-si explice „dragostea” pentru un violator in serie si un criminal. Tot ce putea sa spuna era ca il iubeste si ca-si incredinteaza corpul roscatului pentru a fi tratat dupa bunul lui plac. Daisuke era scarbit de tot ce auzise, pentru modul in care vorbea acel pusti, pentru ce i se intampla acestuia, pentru tot. Isi dadea seama de cat de josnic era fratele sau, insa il uimea faptul ca fata de acest copil, Raito era capabil sa se poarte si frumos si sa ii para rau pentru ce facea macar o perioada scurta de timp. Dar era clar ca rebelul nu avea cum sa fie schimbat de nimeni si probabil ca atatea crime si droguri cu care s-a confruntat in viata l-au facut sa devina asa. Mai mult ca sigur nici Ayumu nu avea cum sa-l schimbe si nu va primi niciodata inapoi dragostea pe cere o ofera. De vreme ce nici macar nu vroia sa plece de langa Raito, Daisuke s-a decis sa-l lase in pace sa sufere daca asa vrea, insa Ayumu nu dorea sa-i lase pe cei doi sa fie fericiti. Movuliul se gandise sa-i propuna roscatului un plan pentru a-i distruge pe rand pe cei doi iubiti si astfel se gandea ca rebelul avea sa-i fie recunoscator si sa-l iubeasca. In acelasi timp, cei doi indragostiti se pregateau de o noua confruntare cu acel demon simtind amenintarea pe care le-a dezvaluit-o Ayumu.


[Imagine: anime-1.jpg] Ayumu
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Love isn't simple [yaoi] - de myuu - 16-12-2008, 07:29 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-12-2008, 06:25 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 20-12-2008, 05:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-12-2008, 09:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 21-12-2008, 10:39 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 24-12-2008, 03:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 25-12-2008, 08:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-12-2008, 07:42 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 06-01-2009, 09:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-01-2009, 09:15 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 10-01-2009, 11:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-01-2009, 11:38 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 13-01-2009, 05:35 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 13-01-2009, 09:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 13-01-2009, 10:19 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 13-01-2009, 10:30 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 14-01-2009, 10:41 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-01-2009, 09:09 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-01-2009, 11:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 18-01-2009, 08:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 18-01-2009, 10:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-01-2009, 11:50 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 19-01-2009, 04:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-01-2009, 10:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-01-2009, 11:17 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 24-01-2009, 10:41 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de YuuraBo - 24-01-2009, 05:33 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-01-2009, 08:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-01-2009, 01:13 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 29-01-2009, 03:21 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 31-01-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 03-02-2009, 06:53 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 03-02-2009, 07:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 03-02-2009, 09:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 05-02-2009, 10:04 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 07-02-2009, 08:58 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 08-02-2009, 03:40 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de ThorthKa - 08-02-2009, 02:14 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-02-2009, 05:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 15-02-2009, 06:44 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 28-02-2009, 11:12 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-03-2009, 02:09 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-03-2009, 09:18 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 09-03-2009, 10:56 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-03-2009, 01:22 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 15-03-2009, 09:48 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 15-03-2009, 10:40 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 16-03-2009, 01:25 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 23-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 24-03-2009, 12:11 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 24-03-2009, 09:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Ryuu - 25-03-2009, 10:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 01-04-2009, 10:49 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 01-04-2009, 11:26 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 05-04-2009, 10:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 05-04-2009, 11:46 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 06-04-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 10-04-2009, 10:59 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 10-04-2009, 11:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Luzer - 10-04-2009, 11:10 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 11-04-2009, 01:48 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 03:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 14-04-2009, 04:05 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 14-04-2009, 05:00 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-04-2009, 09:22 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 22-04-2009, 09:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 26-04-2009, 03:02 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 27-04-2009, 07:57 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 28-04-2009, 09:01 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 28-04-2009, 09:43 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 21-05-2009, 05:36 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 23-05-2009, 11:52 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 09-06-2009, 11:45 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 10-06-2009, 01:02 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 17-06-2009, 09:32 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 18-06-2009, 02:04 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de myuu - 04-07-2009, 01:12 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Yaku-chin - 04-07-2009, 01:16 AM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de nolazy - 29-07-2009, 01:28 PM
RE: Love isn't simple by me (yaoi) - de Hetalia - 03-08-2009, 09:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 5.002 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 29.060 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 170.132 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 53.677 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 47.213 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 137.398 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.875 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 102.325 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 130.181 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.812 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)