Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O iubire adevarata(Sasuke and Sakura)

#28
17.Sakura isi revine
Toti ramasesera uimiti.Bietul Sasuke a cazut jos in urma impactului.Sangele sau a inceput sa exploreze podeaua.
-Ooo ce erou esti!spuse Ebina
Sasuke nu putea sa vorbeasca isi inchidea ochii sai de onix.
-SASUKE!tipa Rita
Ebina ii dadu lui Sasuke un picior in spate.Sangele a inceput si mai tare sa tasneasca.Ebina se apropie de Rita cu un kunai.Kakashi isi folosi viteza aparand in fata ei dandu-i un pumn in stomac.Dar a inceput sa iasa fum.Se pare ca era o clona.Apoi in spatele lui Kakashi aparu Ebina cu un kunai.Cu acel kunai il tinea la gatul lui Kakashi.
-Surioara draga daca nu o dai pe Sakura si antidotul Kakashi al tau moare!
Rita nu stia ce sa faca ii era greu sa aleaga dintre persoana iubita si Sakura.Dar in spatele Ebinei aparu Kakashi tinand un kunai la gatul ei.
-Cum?Ce se petrece?
-Sa iti explic nenorocito!Am facut o clona cu ajutorul Sharinganului ce te-a tinut ocupata asa ca eu acum sunt in spatele tau si esti la mila mea!
-Naruto i-al imediat pe Sasuke de acolo scoate-i kunaiul si punei un bandaj sa ii opreasca sangerarea!spuse Rita
Naruto il lua pe Sasuke scotandu-i kunaiul si punandu-i bandajul.Bandajul a inceput sa isi schimbe culoarea in rosu.Era ingrozitor ce i se intamplase lui Sasuke.
-Rita,prepara antidotul pana o tin eu ocupata pe Ebina.
-Da.
A inceput sa il amestece cu mana cu altceva nu avea.Apoi a luat in mana crema si i-a dat-o pe rana rozaliei.Febra a inceput sa ii scada.In acel moment Ebina ii da un cot lui Kakashi in burta fugint spre Sakura.Cand vru sa o ia aceasta primi un pumn in fata din partea Ritei.A inceput sa arunce kunaiuri dupa Ebina.
-Baieti,tineti-o ocupata pe Ebina zece minute pana isi face antidotul efectul.
Kakashi,Naruto si Kail au inceput cu clonele si kunaiurile.Ebina foarte usor a scapat de clone si de kunaiuri iar toti baietii au fost rapusi imediat.Toti erau raniti si erau incapabil sa se ridice.Rita se ridica in picioare pregatindu-se de lupta.Ebina facu un semn cu mana spunand:
-Justu Invizibilitatii!
Ebina nu se mai vedea,disparea.Rita isi dadu seama ca e invizibila si nu stia ce sa faca.Nu putea lupta cu un inamic invizibil.In acel moment Rita aude un kunai apropiinduse de ea.Aceasta se fereste.,,Asta e!Trebuie sa ii aud miscarile.”isi spuse Rita
Auzi pasii grabiti ai Ebinei apropiindu-se de ea.Cand vru sa ii dea un pumn Rita se intoarse cu fata catre Ebina luand-o de maini si invartind-o pana ii dadu drumul.Ebina se trezi lipita de un perete.A inceput sa scuipe sange.In acel moment o chakra isi facu aparitita.Una roz.Era in jurul rozaliei.Aceasta se ridica.O vazu pe Rita ce statea in fata Ebinei,o vedea pe Ebina lipita de acel perete,ii vedea pe Kakashi,Naruto si Kail pe jos cu rani si in cele din urma il vazu pe Sasuke plin de sange.Aceasta a inceput sa tipe si sa planga.Ebina si Rita se intoarsera si o vazu pe Sakura cum se uita la ele.



Răspunsuri în acest subiect
O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) - de denisa - 30-06-2008, 07:14 PM
RE: O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) - de ::::yamashita ayumu:::: - 02-07-2008, 03:50 PM
RE: O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) - de denisa - 13-09-2008, 02:04 PM
RE: O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) - de jocker_94 - 04-12-2008, 12:38 AM
RE: O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) - de rosegur - 29-12-2008, 10:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.556 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.793 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.951 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava? Mariah . 117 52.876 15-02-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.305 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.832 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.019 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.405 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.254 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.897 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)