Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] I'm not only your drug +14 (ItaSasu, SasuNaru)

#21
Buna si multumesc de anunt, chiar apreciez ca iti faci timp pentru asta ^^
Iti amintesti cand am spus intr-un comentariu anterior ca sunt inebunita de momentele dulci, care emana afectiune prin toti porii? Ei bine, capitolul acesta mi-a ajuns la inima, datorita detaliului exprimat anterior si a protagonistilor pentru care deja mi-am exprimat adoratia de prea multe ori. M-a incantat sa-l citesc pentru ca nu ai cazut in penibil cu actiunea, exagerand cu dulcegaria si nici nu a fost vorba de melodrama la 'despartirea' de pe scari.
Mi-a placut, probabil mai mult decat trebuia, felul in care ai descris emotiile lui Naruto. A fost simpla dar precisa iar sentimentele sunt conturate clar si foarte apropiate de realitate. Totusi nu prea ma dau in vant dupa momentul de impulsivitate a lui Sasuke -cel in care isi smulge perfuzia- desi e, probabil, cel mai 'corect' mod de a-l convinge pe Naruto sa se intoarca. Declaratia de dragoste de la sfarsit e foooarte reusita.
Nu am gasit greseli de scriere, poate cateva nepotriviri de cuvinte -probabil ai inlocuit cu un sinonim care nu e complet compatibil in expresie.
Astept o continuare la fel de reusita -fara presiune- si sper sa ma anunti. Succes la scris!
Today you are You, that is truer than true. There is no one alive who is Youer than You.



Răspunsuri în acest subiect
RE: I'm not only your drug +14 ( ItaSasu, SasuNaru) - de Neris - 12-09-2012, 04:53 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  You are my drug ..[ + 18 ] Ҝa-вοοm!™ 13 8.156 25-09-2011, 10:42 AM
Ultimul răspuns: ^Light~In~The~Dark^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)