Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#25
Capitolul 16

Ma adanceam tot mai mult in Sakura, insa nu eram satisfacut nici pe deplin. Dadeam cat puteam de tare, facand-o sa geama de durere, agatandu-se de mine ca o tampita, cerandu-mi din priviri sa incetez, sa nu ma mai misc asa tare, insa nu aveam niciun motiv pentru care sa o fac, dadeam cat puteam de tare si cu rautate.
Ma incanta sa ii aud durerea, sa vad cum ma implora prin gesturi si priviri sa incetez, sa fiu mai bland. Nu ma asteptam sa o doara asa, mai ales nu pe ea, care era curva in toata puterea cuvantului, una adevarata si care o sugea la fiecare ocazie, numai sa simte plcacere. Era totusi buna de regulat, asa ca ma supuneam situatiei si dadeam ca un nenorocit, mai ales ca ea imi ceruse, nu eu, pe mine nu ma interesa prea tare, puteam s-o fut si pe Ino sau pe oricare tipa din scoala ,fiindca, desi nu aveam bani, aveam un corp demn de satisfacut cu fiecare ocazie.
M-am intors la un moment dat fara sa vreau, vazandu-l pe Naruto cum filmeaza din tocul usii, stand calm si privindu-ne pe mine si pe Sakura. Incetasem miscarile, ramanand de-a dreptul cu gura cascata cand il vazusem acolo.
- Tu... Tu ce dracului cauti asa de devreme acasa?! am intrebat inghitind in sec, nevenindu-mi sa cred ca era acolo. Ce... Ce faci?! am intrebat inghitind din nou in sec. Pur si simplu ramasesem cu gura cascata vazandu-l pe baiat acolo, cum sta inca sprijinit de tocul usii. Desi incerca sa para a fi calm, era enervat, vedeam asta din ochii sai.
Se apropie incet de pat, ca si cum nu se intampla nimic rau acolo. Incepuse deja sa rada.
- Sasuke, Sasuke... spuse pe un ton batjocoritor. Te felicit, ai reusit performanta de a te culca cu o tipa care are SIDA!
Incremenisem in momentul in care auzisem acel lucru. Pur si simplu simtisem ca imi cazuse ceva in cap, cerul cu totul. Tremuram din cap pana in picioare si de teama, si de furie. Ochii mei negri si patrunzatori se fixara in verdeata celor ai sai si am scos un suierat.
Iesisem din interiorul ei, aruncand prezervativul pe pieptul ei.
- Afara! am spus pe un ton neinduplecat.
M-am ridicat in picioare, fara sa-mi pese ca era Naruto acolo si era gol. Tanara incepu sa vorbeasca, sa-si ceara scuze, insa deja innebuneam de furie.
- Sasuke, spuse cu vocea ei raraita, incercand sa ma calmeze, insa am tipat nervos:
- Iesi dracului afara sau te las moarta-n patul ala!
Se uita la mine uimita, parca intrebandu-se daca glumesc sau nu, si m-am apropiat de ea, vrand sa-i trag o palma. Imediat se sculase in picioare, sarind, si se uita la mine nervoasa. M-am facut spre ea, insa s-a dat in spate speriata, luandu-si hainele. Se imbraca rapid, dupa care iesi. M-am intors catre Naruto, care nici macar nu se miscase din locul sau. Acum, dupa plecarea Sakurei, baiatul ma privea cu tristete.
- M-ai dezamagit, Sasuke... spuse in soapta, facand sa mi se rupa inima in mine. Ma durea ingrozitor, nu-mi venea sa cred. Chiar o facusem? Chiar il dezamagisem?
"I-ai tras-o unei tipe cand el te place..." imi spuse parca o voce interioara mie.
Asa era, fusesem un nenorocit. Asta era casa lui, pana la urma, iar eu i-o trasesem Sakurei in patul in care noi dormisem si, pe deasupra, tipa mai avea si SIDA. Macar luase prezervativu' cu ea, spre marele meu amuzament. Nu-mi venea sa cred.
De ce voise sa i-o trag daca avea SIDA? Ma temeam sa n-o fi luat si eu, desi era putin probabil, fiindca ma protejasem... Dar totusi trebuia sa merg la doctor, sa verific. Drace, era vai de mine daca luasem boala de la ea. Pana la urma... Si daca muream nu plangea nimeni dupa mine.
M-am indreptat spre baie fara sa ii adresez vreo privire macar lui Naruto, fiindca imi era prea rusine din cale-afara de toate lucrurile pe care le facusem. De ce ma lasasem influentat de cererea Sakurei?! In fond, puteam avea pe cine voiam si eram dorit de Naruto, ceea ce probabil cu putini se intampla, dat fiind ca el e FoxyBoy, marele raper.
Am intrat in dus, din cale-afara de trist. Innebuneam. Naruto nici macar nu ma baga in seama, nu-mi spusese decat ca-l dezamagisem. Ma durea sa aud asta chiar de la el. Ar trebui sa nu-mi pese de acest lucru, fiindca, in fond, eram amandoi baieti. Dar era mai mult decat prietenie, sau cel putin eu asa percepeam totul, spre marea mea oroare, fiindca nu voiam sa ajung gay.
Totusi... Ceea ce-mi facuse Naruto in urma cu o noapte, acele saruturi pe piept si mici joculete ma excitasera mult mai mult decat o facuse faptul ca i-o trasesem tipei asteia. Si, spre frustrarea mea, nici macar nu terminasem. Eram excitat, insa nu aveam chef nici sa ridic un deget. Am dat drumul apei dusului, luand o lama pe care o gasisem la chiuveta, inca in acea hartie a ei. Am desfacut-o rapid si mi-am pus-o la venele mainii stangi pe orizontala.
Voiam s-o fac, insa parca nu puteam. Usa baii se deschise in acel moment si intra blondul, aruncandu-mi o privire. Nu intrazneam inca sa ma uit la el.
- Daca tai, fa-o pe verticala, nu pe orizontala, spuse ridicand din umeri, apoi se intoarse catre toaleta, facandu-si nevoia care il apasa.
Fara sa vreau, lacrimile incepusera sa-mi curga pe chip. Eu, care nu mai plansesem de o groaza de timp, plangeam acum din cale-afara de suparat si mi-am apasat lama pe mana, scancind din cauza durerii. Se auzi apa tragandu-se, insa nicio miscare dupa aceea. Imi inchisesem ochii, nedorind sa-l vad cum face vreo miscare. Ma durea inima ingrozitor. De ce imi facea asta?!
Usturimea se amplificase in momentul in care apa ce curgea din dus imi atinse ranile proaspat deschise. Sangele incepuse sa mi se prelinga pe chipul transfigurat din cauza lacrimilor. Taiasem cum imi spusese el... Si simteam cum sunt parasit de acel lichid vital din trupul meu.
- Sasuke, ai innebunit?! ma intreba Naruto venind rapid in dus, fara sa-i pese ca era imbracat. Sasuke! striga vazand tot sangele prelingandu-mi-se din incheietura mainii in jos, pe picior, apoi pe gresia rece din baie. Mainile sale ma inconjurasera si imi luase lama din mana.
- Lasa-ma, Naruto... Te-am dezamagit, spun continuand sa plang. Ma durea, insa mana, desi ranita, mi-am pus-o in jurul gatului blondului, murdarindu-i hainele cu sangele meu. Ma ridicase in brate, luandu-ma de acolo, si oprise apa.
- Sasuke, nu mai plange. Nu mai plange, scumpete, gata, imi rosti in soapta la ureche, dar eu continuam sa scot toate acele sunete si scancete. Continua sa ma usture rana, sangele imi parasea cu repeziciune trupul. M-am simtit pus in pat, iar ochii mei negri i-au intalnit pe cei ai lui Naruto. Se apleca si-mi saruta fruntea.
"L-am dezamagit... L-am dezamagit pe el..." mi-am spus plangand si mai are. Disparuse din camera inainte sa mai spun ceva, dar se intorsese in scurt timp cu niste pansamente. Desi eram gol si ud, Naruto ma lasase pe patul in care dormisem impreuna si unde ne sarutasem... Unde eu i-o trasesem tarfei aleia!
Imi pansa rapid mana, dupa care ma saruta apasat pe buze, luandu-ma in brate.
- Gata, micutule, nu mai plange... imi rosti la ureche, ca si cand eu chiar as fi fost mic. Ca si cand as fi fost un copilas...
Ii strangeam materialul bluzei in pumn si imi cuibarisem chipul inundat de lacrimi la adapostul scurburii gatului sau. Isi asezase mana la spatele capului meu, iar cu cealalta imi inconjura talia. Avea picioarele intinse, iar pe mine ma pusese peste ele, strangandu-ma in brate.
- Te-am dezamagit... Te-am dezamagit, Naruto, am spus scancind si suspinand. Nu stiu.... Sunt... Sunt un idiot, am continuat plangand.
- Nu mai plange, rosti ridicandu-se cu mine in brate. M-a lasat sa ma asez jos, stand gol pe podeaua rece, si schimba lenjeria de pe pat, pe cea veche punand-o pe jos. Se apleca apoi pe mine, luandu-ma apoi in pat. Ma puse pe perne ocrotitor si buzele sale se lipira de ale mele.
- Sunt un nenorocit... Te-am dezamagit, am repetat obsesiv, continuand sa plang. Si acum... Poate am luat si... am spus incepand sa plang si mai tare.
Ma saruta apasat pe buze, facandu-ma sa nu mai pot vorbi, insa continuam sa plang, continuand sa-mi repet si in minte ca il dezamagisem si ca eram un nenorocit.
- Nu m-ai dezamagit, Sasuke, si nu ai luat nimic de la tarfa aia. Mergem la doctor maine, dar vei vedea ca nu ai luat nimic, spuse sarutandu-ma iarasi. Vei fi bine, te asigur. Nu mai plange, Sasuke, nu esti copil mic. Nu ai luat nimic... Si nu m-ai dezamagit. Am inteles, a fost o scapare de moment, rosti si limba sa ajunse in interiorul gurii mele, in timp ce mana lui coborase pe abdomenul meu intr-o mangaiere usoara, apoi tot mai jos, pana intre picioare. Stranse usor de locul umflat cu mana, apoi isi trecu mana peste mandria mea usor, atingerile fiind menite sa ma faca sa uit. Am scancit si el si-a coborat privirea de la mine intai pe gat, muscand si sarutand pielea, apoi pe piept, abatandu-se asupra sfarcurilor mele, in timp ce mana incepuse deja sa ma mangaie acolo, facandu-ma sa gem printre lacrimi.
- La naiba, ce faci? am intrebat speriat, dar el nu ma asculta, coborand tot mai mult.


"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 2.027 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.978 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.928 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)