Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Confesiunile unor iubareti

#28
Ka-BOOOOOM.

Nu chiar prima, dar printre primii :-?

Oi :x Ce capitol! Ce rau imi pare ca nu mai am voie sa critic... Era ceva de spus despre dialogul care, mie una mi s-a parut putin cam sec si de sentimentele care trebuiau creionate un pic mai bine + putina atentie la exprimare [iar in timp ce citesti acest lucru o sa zici O . O glumesti, nu`i asa? O . O Ei bine da, chiar glumesc :))].

Ma bucur ca am reusit sa te trag putin de limba si am aflat cate ceva. Dar tot nu am putut sa extrag de la tine totul :( Cum ziceai tu? Cireasa de pe tort. Mi`a placut la nebunie faza in care Saku i-a sarit de gat lui Sasu :x Si m-a dezamagit cand idiotul a spus ca-si joaca bine rolul :-w. Mi-a placut scena cu pierderea memoriei Sakurei pentru un moment astfel incat sa creada ca intra in vechea ei sala de sport. M-am simtit chiar acolo, cu o punga de floricele in mana si un suc strigand: `Omg, asta chiar o sa se intample! O . O` si apoi am simtit ca sunt uda pe pantaloni si cu floricelele pe jos, cu bratele in aer strigand `NUUU!! T^T`.

Nu stiu inca daca Sakura a fost iubita lui Sasuke in trecut [NU MA DEZAMAGI, CLAR?!]. Oke, ce vreau sa mentionez in continuare: Vreau nextul :x vreau sa vad ce are de gand Saku sa faca! GaM-bate! ^^

XoXo, Miky
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Confesiunile unor iubareti - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 09:31 PM
RE: Confesiunile unor iubareti [SasuSaku +18] - de Miky sweetie :3 - 16-10-2011, 01:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Tampeniile unor ADOLESCENTI /rapiri instante Rose Uchiha 3 3.254 03-01-2014, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Povestea unor stele. BlackER 4 4.184 10-12-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: BlackER
  Confesiunile unui drogat Nemesis. 4 4.925 10-01-2010, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Verrine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)