Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#44
Asa deci, merci mult ca mai anuntat cand a sosit nextul picant, asteptat de muuult timp si pe care tocmai lai postat, aseara cred, deci...
In primul rand Sasuke e un porc dulce=)) Nu stiu cum suna asta dar asta il resprezinta. Daca femeia zice sa faci un lucru il faci fara doar si poate, nu stai cu dulcegarii, blah blah blah, dovada masculina:)). Ca deobicei :-j Sakura o buna de nimic, o pisicuta neajutorata in mana cui nu trebuie, nu o suport, pur si simplu nu o inghit >.<. Insa, mie mila de tatal ei, capturat acolo de cine stie ce nemernici si batut, mai ca imi vine sa plang, dute odata Sasuke si salveaza-l!! Nu sta sa bei vinuri decand era mamaia fata mare!!

In fine, a fost un next excelent, lung ca deobicei, plin de suspans si drama, iubire si romantism, Sakura si Sasuke:)). Asteptam nextul cu nerabdare, cel putin eu una astept care speram sa vina cat mai repede. Nu uita sa ma anunti! See'ya!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
RE: Drugged With Desires l: Hidden Feelings +18 - de Piersicuta - 19-09-2011, 08:10 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.317 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 8.040 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.056 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 7.101 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.152 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)