Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ]

#89
Bun,dupa multe "lupte" duse cu propria mea constiinta, am ajuns la final.
Ce pot spune?
Le multumesc tuturor cititorilor care m-au urmarit de-a lungul evolutiei si m-au ajutat sa devin ceea ce sunt acum. Ma simt onorata sa va cunosc si va ofer sincere multumiri pentru tot ceea ce ati facu pentru mine. Poate pentru unii ar parea putin, cine stie? Pentru mine insa, aceste lucruri inseamna enorm de mult!
Va multumesc pentru comentarii.
Am ajuns la sfarsitul sfarsitului primului meu fic!
[ Aaah, imi vine sa dansez! \:d/ Ma bcur sa-mi vad munca incheiata! ]

Le multumesc fetelor mele care m-au ajutat si m-au tinut cu picioarele pe pamant, sa termin 108 Thank yooou 108 <3



Epilog

Trecusera deja trei luni de cand Jeff si Yuki erau impreuna si totul era incredibil de linistitor. Nici macar ei insisi nu isi dadeau seama cum de se linistisera apele si era totul in regula.
Erau fericit din cale afara acum, se iubeau la nebunie si nu le parea rau pentru nimic din cate se intamplasera de-a lungul timpului intre ei. Toate divergentele se rezolvasera si toti rivaliidisparusera din campul lor vizual, cu grija lui Jeff si, mai nou, a lui Yuki. Acum, el era un ucigas redutabil, care nu ezita sa ucida, la fel ca mentorul sau foarte priceput, insusi iubitul. Ajunsese sa faca parte din Mafie si nu-i parea rau, era fericit din cale-afara pentru faptul ca era langa Jeff al sau mai mereu. Intr-un cuvant, totul decurgea bine.
- Iubitu', a murit Yoshiro, am fost avansat in grad si conduc Triada Aurie! spuse Jeff aproape reusind sa respire din cauza emotiei ce-l cuprinsese. Isi lua iubitul in brate, sarutandu-l apasat, lung si doritor pe buzele usor intredeschise, parca gata sa spuna ceva. Ii musca apoi buza inferioara, iar cand acesta isi deschise gura ceva mai mult, de aceasta data scapand un geamat de durere, limba i se strecura acolo, in acel lacas umed, incepand sa si-o roteasca rapid, dulce, gustand aroma celuilalt.
Se sarutara apasat, apoi Yuki il lua in brate, muscandu-i in acelasi timp buzele, facandu-l sa geama. Se razbuna pentru ceea ce ii facuse Jeff cu putin timp in urma. Ranji multumit, apoi catadicsi, intr-un final, sa vorbeasca, de cum buzele ii fura eliberate de dintii japonezului.
- Stii ca te iubesc, da? il intreba pe tanarul nipon, care zambi si ii raspunse sincerei declaratii prin aceleasi doua cuvinte pe care el le numea sfinte. Surase bland, astfel incat iti facea inima sa ti se inmoaie. La prima vedere, nimeni nu si-ar fi putut da seama ca cei doi sunt ucigasi redutabili.
- Felicitari, conducatorul meu frumos! spuse ranjind. Il musca iarasi, apoi se aseza cu el in brate pe jos, incepand sa-l sarute pe gat si, din cand in cand, sa-l muste, facandu-i semne vizibile ce aratau clar ca ii apartine fara doar si poate. Jeff gemu usor, apoi scanci din cauza durerii ce ii era provocata.
- Ai devenit vampir? intreba ridicand o spranceana. Ii placea sa faca glume cu persoana pe care o iubea la nebunie.
Yuki dadu afirmativ din cap, apoi isi trecu limba peste buzeele sale senzuale, scotand un sunet dulce, care ii atrasese atentia iubitului sau.
- Sunt vampirul tau! Stapanul tau! replica lingandu-si buzele ca si cum ar fi dat de lichidul vietii.
Incepura sa rada amandoi, insa stiau ca spusesera mai mult de-o gluma, Jeff era al lui Yuki, la fel cum si el era al lui Jeff. Niponul ranji, apoi isi lipi buzele de ale celuilalt.
Trecuse peste violul trait cu ceva timp in urma, nu mai conta pentru el, desi, din cand in cand, isi aducea aminte si se trezea plangand, cu niste cosmaruri groaznice. Cu toate astea, Jeff astepta incontinuu, nu se atinse de el pana la momentul actual si nici nu grabea lucrurile, ci doar astepta binevoitor.
- A venit timpul, spuse Yuki in soapta si zambi siret.
Jeff ramasese cu gura cascata, neintelegand la ce se refera tanarul care se ridica si se dezbraca usor de fiecare haina pe care o purta, tricoul, pantalonii si boxerii, in acelasi timp fredonand o melodie perversa, care te ducea cu gandul la striptis.
Americanul se ridicase si el, insa numai in genunchi, si se apropie usor de iubitul lui, care acum era gol, in toata splendoarea. Arata uimitor, era parca un zeu, cel mai frumos zeu pe care-l vazuse Jeff vreodata. Intrecea orice statuie, poza sau desen, orice. Era magnific!
Se apropie de el si incepu sa-l sarute pe abdomen incet, cu dorinta de nestavilit. Nu se putea controla. In acelasi timp, mana ii cobora tot mai rapid intre picioarele celuilalt, mangaind cu blandete specifica. Intotdeauna fusese bland, cel putin cand se aflase cu Yuki, fiindca, in alte relatii, se comportase si ca o bruta.
Atinse cu blandete testiculele, mangaindu-le, apoi incepu sa stranga cu rabdare, provocandu-i celuilalt gemete de care se bucura cu sfintenie, de parca pana si viata si fericirea lui depindeau de Yuki, persoana pe care o iubea.
"Yuki... <<zapada>>" isi spuse in minte. "Puritate. Era pur cand l-am cunoscut eu, dar l-am facut al meu, rupandu-i aripile albe de inger divin... ". Il saruta apasat pe abdomen, dorindu-i buzele, dar nu se ridica acum, nu inca.
Isi coborase buzele intre picioarele celuilalt, sarutand usor locul. Incantat, Yuki gemuse si isi infipsese mainile in parul celuilalt. Nu prea mai rezista nici el, organul sau era mai excitat ca niciodata. Trecuse atat de mult timp de cand nu se mai iubisera, incat credea ca uitase, desi era imposibil sa fi facut asa ceva.
- Te vreau! Acum! marai si se indeparta de iubitul sau, lasandu-l cu gura cascata, fiindca nu il lasase sa-si termine treaba. Jeff isi linse totusi buzele, gustandu-i dulceata innebunitoare a celuilalt, dar de care nu apucase sa se bucure prea mult, apoi se ridica in picioare. Isi urma iubitul, in acelasi timp arucandu-si bluza, respectiv pantalonii, de pe el. Nu avea prea multa rabdare nici el, dar nici Yuki.
Isi musca buzele cand isi vazu iubitul stand cu spatele la el, cu coatele sprijinite de spatarul canapelei maro si cu picioarele usor deschise.
Dintr-o miscare, se afla in spatele iubitului sau, mangaindu-l cu aceeasi blandete de care dadea intotdeauna dovada. Se lasa usor pe canapea, in genunchi, si incepu sa-i sarute mijlocul, fiecare vertebra a coloanei din acea zona, apoi cobori in jos incet, ajungand in locul sensibil pe care-l cunostea atat de bine, care pulsa nebuneste de fiecare data cand se afla in el.
Yuki gemu lung, apoi isi musca mana singur, simtindu-i in acelasi timp limba lui Jeff acolo, jucausa si tandra.
- Nu te mai juca cu mine! ceru, iar Jeff isi daduse seama ca mai rau facea, asa ca se ridica, gol cum era, si isi aseza mainile pe talia lui Yuki. Niponul isi duse mana stanga intre picioarele celuilalt, apucand organul excitat si il pozitiona la intrarea din el cu repeziciune, dorindu-si din ce in ce mai mult sa retraiasca acele clipe cand erau conectati.
"Aproape ca am murit... Si sigur nu as mai fi putut trai asa ceva! " isi spsue in minte.
- Esti sigur? intreba Jeff cand isi vazu iubitul tremurand. Nu era teama insa, ci era dorinta, insa el nu stia acest lucru. Tanarul raspunse afirmativ, apoi il simti pe Jeff cum patrunde inainte rapid, nici el neputand rezista acestor tentatii teribile. Isi musca buzele usor, scapand un geamat prelung, innebunitor pentru celalalt.
In scurt timp, Jeff se lipi de Yuki, care se mulase dupa el, miscandu-se usor. Un nou geamat se facu auzit cand americanul ii cuprinse abdomenul celuilalt, incepand sa-l mangaie, in timp ce coapsele sale se incordau o data cu muschii spatelui cand, cu fiecare miscare de adancire, il patrundea si mai adanc pe niponul ce gemea mai mult si tot mai mult. Amandoi erau transpirati rau, insa nu le mai pasa.
Americanul incepu sa sarute usor pielea spatelui celuilalt, coborand usor spre ceafa, muscand si incepand sa suga. Nu intrerupse insa miscarile constante in el, astfel ca gemetele se faceau din ce in ce mai des auzite.
- De data asta nu te-a durut, spuse in soapta la urechea celuilalt, muscandu-i pavilionul cu o dorinta de neinchipuit. Saruta usor, apoi incepu sa sufle in urechea lui aer cald, ascultandu-l cum geme incantat, doritor si fara sa se poata opri.
- Ba da, spuse in soapta Yuki, apoi se intoarse pentru a-i pune stapanire pe buze. Pentru el, aceste lucruri erau detalii nesemnificative. Ii simti mainile lui Jeff urcand pe pieptul sau, la sfarcurile intarite pe care incepu sa le mangaie cu aceeasi blandete caracteristica, provocandu-i gemete din ce in ce mai asurzitoare.
Limba sa o cauta pe cea a celuilalt, iar cand o gasi, incepura valsul de mult asteptat. Maana lui Yuki stanga se rasuci pana ajunse pe spatele lui Jeff si cobori tot mai jos. Se arcui brusc, cuprins de un val de caldura mult mai puternic decat celelalte. Isi musca buzele, dupa care gemu lung.
Nu mai putuse rezista toturor acelor lucruri teribile pe care le facea iubitul lui. Se simtea din ce in ce mai satisfacut si realiza ca, in curand, avea sa termine, fiind innebunit de toate cate se intamplasera. Isi musca buzele iarasi pana ce simti gustul sarat al sangelui, metalic, de neconfundat.
- Te rog, mai rapid... ceru Yuki scapand un nou geamat. Jeff, care stia la fel de bine ca si celalalt ca nu mai rezista mult, asculta, incepand sa mareasca viteza cu care il patrundea. Avea grija sa nu fie nici brutal, dar sa si provoace placere.
In acelasi timp, una din mainile sale coborase usor intre picioarele lui Yuki, incepanad sa magnaie, sa stranga. Isi trecea degetele de-a lungul organului ce ameninta sa explodeze pana ce facu acest lucru. Lichidul alb se imprastie pe mana lui Jeff, iar acesta o ridica spre buze, incepand sa si-o linga usor, gustand dulceata substantei.
- Jeff... spuse Yuki in soapta, dar americanul era prea "adancit" in situatie, miscandu-se din ce in ce mai rapid. Nu mai mult de doua-trei patrunderi fusera necesare, fiindca ajunse si el sa atinga apogeul: se eliberase la randul sau de tot lichidul fierbinte in interiorul celuilalt, apoi se lasa sa alunece, ratand suprafata canapelei si cazand pe jos. In acleasi timp, il trase fara sa vrea pe Yuki peste el si, in cadere, niponul isi lipi buzele de ale lui intr-un sarut pueril.
- Te iubesc, ii spuse la ureche Jeff, iar Yuki incuviinta tare:
- Si eu!

Cele dou cuvinte pe care inainte nu le rosteam aproape deloc acum au devenit ceva normal pentru mine. Nu mi-e frica sa recunosc ce insemni pentru mine. Cand mi-ai spus pentr prima data ca ma iubesti, am simtit ca sunt in Ceruri, in Rai. Nu stiam sa-ti raspund, desi te iubeam la randul meu.
Acum, un "te iubesc" nu e de-ajuns pentru a-ti putea spune tot ceea ce simt pentru tine, la fel cum stiu ca nici tu nu te poti exprima. Iubirea se arata prin vorbe, prin fapte, iar tu m-ai invatat. Cazusem in patima drogurilor, iar dragostea m-a ajutat sa inving.
Te-am urat la inceput pentru ce mi-ai facut si nu pot nega asta. Ulterior, mi-ai aratat ca ma pretuiesti. Cand te-am pierdut, am simtit ca se rupe ceva in mine. Cand m-ai pierdut, probabil ai simtit la fel. Nu stiu sa ma exprim, sunt doar un copil intr-o mare de cuvinte acum, iar totul imi este necunoscut.
Sunt un copil intr-o mare de sentimente.
Sunt copil...
Sunt copilul tau...
Sunt copilul tau si te iubesc...
Sunt un copil. Copilul ce te iubeste.
Te iubesc!



"Cand suntem confruntati cu moartea si intunericul, nu ne temem de fapt de necunoscut. E important sa lupti iar si iar, pentru ca numai asfel, raul poate fi tinut la distanta, insa fara sa fie eliminat vreodata cu desavarsire. " *

_______________________________________________________________
*citat din Albus Dumbledore, unul dintre personajele principale ale seriei Harry Potter
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] - de Beatrix LaVey - 11-06-2011, 12:40 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.732 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.984 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.368 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.446 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 60.095 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 128.999 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 115.935 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.873 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.789 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 28.432 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)