Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pai ... 9 M-am hotarat sa fac si eu un yaoi .... Sper din suflet sa va placa ... pupic


Capitolul 1



Yuki - http://img111.imageshack.us/img111/8606/zryomo1.jpg
Misa - http://1.bp.blogspot.com/_BeZ9Q-89qI4/TB...del+12.jpg
Ryu - http://4.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SU...2B2009.jpg


‘’ O da … In sfarsit … ‘’
Yuki trase praful pe nas si se intinse in pat, deasupra Misei. Aceasta il saruta usor, apoi se ridica si trase si ea.
- Ma simt asa bine ! spuse frumoasa bruneta si simti ceva cum ii curge din nas. Duse mana si vazu un firicel de sange.
Merse la baie si observa ca ii curgea sange din nas.
‘’ E normal … La un moment dat, nasul devine sensibil la praf si nu mai poti face nimic '', isi spuse in gandul ei.
Se sprijini de chiuveta si isi pleca ochii negrii in jos. Vazu o seringa.Se intoarse in camera. Yuki zacea pe pat, doar in boxeri, inert, intr-o stare de euforie totala.
Fata se indrepta spre masuta din sticla pe care erau asezate in randuri praf Lua si il puse intr-o lingurita, amestecat cu apa. Se urca deasupra lui Yuki si incepu sa il sarute pe gat. Isi plimba limba peste tot pe gatul lui si apoi supse. Aparu o pata de un rosu intens pe gatul tanarului. Acesta gemu usor cand fata isi cobori mana intre picioarele sale si masa locul umflat …
Tanara se ridica de deasupra lui, ii umbla in blugi si scoase bricheta, apoi merse in baie. Se aseza pe marginea cazii si privi cum flacara micuta a brichetei incalzea drogul.Cand in sfarsit se termina, Misa se ridica si intinse mana spre seringa. O apuca si ii dadu la o parte capacul. Incepu sa traga serul in ea, apoi isi privi mana. Ii puse capacul seringii, lasand-o pe marginea chiuvetei.
- Iubito … Ce faci ? striga Yuki din camera aprinzandu-si o tigara.
Misa se intoarse acolo si isi privi iubitul.Era atat de frumos …. Se uita la umflatura din boxeri.
- Ma vrei ? intreba ea zambind si urcandu-se deasupra lui Yuki. Isi dezbraca bluza neagra cu multe taieturi, ramanand in sutien.Yuki intinse mana si ii dadu jos pantalonii, apoi sutienul. Se urca deasupra ei si ii saruta gatul. I-l desfacu si o dezbraca. Isi cobora buzele deasupra sanilor sai tari.
Fata gemu de placere. Cu o rasucire, aceasta se urca deasupra lui. Isi cobori buzele spre abdomenul sau ...Si tot mai jos … Ii apuca cu dintii banda neagra de la boxeri si ii trase jos, apoi isi dadu jos chiloteii sai albi … Si incepu sa il sarute cautandu-i limba.Cand in sfarsit i-o gasi, incepura un joc pasional. Baiatul se ridica peste ea, o saruta pe gat, o musca de lobul urechii si ii sopti ceva, apoi se muta in spatele ei si o apuca de mijloc. O trase spre membrul sau si o patrunse usor, miscandu-se in fata si in spate … Fata incepu sa geama de placere.
In scurt timp, baiatul se elibera in interiorul fetei. Cand isi dadu seama de ceea ce facea,era deja prea tarziu. Misa il privi ingrozita. Se elibera din stransoarea iubitului sau si merse la baie. Incepu sa planga.
Yuki o urma si o saruta pe frunte. Incerca sa o linisteasca prin mangaieri. O duse in dus si dadu drumul apei calde sa le mangaie trupurile incalzite.
- Yuki …Ce se va intampla daca …. ?
- Nu se va intampla ! spuse acesta scurt.
- Dar … in mine …
- Stiu ! Dar nu se va intampla ! Incepu sa o sarute, plimbandu-si mainile pe spatele ei incins si ii saruta chipul acoperit de lacrimi si stropi de apa.
Se temeau amandoi. Insa ‘’ stiau ‘’ cum sa scape de griji. Yuki isi strecura limba printre buzele ei moi si incepu sa se joace cu a ei, in timp ce isi plimba mainile pe tot trupul ei pe care il cunostea atat de bine.
Se intoarsera in pat dupa 10 minute si adormira unul in bratele celuilalt.

Yuki se trezi primul si se imbraca. Erau singuri acasa, parinti lui fiind plecati o saptamana cu afaceri. De 3 zile de cand plecasera Yuki, Misa si gasca lor stateau numai drogati.
Ceasul incepu sa sune disperat. Misa suiera o injuratura si dadu cu el de peretele camerei iubitului sau. Ryo isi facu aparitia clatinandu-se.
- Iesi ! urla Misa acoperindu-se cu un cearsaf. Yuki aparu ametit din usa baii. Avea nasul inrosit pe alocuri, ceea ce arata ca din nou trasese praf.
- Frate, zise Ryu, avem scoala, ce dracu` !
- Nu vreau ! ingana Yuki ametit sprijinindu-se de tocul usii.
Misa se ridica si isi lua hainele dupa jos, mergand in baie. Facu un dus si se imbraca. Observase ca seringa disparuse … Se apropie de Yuki, care acum zacea pe pat cu capul pe picioarele lui Ryu. Se vedea foarte bine locul unde se intepase.
- Yuki .. ingana ea sarutandu-l. In timp ce se aplecase, Ryu se holba la decolteul ei generos. Ea il observa, insa ignora privirea plina de dorinte ascunse. Esti bine, iubitule ?
- Da … Scoala... Haine ! ingana acesta.
Misa se indrepta spre sifonier si scoase de acolo o camasa neagra si o pereche de blugi negri. Cu greu, il dezbraca pe Yuki de blugii sai si ii dadu pe cei negri, apoi Ryu o ajuta sa il imbrace si cu camasa.
Yuki se ridica sprijinit de Ryu si se indrepta spre ghiozdan. Intinse mana si il lua … Ryu si-l lua pe al sau, la fel si Misa, si se indreptara spre masina albastra din fata casei, un Mitsubishi de toata frumusetea. Desi nu avea carnet, Ryu se urca la volan si se indreptara spre scoala .

Nimic nu decurgea bine … Lui Yuki I se facu rau si fu trimis acasa. Cel mai bun prieten al sau, Ryu, il insoti. Pe drum, acesta spuse :
- La Dragon !
- Ce e cu Dragon ?
- Mai vreau praf .
- Dar esti drogat de-a binelea !
- Du-te dracu`, frate ! nu e treaba ta ce fac eu !
- Ok ! si schimba directia masinii spre periferia orasului Kyoto, unde, dupa niste blocuri, stateau ascunsi contrabandistii …
Yuki si Ryu platira si luara heroina si niste jointuri, apoi plecara spre casa lui Yuki.

Se aruncara amandoi in pat si incepura sa fumeze. Cuprins de euforie, Ryu se urca deasupra prietenului sau, insa acesta adormise … il mangaie usor pe pieptul bine facut si isi apropie buzele de ale sale. Mana ii cobori spre membrul lui Yuki si incepu sa maseze usor prin blugi.
In acel moment, tanarul deschise ochii si intreba :
- Ce dracu` faci, frate ?
Tanarul se dadu jos rusinat.
- Nu stiu ...Nu stiu ce era cu mine … iarta-ma !
- Eh, de la marijuana asta cred si eu. E in regula ! si isi inchise iarasi ochii.
‘’ Trebuia sa ii spun … ‘’ isi spuse Ryu in mintea sa, gandindu-se la trupul lui Yuki pe care il vazuse de atatea ori.Trupul ala bine lucrat si sexy … Si-ar fi dorit sa il aiba.
‘’ Ce e cu el ? ‘’ se intreba Yuki vazanduu-I privirea pierduta a prietenului sau.

Timpul trecu rapid … Yuki ajunsese treptat dependent de droguri. Nu se mai putea controla. Ryu il urmase indeaproape, si Misa de asemenea.

O luna mai tarziu, cand Yuki se afla in pat, pregatind doza pentru acea seara alaturi de Ryu, Misa veni plangand si se aseza in bratele sale.
- Ce e iubito ? intreba Yuki speriat.
- Nu mi-a venit … Fata il privea inspaimantata. Yuki, am doar 17 ani, nu sunt pregatita !Nu vreau !
- Dar ce s-a intamplat ? intreba Ryu curios.
- Eram drogati … Am facut-o fara protectie. Mi-am dat drumul in ea fara sa imi dau seama .
- Asta e o problema ! zise satenul atingandu-I genunchiul fetei. Misa, cand trebuia sa iti vina ?
- Acum o saptamana ! spuse aceasta plangand. Am …. Si scoase un test de sarcina pozitiv.
- O Doamne ! spusera cei doi.
- Crezi ca … ? intreba Ryu speriat.
- Da ! zise Misa izbuncnind in plans si aruncandu-se de gatul lui Yuki. Acesta o trase si o saruta, timp in care Ryu privi parca inciudat.
‘’ De ce e al ei si nu al meu ? ‘’ se intreba el.



Astept pareri si critici ^_^ Kissez ! pupic
Revin cu un edit. Trebuie sa scriu undeva criticiile, ca altfel le uit.

Prea multe puncte dupa fiecare propozitie [ daca e facuta si aia ] pui " ... " . Arata inestetic. Dialogul e in ecces si destul de sec.
Actiunea e grabita, acum se duce in baie acum vine iar se duce, spune! Ori sta in baie ori se duce la iubitasu?
Descriere, nu ai. Ochii ei negri si faptul ca nu mai stiu eu cine e sexy nu prea e descriere.
Sa fim sinceri, mai ai de lucrat. Inainte sa il postezi macar corecteazate.
Acele smile-uri sa stii ca intr-un fic nu se pun.

Intro - Intr-o
Ai scris undeva acolo si cu litera mare. O_o
Si nu mai stiu. [ nu am fost cine stie ce atenta ]

Nu o sa fiu dura...
Cel mai mult ma atras ca era yaoi si + 18 [ maniaca de mine ]
Deci... nu te da batuta.
Invata din greseli. Orce critica poate sa fie una constructiva, ajutandu'te sa te imbunatatesti treptat cu fiecare capitol/poveste.

Cam atat. Anyway.
Ja ne' .
Ideea e dragutza...e yaoi,iar eu ador..da sunt o maniaca mai pe scurt.Doar ca punctede de suspensie arata inestetic si e cam mult dialog.Mai multa descriere.Vreau sa stiu si eu ce simte fiecare personaj...nu vad asta.
,,impul trecu rapid … Yuki ajunsese treptat dependent de droguri. Nu se mai putea controla. Ryu il urmase indeaproape, si Misa de asemenea. ''....gata a trecut si timpul,ai spus totul.prea repede.E cam grabita actiunea.Ar trebui sa te mai uiti o data sa vezi cum arat ficul si sa mai faci unele modificari.Adica,nu prae se intelege,iar pe cititor trebuie sa-l atrgi in lumea imaginatiei tale,sa-l lasi in susapns.La tine e ceva de genul se duce la magazin si vine acasa.Sec.Mai lucreaza putin la descriere si incerca sa nu mai pui atata dialog,care nu-si are locul.Mai ales ca e cam sec.
Sper ca nu te-au deranjat criticile mele,dar cum spune si Andreea.,din greseli invatam.
Astept nextul.
Kiss youpupic
Nu voi scrie o critica detaliata, dar nu ma pot abtine sa nu zic ceva despre ficul tau.

M-a atras titlul. Sunt complet dependenta de yaoi si am un interes pentru droguri, efectele lor asupra tinerilor in special, dar nu asta este relevant aici.

Nu prea ai descriere si nu ai un fir narativ pe care sa il urmezi. Actiunea se petrece mult prea repede si aici:
Citat:Yuki intinse mana si ii dadu jos pantalonii, apoi sutienul. Se urca deasupra ei si ii saruta gatul. I-l desfacu si o dezbraca.
Ce anume a desfacut Yuki?

Am o vaga impresie ca tu grabesti actiunea pentru a ajunge la scenele yaoi. Daca gresesc, ignora partea asta, dar daca faci asta, nu o mai face. Primele capitole dintr-un text sunt importante pentru a atrage cititorul si pentru a-l face sa inteleaga ce se petrece si sa isi formeze o parere cu privire la personaje.

Cam atat. Spor la scris!
Prieteni hug Multumesc pt pareri si critici >:d<

Andreea si Crysta, voi incerca sa renunt la punctele de suspensie[ pe care tocmai le pusesem 22 ] m-am obisnuit sa le tot pun, am incercat sa fac mai mult dialog pt ca diriga mi-a zis ca prea descriu mult si sa mai adaug si dialog, imi cer scuze daca am inceput cam stangaci 9 voi incerca sa remediez. Referitor la actiune, da, e grabita 9 [ eu sunt repezita rau 22 si toti imi spun ca nu e bine 22 ]. Smile-urile de obicei imi arata starea pe care eu mi-o transpun in ceea ce fac, dar voi incerca sa renunt si da, cum bine ati spus, fiecare critica ma va ajua sa ma perfectionez ^^
Noesis, da, ai dreptate, nu stiu de ce, dar ma grabesc sa ajung la yaoi, si totusi, daca ajung prea repede nu voi mai avea ce sa scriu la un moment dat, asa ca trebuie sa pun frana si sa o iau mai incet ...
Referitor la desfacut, ma refeream la sutien, insa nu am stiut cum sa formulez astfel incat sa nu se repete de doau ori cuvantul si nu am gasit sinonim 9
In concluzie, va multumesc din suflet ca mi-ati aratat greselile si ma ajutati sa ma perfectionez ! Ma bucur nespus ca va place 8 [ si eu sunt moarta dupa yaoi 8 ]

So ... This is the next ^_^


Capitolul 2




- Gata, dragostea mea, va fi bine … spuse Yuki sarutandu-I fruntea fetei din bratele sale.
- Ce va fi bine ? Am 17 ani, nu vreau sa am un copil ! Te implor, Yuki, fa ceva ! spuse fata disperata.
- Ce anume sa fac ? intreba el descumpanit.
- Nu stiu, dar nu ma lasa asa !
Yuki o impinse usor pe pat si merse spre un dulapior micut.Deschise usa si scoase o punguta cu praf alb. Varsa pe masa niste heroina si o imparti, apoi isi facu un fel de pai din hartie si trase pe nas un rand. Cateva secunde mai tarziu incepu sa ii curga sange din nas.
- Frate, nu iar >.< ! urla acesta exasperat.
- In loc sa ne gandim ce facem tu tragi pe nas ? urla Misa la el.
- Taci ! Tu ai ramas bortoasa, e vina ta !
- Dar tu esti tatal !
- De unde stiu eu asta ? Te unde stiu ca nu ti-o pui cu oricine cand eu sunt plecat din oras ?
- Dar tu nu ai avut grija sa iti pui dracu` un prezervativ si te-ai eliberat ca idiotu` in mine !
- Eram drogat ! De unde sa mai stiu eu ? urla acesta aruncandu-I fetei camasa lui peste fata.
- Sa nu mai vrei sex cand esti drogat ! Acum sunt insarcinata !
- Avorteaza !
- Poftim ? intreba Misa indignata. Cum sa fac asta ? si izbucni in plans. Ryu isi puse mainile in jurul ei pentru a o consola.
- Asa cum auzi. Faci chiuretaj ! Nu imi pasa ! Nu vreau copilul ! urla Yuki iar, preparandu-si doua doze de heroina.
'' Am gresit, stiu, e vina mea si numai a mea ! '' isi spuse Yuki descumpanit.
Ryu se uita speriat la cei doi, nestiind ce sa zica.
‘’ Tot mai buni sunt baietii … Macar iti poti da drumul cand si cum vrei, ca nu exista riscuri … ‘’
Cearta continua pana tarziu in noapte. Ryu se vazu nevoit sa o duca acasa pe Misa, care era distrusa. Yuki isi injecta una dintre doze dupa ce acestia plecara si se puse in pat. In scurt timp, acesta zacea inert pe suprafata moale, afundat in pernele albe si frumos mirositoare.
In acea noapte, parintii lui sosira din calatorie si mama sa urca sa il salute pe fiul sau, insa ramase perplex cand deschise usa camerei si il vazu pe Yuki, care zacea lesinat pe pat, cu seringa inca in brat. Desi nu era nici urma de droguri in casa, in afara de sergingi, parintii lui Yuki erau exasperati.
Cinci minute mai tarziu, Yuki era in drum spre spital, in ambulanta ce alerga nebuneste pentru a-i salva viata. Ajunsera in graba la urgente, tanarul fiind in stare grava. Medicii faceau eforturi uriase de al salva pe tanarul ce intrase in coma acum, viata fiindu-i amenintata.

Yuki se vazu pe sine insusi in patul de spital, in timp ce medicii se aflau cu aparatele de resuscitare deasupra sa, incercand sa il readuca la viata.
'' E vis sau realitate ? '' se intreba pe sine insusi. Isi privi parintii stupefiati. Mamei sale ii curgeau lacrimi amare pe obraji, la gandul ca avea sa isi piarda unicul fiu, ca aveau sa il vada ucis de patima drogurilor.

Ryu si Misa ajunsera la spital, instiintati de mama prietenului lor. Yuki era inca inconstient, trupul zacandu-i inert in patul rece, singurul pat din acel salon neprimitor al spitalului. Misa se aseza pe marginea patului iubitului sau si ii mangaie mana pe care se vedeau foarte bine semnele dependentei sale : urmele de ace ale seringilor pe care si le injectase atat de des in vene.
Doua lacrimi cristaline i se rostogolira fetei din ochii mari si negrii pe obraji. Acestea picurara bland pe pielea palida a tanarului. Se apleca si il saruta bland pe buze.
'' E rece ca un mort ! '' gandi fata stupefiata.
Ryu privea toata scena oarecum induiosat. Statea sprijinit de zidul rece, acoperit de faianta alba.
'' Daca moare si nu il am ... '' se gandi tanarul cu egoism in intimitatea cugetului sau.

Incet incet, starea tanarului Yuki Kusumi incepu sa se amelioreze, insa tanarul nu iesise inca din coma. Misa si Ryu veneau in fiecare zi la el, petrecand mult langa trupul inert al baiatului care acum capatase totusi o culoare mai umana : sangele ii brazdase obrajii.

Hotarati sa faca tot posibilul ca fiul lor sa scape de dependenta, parintii lui Yuki il inscrisesera pe acesta la ALcoolicii Anonimi, societate antiprofit ce incerca sa trateze dependentele oamenilor.
Cu cat mai mult timp trecea si Yuki nu iesea din coma, cu atat doctorii se ingrijorau tot mai tare. Nu era normal. Desi baiatul arata foarte bine, nu se trezea.

Un vant de toamna tarzie incepu sa bata asupra mandrului oras Kyoto. Misa se afla in parc, dandu-se in leaganul ei favorit, acel leagan in care se daduse de atatea si atatea ori alaturi de Yuki.
'' Nu se poate sa il pierd ! '' isi spuse in mintea ei in timp ce lacrimile sarate isi intesasera paienjenisul asupra privirii sale bande si incredibil de triste. Tanara se simtea la pamant, zdrobita. Simtea ca daca Yuki isi va pierde viata si-o va pierde si ea, simtea ca si-o va lua.
Privi cerul rece si mohorat. Soarele se ascunsese timid dupa o armata de nori reci ce amenintau
frumosul oras. Simti cum o picatura blanda de ploaie i se aseza pe frunte, apoi alte cateva o urmara si ploaia incepu. Lacrimile se amestecara cu ploaia rece si incet, parcul se goli.
Tanara se aseza in genunchi, descumpanita.
- Te iubesc, Yuki ! sopti ea ca pentru siesi si stiind totusi ca si pentru el, stia ca el o va auzi.

Suna telefonul. Il scoase din buzunar si privi apelantul : Ryu. Deschise clapa si raspunse cu voce tremuratoare :
- S-a trezit ?
- Vino la spital ! se auzi de la capatul firului.
Misa se grabi sa ajunga si se vazu intampinata de mama lui Yuki, care plangea in hohote. o lua in brate pe Misa si o saruta lung, apoi spse cu voce sfasietoare :
- S-a dus ...

Plangea cerul pentru moartea unui inger ....




Astept parerile si criticile voastre ! hug
Kissez ! pupic
Te unde stiu - de unde stiu
eforturi uriase de al salva - de a-l salva
Doua lacrimi cristaline
- lacrimile alea cristaline striga "cliseu". Renunta la expresia asta.
ALcoolicii Anonimi - what? AA? Wtf? El avea probleme cu drogurile nu cu alcoolul, de ce l-ar trimite parintii lui (inconstienti) la AA? o_O

Descrierea cam lipseste. Totul s-a intamplat cam repede si cam sec. En fin. Yuki is dead. Okay, asta e interesant. Nu ma asteptam sa il omori, dar asta suna bine. S-ar putea ca povestea sa ia o intorsatura interesanta.

Citat:Daca moare si nu il am ...
What? Cum pana mea sa gandeasca asta? Si Yuki cand era sub influenta drogurilor era mai uman decat ah, prietenul lui asa de bun.

Nu mai lasa space inainte de doua puncte si punctele de suspensie.
Spor la scris!
Capitolul asta a fost mai interesant decat primul. Insa mai ai cateva greseli , nu iti face griji .
Se vede ca Noesis ( Scumpa mea ) mi - a luat - o inainte.

- Frate, nu iar >.< ! Nu folosi astfel de fete . Adica " >.> " , " -.-" , etc . . .

sarutandu-i Nu mai scrie cu litera mare. .________.

Actiune : - Total grabita , pe la sfarsit putina descriere cat de cat .____.
Incearca sa scrii fic - ul cand ai inspiratie, nu de dragul de al posta mai repede.

Dialog : - Mult , nu chiar sec , mai redu .
Sunt unele clisee si repetiti ._____.

Incearca sa citesti cateva ficuri ca sa iti faci o idee . Trebuie sa stii cum sa "ajungi" la inima cititorului.
Si eu innebunita dupa Yaoi , nu esti singura , dar de accea nu grabi actiunea ca sa ajungi la scenele "fiebinti" . Cum ai zis tu , peorma ce mai descrii?

Spor al next.
Si corecteazate inainte de al posta.
Multumesc pt comuri8 hug
ALcoolicii Anonimi nu se ocupa doar cu alcoolicii, ci cu viciile in general. E un fel de terapie in grup. Scuze pt fete 9... SI referitor la ficuri, am citit cam tot de pe zup 21 de la yaoi si yuri 8
Multumesc mult, friendz 8hughughug


next 4



Capitolul 3

Takashi - http://2.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SU...800/59.jpg


'' Nu se poate ... '' isi spuse fata in mintea ei privind pierduta pe fereastra. Cerul plangea alaturi de ei, aratandu-si durerea.
Misa se aseza pe un scaun, alaturi de mama si tatal iubitului sau, care deja parca nu mai aveau lacrimi.

In salon, doctorii deja adusesera defibrilatoarele si le frecau unul de celalalt. Ii dezbracara trupul fara viata si ii lipira aparatele de piept, trecandu-i prin trup curent. Dupa cateva incercari, aparatul ce indica bataile inimii incepu sa ticaie. Doctorii zambira fericiti si unul dintre ei iesi afara la parintii acestuia cu un zambet satisfacut si spuse :
- Acum e bine !
Misa izbucni in plans, de fericire de data asta. O lua pe mama lui Yuki in brate si o saruta lung pe obraz, dupa care dadu sa intre in salon, insa doctorii o oprira. Tanarul avea nevoie de liniste, fiind inca inconstient.
Cel ce le daduse vestea buna le sugera sa se intoarca acasa, baiatul fiind sub observatie acum, in afara oricarui pericol.

Cei trei iesira afara din spital. Soarele apunea dupa un bloc inalt, aruncand sageti aurii peste orasul parca in transa. Misa o lua in directia opusa parintilor lui Yuki, miscandu-se destul de repede printre cartierele cenusii si neprimitoare ale orasului.
Misa era o tanara destul de atragatoare, cu parul negru nu foarte lung, ochii negrii si mari si un trup zvelt,, foarte frumos croit si apetisant. Era imbracata intr-o fusta scurta, neagra, cu tenesi in picioare si un maieu negru decoltat, care ii scotea sanii in evidenta.
o lua prin cartierul detinut de gasca rivala a lui Yuki, gasca lui Takashi. Curand, tanara se simti urmarita, insa ignora sentimentul, realizand ca nu este nimeni in spatele sau. Continua sa mearga.
In cateva minute ajunse acasa. Era singura acasa in acea noapte. Deschise usa blocului si intra. Merse la scari si incepu sa urce. Se auzi usa in spatele ei si cineva urcand rapid. Ignora din nou acea persoana. Ajunse la usa si descuie, dupa care intra. Cand dadu sa inchida, un picior se propti in usa, impiedicand-o sa inchida. Acea persoana intra inchizand usa cu cheia dupa ea. Misa ramase uimita. In fata mea se afla Takashi, tanarul care o placuse la nebunie inainte ca ea sa devina iubita lui Yuki. Acum insa, el o ura.
- Ce avem noi aici ? intreba acesta cu un zambet pervers pe chip.
- Takashi ... Ce cauti aici ? intreba tanara uimita privindu-l cu teama, insa baiatul nu ii mai raspuse. Incepu sa inainteze spre ea, iar ea incepu sa mearga in spate, insa se lovi de canapeaua de piele din sufragerie si cazu pe spate.
Baiatul se urca deasupra ei si ii imobiliza mainile deasupra capului, dupa care incepu sa o sarute violent pe buzele-i dulci, muscand cu ura. Misa se zbatea sub el, plangand.
- Nu face asta ! striga speriata, insa din nou, Takashi o ignora pe fata, mana strecurandu-i-se pe sub fusta ei in chiloti. Trase putin de ei si isi introduse un deget in interiorul ei si incepu sa il miste violent. Fata scapa un scancet dupa care izbunci in lacrimi.
Tanarul o dezbraca rapid de haine si se urca deasupra ei. Se desfacu la slit si o intoarse cu posteriorul spre el, dupa care o patrunse cu toata forta scotand un geamat satisfacut cand tanara urla de durere. Isi lasa chipul pe cearsaf, udandu-l cu lacrimile in timp ce isi musca cu putere buza de jos pana ce simti gustul sangelui. Incerca din rasputeri sa isi abtina urletele de durere in timp ce Takashi gafaia satisfacut deasupra ei.
O intoarse dintr-o miscare pe spate si o patrunse din nou, incepand sa se miste din ce in ce mai tare.
- Opa ! Nu mai esti virgina ! spuse acesta ranjind. Se pare ca Yuki ti-a intrat deja in pantaloni. Pacat ! Voiam sa te aud tipand ! mare pacat ! spuse acesta muscand-o violent de san pana cand aceasta tipa de durere.
Dupa alte cateva zeci de minute de calvar, Takashi se elibera de lichidul albicios si cald in interiorul Misei, apoi se ridica si o saruta, muscand-o de buze. O apuca de par si o ridica in picioare, dupa care incepu sa o bata cu pumnii si cu piciaorele. O intoarse iarasi cu spatele si o penetra iarasi, mainile incolacindu-i-se in jurul gatului sau si incepand sa stranga pana ce fata ramase fara aer ...

- In curand vei putea iesi din spital ! ii spuse un doctor tanarului Yuki, care acum se simtea mai bine. Ai trecut peste morte ! il batu pe umar. Esti un baiat puternic, lasa-te de droguri !
- Multumesc ! spuse baiatul ridicandu-se din pat si vru sa mearga la baie, dar ii veni in minte chipul Misei. Ii sopti numele si se repezi spre telefon. Il apuca si il apela pe Ryu .
- Alo ? se auzi din cealalta parte.
- Du-te la Misa si vezi ce e cu ea ! striga Yuki in telefon nervos, apoi inchise.

Tanarul se aseza pe pervazul geamului. Afara era intuneric. Privi ora : 02:23. Era foarte tarziu si se simtea ciudat. Parea ca se intamplase ceva rau. Luna stralucea trista peste frumosul Kyoto.
'' Am scapat de moarte ... '' isi spuse tanarul in gandul sau, insa o senzatie stranie nu il parasea.
- Misa ... sopti usor.

Ryu intra in apartamentul iubitei lui Yuki si o vazu pe aceasta plina de sange si vanatai, zacand in pat. Pieptul nu i se mai ridica deloc.

In cateva minute, Ambulanta si Politia erau la fata locului, declarandu-i decesul tinerei fete. Recoltasera probele pentru a afla cine e ucigasul si Ryu astepta ca pe jar raspunsul. Tanarul hotari sa nu ii spuna deocamdata lui Yuki despre moartea iubitei sale.

Un inger traise, iar altul murise ...



_______
Sper ca va place pupicpupicpupichug Astept pareri si critici
P.S. : SOrry, am incercat sa corectez, daca am mai scapat cate ceva imi pare rau.
Kissez all :X
Salut,imi place.Acctiunea e grabita dar,am impresia ca tu vrei sa ajungi intr-un anumit punct.
Nu stiu care e ala21) glumesc.Stiu ca este yaoi8
Deci,ma doare-n 15 de Misa78 asta e viata.Ma rog,e inspirat din realitate ce a patit ea.Da,nah.N-am mila.
Takashi si Yuki...pana la urma? Intre iubire si ura? bay sper ca nu va fi o telenovela21)
Alte alea?Poi,nu m-am uitat dupa greseri de tastare.Nu ma bag la asa ceva sa zica altu daca simte nevoia.Spor la scris si astept sa inceapa acctiunea adevarata.Perversitati8yeaaaahhhh,sex!I love gay!
Abia astept sa vad cum o sa reactioneze Yuki! Mare branza,isi gaseste un baiat si o uita78
Mi se face sila de atatea lacrimi si suspine.Mai ales de iubire....:&
Ma rog,e ficul tau si tu decizi.Pooppupic
Nici eu n-am mila 19
Nu e telenovela, nu imi plac 19 Si referitor la Takashi si Yuki, poate de, poate nu 191515.
Deci ... Next :


Capitolul 4


Jeff - http://4.bp.blogspot.com/_JY65RSTL994/Se...1221-2.jpg


Yuki se trezi buimac. Simtea o durere surda in cosul prieptului, insa nu stia de unde provine. Doctorii ii spusesera ca astazi poate iesi din spital, asa ca incepu sa isi stranga lucrurile. Privi afara la picaturile mari de ploaie ce se loveau de fereastra. Se aseza pe pervazul geamului, pierzandu-se pintre propriile-i ganduri, insa o bataie puternica in usa il readuse la viata.
Ryu intra valvartej camera cu lacrimi in ochi. Se duse la Yuki dintr-un pas si il cuprinse in brate.
- Ce ... s-a intamplat ? intreba acesta buimac, insa Ryu ii acoperi buzele cu un sarut lung. Yuki ramase buimac, cu trupul tremurandu-i. Ryu isi departa buzele de prietenului sau, rusinat de ceea ce facuse.
- Imi ... pare rau ! spuse acesta plangand. Lacrimile i se prelingeau pe fata inrosita. Isi lua bunul prieten in brate, punandu-si capul pe umarul sau si continuand sa planga.
- Nu ... Nu e nimic ! spuse Yuki sovaind si isi puse mainile pe spatele prietenului sau. De ce plangi ? intreba nesigur.
- Misa ...
Yuki simti o strafulgerare. Ochii i se umplura de lacrimi, intuind ce avea sa urmeze.
- A murit ! ii continua acesta vorbele lui Ryu. Prin minte i se perindara o mie si una de ganduri care ii infatisa moartea iubitei sale. Tremura, nu se putea abtine. Cine a fost ? intreba acesta indepartandu-l pe prietenul sau de el si stergandu-i lacrimile.
- Takashi. A violat-o fara mila si apoi a sugrumat-o, spuse acesta fara nicio urma de indoiala. Nu au probe sa il inchida, insa ne vom razbuna noi !

Yuki se ridica de pe pervaz si se imbraca in scurt timp intr-o camasa albastra cu un dragon pe spate, o pereche de blugi taiati si adidasii sai favoriti in piciore.
Iesi alaturi de prietenul sau din salon si isi lua fisa de externare, apoi iesira. Se urcara in Subaru-ul negru metalizat al lui Ryu si se inscrisera in trafic.
Niciunul dintre ei nu spunea nimic. Nu aveau ce sa spuna, erau tristi.

'' Il voi ucide pe nenorocit ! '' isi promise Yuki cu un ranjet trist pe fata sa frumoasa. Ajunsera in cateva minute in casa pustie a parintilor sai. Intrara si gasira pe masa din bucatarie un bilet : parintii sai trebuisera sa plece urgent in America, deci ei erau singuri pentru minim 3 zile.
Ryu deschise usa frigiderului si isi lua doua beri pentru el si Yuki, apoi se aseza pe canapeaua din livind. Statea si privea in gol, nestiind ce sa spuna.
Yuki se ghemui in celalalt colt al canapelei mangaindu-si buzele ce cu putin timp inainte ii fusesera acoperite de buzele lui Ryu. Era putin uimit, insa durerea sufleteasca il coplesea. Simtise ca se intamplase ceva cu iubita lui si nu isi putea ierta ca nu actionase mai devreme. O iubise la nebunie pe Misa, de asta era sigur, insa nu putea ierta sarutul cu Ryu.
Scutura negativ din cap, uimit si putin speriat de propriile sale ganduri. Prietenul lui se apropie incet si incepu sa ii mangaie fruntea, aranjandu-i suvitele de par vesnic rebele. Isi puse mana dupa umerii brunetului incepand sa il mangaie usor.
Yuki incepu sa tremure. Simtea atingerile blande ale lui Ryu, care insa nu nutreau compasiunea, ci iubirea, o iubire interzisa.
Se indeparta putin de el, insa acesta se puse iarasi langa el. Yuki nu se putu abtine si intreba cu voce joasa :
- Ce e in mintea ta ? Ce e cu atingerile astea ? Si ce a fost cu sarutul ala ?
Ryu il privi fix in ochi cu privirea trista, insa tacu din gura. Telefonul incepu sa sune nebuneste si Yuki intinse mana. Raspunse cu o voce la fel de joasa, aproape de nerecunoscut.
- Alo ?
- Yuki, Misa a .. Murit, spuse mama acesteia printre lacrimi de durere. Maine o vom inmormanta, ingana femeia dupa care inchise telefonul.
Yuki izbucni in lacrimi. Se arunca in bratele prietenului sau, aproape nerealizand ce face, insa Ryu alese sa mai astepte, nu era momentul sa ii arate ceea ce simte pentru el. Incepu sa il mangaie linistitor, plangand la randul sau.

Yuki se ridica din bratele acestuia si se indrepta spre frigider. INcepu sa citeasca biletul scris de mana mamei sale, unde il informa ca avea o sedinta la Alcoolicii ANonimi. Dadu cu pumnul in masa incercand sa isi abtina lacrimile.
- Nu sunt betivan, sunt narcoman ! urla el spre Ryu, insa acesta spuse :
- E o societate ce se ocupa cu vicii, nu numai cu bautura, istetule ! haide, te duc eu ! spuse apropiindu-se de el. Ii ciufuli parul mai rau decat era, dar Yuki spuse :
- Nu ai ce cauta acolo, ma duc sa ma fac de ras singur ! spuse cu un zambet trist in ochi.

30 de minute mai tarziu, Yuki se aseza pe un scaun langa un tanar brunet, foarte simpatic. Nu era japonez, se cunostea din trasaturile frumoase ale acestuia.
Il privi pentru scurt timp, nesigur daca sa spuna ceva, insa acesta lua initiativa :
- Salut, frate ! zise intinzandu-i mana. Yuki i-o apuca cu un zambet trist. Sunt Jeff ! Imi pare bine !
- Sunt Yuki, spuse acesta incet. De asemenea !

Incepu sedinta, fiecare dintre cei doi fiind nou, se prezentara in fata tuturor, dupa care psihologul incepu sa discute cu sala despre viciile oamenilor. Totul decurse bine, in afara faptului ca Yuki simtea o nevoie coplesitoare de a lua ceva.

TImpul trecu rapid si sedinta se termina, urmand sa se reintalneasca peste o saptamana. Jeff si Yuki iesira impreuna din sala si fiecare se urca pe motocicleta sa, pornind amandoi spre suburbiile orasului.
CUmaparara marijuana si niste '' praf '', dupa care mersera impreuna intr-una din cladirile abandonate de la marginea orasului. Lasara cele doua motociclete Yamaha negre si ingrijite la intrarea in darapanaturi, apoi urcara la etajul doi al unei cladiri in paragina. Vantul suiera nebuneste pe culoarele pustii si geamurile fara de sticla. Se asezara amandoi intr-un colt retras, dupa care scoasera seringile si brichetele si incepura sa prepare dozele.
DUpa cateva minute, amandoi isi injectara in vene serul, apoi Yuki isi lasa capul sa cada pe umarul lui Jeff, acesta ducandu-si mana in jurul taliei noului sau prieten. Dupa cateva ore bune de rasete infundate si discutii, cei doi ajunsesera sa fie cei mai buni prieteni.

Unul din telefoane suna nebuneste. Jeff isi duse mana la buzunar si il scoase.
'' Mama ? '' se intreba privind ecranul luminos.
- Da ? intreba plictisit, incercand sa isi ascunda rasul.
- Jeff, se auzi o voce blanda, unde esti mami ?.
- La un prieten, vin mai tarziu ! spuse acesta inchizand telefonul in nas mamei sale, dupa care isi inchise ochii. Telefonul suna din nou. Raspunse scurt :
- Ce ?
- Mami vrea ca tu sa vii acasa, fiindca sora ta a avut un accindent.
Jeff se ridica de pe jos cu nepasare. Isi iubea la nebunie mama, era sigur de asta, dar de sora sa vitrega putin ii pasa. Hotari insa sa se duca, doar pentru mama sa.
- Yu, vii cu mine ? il intreba el cu o expresie plictisita pe chip pe celalalt baiat.
- Nu ... Scuze, frate, mai stau pe aici !
- Cum vrei ! spuse Jeff indepartandu-se.

Zece minute mai tarziu, Takashi aparu din spatele unui lid cu un pumnal in mana.
- Ia te uita cine zace pe teritoriul meu ! spuse cu un ranjet neplacut pe fata.
Yuki isi deschise incet ochii si il privi in ochi.
- Ucigas nenorocit ! striga cu ura.
- Si violator ! spuse acesta apucandu-l pe baiat de gulerul camasii si tragandu-l in sus. Isi lipi zona intima de fesele lui Yuki, incepand sa se frece prin pantalonii de celalalt.
Lui Yuki ii era scarba. SImtea cum mandria celuilalt isi face simtita rezenta si constata cu scarba ca si lui i se intampla acelasi lucru.
Takashi isi baga mana in pantalonii acetuia incepand sa mangaie prin boxeri zona din ce in ce mai tare, in timp ce Yuki injura si dadea negativ din cap, insa puterile ii erau aproape stoarse de heroina ce i se plimba prin vene.

Celalt tanar incepu sa il stranga aproape de el in timp ce ii desfacea pantalonii. Il dezbraca rapid si acesta incepu sa tremure.
'' Ce are sa mi se intample ? '' se intreba cu teama, parca stiind ca nu avea sa urmeze nimic bun.
Din pacate, zambetul lui Takashi ii confirma ca are dreptate.



Sper ca va placepupic
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10