Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste de adolescent

#2
Dau eu un edit =))).

Post prea scurt bla bla bla bla etc.

_________
Eeeedit :].

Păi, pentru început aş vrea să îţi spun că este unul din puţinele fic-uri cu Naruto scrise cât-de-cât gramaticial so congraţ ! Şi atâta timp cât nu este unul din extraordinar de multele ficuri cum spunea o persoană de aici : încare 'ei' se cunosc se iubesc se f*t fac copii şi sunt fericiţi, ai felicitările mele sincere :].

Aşa, începutul e banal şi foarte dar foarte comun. Încearcă să vii cu ideile tale propii, nu cu ce ai citit tu la alţi :|. Căci mereu e la fel, e o dimineaţă frumoasă în nu ştiu ce sat/ oraş, se trezeşte, se spală pe dinţi şi, bineînţeles că poporul trebuie să afle cu ce e ea îmbrăcată. Hell no ! Îmbrăcămintea e ultimul lucru de care trebuie să îţi faci tu griji :|. Ăh, dupaia partea aia în care ne spui tu cine este, şi cum arată respectiva.

Lăsând asta, ai foarte mult dialog acolo şi mai tot e sec şi fără rost, încearcă să îl laşi deoparte pe nenea dialog. Şi pune mai mult accent pe sentimentele personajelor, o să iasă mult mai frumos, crede-mă :]. Altceva, naraţiunea îţi cam lipseşte ori ai băgat-o pe invisible o.o. Nici la gramatică nu stai prea bine ai o gramadă de greşeluţe, încearcă să fi mai atentă la cea ce scrii. Cât despre descriere, încearcă să descrii şi altceva înafară de îmbrăcăminte, descrie locurile unde se află respectivele persoane sau alte chestii dintrastea. Îmbrăcămintea este un lucru neimportant şi nu cred că ar trebui să te bazezi prea mult pe el. Încearcă să.te axezi mai mult pe sentimente. Şi, din nou vino cu ideile tale propii ! Poporul deja se satură de aceleaşi ficuri parcă trase la indigo.

Btw, pune-ţi disclaimer că altfel o să ţi se închidă ficul :].

Baftă !
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste de adolescent - de brunetzika_rebela - 02-07-2010, 03:50 PM
RE: Dragoste de adolescent(sasusaku, naruhina, inosai and sayaitachi) - de Teki - 02-07-2010, 03:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un adolescent pierdut în emoÅ£ii macabre Mhg 0 1.395 27-12-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Mhg
  Iubire de adolescent shiro 0 6.146 27-10-2009, 12:23 AM
Ultimul răspuns: shiro
  Nebunie de adolescent MaDyY 7 5.159 19-07-2009, 04:36 PM
Ultimul răspuns: Argenta
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 73.864 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii
  O viata de adolescent Nevermind 10 7.686 25-12-2008, 02:53 PM
Ultimul răspuns: Nevermind


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)