Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Universul Puterii - Introducere

#4
Ok, cum am promis, sunt aici. E prima data cand postez la RP, deci nu stiu cum ma voi descurca. 22

Nume: Anaid Remisis Reneten

Varsta: 102

Sex: Female

Type: Demon

Personalitaate: Este destul de dificila. Este cam retrasa, superficiala si aroganta. Uraste fiecare fiinta care o inconjoara. Deobicei este tacuta, insa cand se enerveaza puterea magnifica din ea se elibereaza, iar ceilalti pot fi in pericol. Este dura si rea, insa se simte singura, desi nu vrea sa recunoasca asta.

Abilitati: Controleaza focul. Are o putere fantastica care atunci cand este eliberata (se intampla cam des) poate distruge totul in cale. Poate arunca cu foc, poate face sageti din foc, tragand cu o precizie excelenta. Este buna la lupta corp la corp. Globula de foc este specialitatea sa. Aceasta globula arde tot in calea sa, instantaneu.

Istoric: S-a nascut in Iad, unde a copilarit impreuna cu familia sa formata din mama, tata si doi frati. La nastere a primit un pandativ magic cu o putere ascunsa. Aceasta se va elibera atunci cand fata va implini 500 de ani. O mica parte din putere s-a eliberat, iar familia sa a fost ucisa de acesta putere, ea ramanand singura. Acum este arma principala a Iadului de a distruge Ingerii.

Foto: http://media.photobucket.com/image/demon...endaysview



Răspunsuri în acest subiect
Universul Puterii - Introducere - de Flash - 04-05-2010, 07:46 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de Riluri - 04-05-2010, 08:01 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de Zăpă - 05-05-2010, 09:04 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de Lya - 08-05-2010, 04:35 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de Ryuu - 09-05-2010, 12:05 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de Teru - 28-05-2010, 12:14 PM
RE: Universul Puterii - Introducere - de ammaniac - 28-05-2010, 01:05 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Universul Puterii - story Flash 9 5.001 28-05-2010, 07:20 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Haruno High vs. Jukogu High introducere ShyLie 88 43.887 25-07-2009, 02:10 AM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)