Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oricine va inflori-Renasterea

#4
Scuzeeeeeeeeeeeeeee. Nu am putut să dau comm mai repede că azi dau teză la română şi am învăţat [ cică =] ]
Deci Itachi reînvie. Mă bucură asta puţin, dar nu şi faptul că e nebun. Dar, asta e.
Da' Hikaru de ce nu s-a apărat când Itachi a atacat-o ? Adică, ştiu că există posibilitatea de a nu vrea să-l rănească, dar măcar puţin acolo, decât să fie aruncată de colo colo, doar pentru că el e nebun XD
Ă, care e legătura dintre Tokoyo de care trăncănea Itachi şi Hikaru? Adică nu cred că ar fi atacat-o aşa dacă nu era vreo legătură, chiar dacă e nebun. Ciudat O_O
Hmm, păi nu am găsit greşeli de tastare şi chiar habar nu am dacă ai =] nu prea m-a interesat atât de mult.
Naraţiunea e la persoana I şi mie una mi se pare bună. Adică ai descris cum se simţea el sau pe scurt, nu ai grăbit-o, ai explicat tot ce se întâmplă, fără să sari brusc de la o scenă la alta.
Dialogul nu a fost lung, plictisitor şi fără noimă şi chiar mă bucur că nu ăsta e modul de expunere care predomină.
Descrierea e bună, nu e ceva banal, ci pur şi simplu se îmbină într-un mod plăcut cu naraţiunea.
Nu cred că mai am ce zice =]
Ăă, ba da ! Mult succes la next şi pentru când vei da tezele >:D<
[Imagine: cats-7.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 11-04-2010, 10:33 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 12-04-2010, 08:32 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 14-04-2010, 09:14 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 16-04-2010, 12:06 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 27-04-2010, 10:19 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 28-04-2010, 11:45 PM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Yuki ` - 29-04-2010, 10:41 AM
RE: Oricine va inflori-Renasterea - de Ops! - 05-05-2010, 11:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oricine va inflori (SasuKarin) Ops! 26 13.689 05-04-2010, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Yuki `


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)