Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ce as putea sa fac ? Platesc ce am cumparat si ma duc acasa nu-i logic ... As prefera daca nu as avea vre-un contact vizual cu el nu de alta dar cred ca l-as strange de gat si nu ar fi prea frumos deci mai bine imi vad de treaba mea ...

Next : Ce ai face daca Karin ti-ar turna o galeata de vopsea in cap ? [ of 46 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Ce sa faca? E clar ca vrea bataie, defapt asta e putin spus, ea vrea s- o omor? Atat ii trebuie... furios

Cf daca Deidara ti- ar da de Sf. Valentin o cute cu bomboane in forma de inimoiara?

Imm, imi plac bomboanele, HeHe`:]. As accepta cutia, ce alt ceva mai mult?`:]]

Ce ai face daca Pein ti-ar da un trandafir rosu`:]?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Pein, love you :chuu: i- as multumi si l- as imbratisa probabil desi mi- as fi dorit sa fac asta si altei febleti de- a mea 65

Cf daca Itachi te- ar invita la o intalnie romantica?

As refuza...

Ce ai face daca , dimineata, l-ai gasi pe TonTon dormind langa tine?

Edit: TonTon e porcul lui Tsunade : P
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Pe cine ? T.T
Cum a ajuns la mine in pat ? =)

Next : Cfd Oro - sama ar venii de ziua indragostitilor la tine si te-ar saruta fara vreun avertisemnt ? ! : ]]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

WTF ? Sa faca ce ? Iuuuh ce scarbos ... am mai avut si alti prosti care s-au dat la mine dar asta e prea de tot . I-as da vreo doua palme si un picior la bijuteri de l-ar lua ala cu cornite . Nici daca ar m-ar omora nu l-as saruta pe ala . Si de ziua indragostitilor 46 Nashpa .

Next : Ce ai face daca te-ai desparti de prietenul tau / prietena ta si singura persoana care iti raspunde la telefon cand cauti pe cineva sa te consoleze este Kiba ? [ uuu ce draguts :X ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



"Ce ai face daca te-ai desparti de prietenul tau / prietena ta si singura persoana care iti raspunde la telefon cand cauti pe cineva sa te consoleze este Kiba ? [ uuu ce draguts 8 ]"

Chiar ar fi dragut din partea lui, m-asi bucura ca el ar face una ca asta, si-asi ramane datoare.

Next:
Ce ai face daca la un concert ar aparea pe scena Naruto, Sakura si Sasuke cantand? ( lipsa de inspirație)

Intrebare : Ce ai face daca ai mergi prin magazin, iar peste tine da Naruto, care a cazut peste tine sarutandu-te?

Raspuns : Nimic, dar dupa i- as spune ca a gresit persoana si ca este un tembel grr ! Data viitoare sa fie mai atent ca se alege cu o palma -.-.

Next : Ce ai face daca ai cadea intr- un lac cu Sakura ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

As iesi din lac, evident:]]...Dupa, daca Sakura nu ar iesi, as sari sa o salvez! :]]

Ce ai face daca ai gasi in fata usii un cadou, si un bilet semnat de "S." [evident, personaj din naruto a carui nume incepe cu "S"]
[Imagine: 25rd0nd.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)