Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

CE FACEE?~
Doamne l-as dezbraca de bulza doar si i-as spune gesticuland :"Asta e a mea punct, te mai atingi de ce e al meu fara permisiune si te caftesc, om nemort ce esti X (!": ).
Cfd Naruto, Kiba si Sasuke ar juka mata cu un breloc ursulet de al tau, fara sa ti-l dea, pasand-ul de la unul la altul?
Just the
way you know me..

:yes:I-as bate, pe rand, pana cand nu ar mai avea la cine sa-l arunce... poate mai putin pe sakura, pe care as lasa-o ultima sa o... Apropo, sunt baiat :perv::ha:
Ce-ai face daca... daca... daca...
4BoyS: Hinata si-ar baga mana in pantalonii tai si ar incepe sa se joace cu... masculinitatea ta? :perv:
4GirlS: Shikamaru ti-ar da bluza si tricoul si... (si ce haine mai ai in partea de sus a corpului, poate doar cu exceptia capului) jos, admirandu-ti... feminitatea?:ha: <--- si mie-mi place emoticonul asta...
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Nu cred ca ar avea Shikamaru atata tarie de caracter sa faca asta ... mai ales ca nu vrea sa ramana fara mostenitori . Si nu cred ca ar putea sa-mi dea tricoul jos fara sa il las eu poate decat sa il rupa si atunci a dat de dracu . So nu il sfatuiesc . Oricum l-as putea intreba cum prefera bijuteriile : ombleta sau ochiuri 19
Whatever acest lucru nu se v-a intampla vreodata asa ca nu-mi bat capul 21

Next : Ce ai face daca i-ai vedea pe Naruto si Sasuke tunsi ca Justin Bieber ? 2124

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Dupa ce le-as face muuuuuuuuulte poze si as rade vre-o... de la 5 la 15 minute... as merge la toaleta sa ma peeeeeeee....
And than... as pune copyright-ul pe poze, le-as pune pe net... si as vinde pozele mai... interesante...

Cfd...
4Male: Hinata si-ar baga mana in pantalonii tai si ar incepe sa se joace cu... masculinitatea ta? :perv:
4FeMale: Kiba te-ar muÅŸca de picior? Da, Kiba, nu Akamaru.
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Kiba? Wtf? Cred că ar ajunge direct la spital...adică nu... nu sunt aşa blândă. I-aş da un bilet spre lumea de dincolo. Auzi ce întrebare să mă muşte de picior 24


Cfd Sasori ar vrea să te omoare? lipsă de inspiraţie
[Imagine: EnvYQ.png]

Paii una e sa vrea alta sa faca 71 . [ Cred ca o sa il omor eu prima `. 19 ]
Next : Cfd Itachi ti-ar invineti ochiul ? * nu am inspiratie : - L *

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Cred ca glumesti pe cat e el de bun m-as razbuna una doua si eu nu sunt atat de blanda incat sa ii invinetzesc ochiul3. I-as rupe ambele picioare dupa care si o mana ca sa nu aiba cu ce sa se tarasca pana la spital 19. (Yeahhh sunt sadika la ora asta >.>")
Ce ai face daca Sasuke s-ar imbraca ca o balerina si ar face piruete prin parc unde te-ai putea afla si tu in acel moment 2124 . BTW era imbracat in ROZ 5.
Just the
way you know me..

OMG???!!!
Cred ca as incepe sa rad si m- as prapadi pe jos de pe banca pe care stau si m- as duce sa- i spun ca e o buna balerina 24

Cf daca Pein ar vrea sa iti puna pearcing pe nas?[lipsa de inspi]

Sa-mi puna ca oricum am mai avut :bv:

hmm...Cfd Sasori te-ar intreba "Wanna be my little doll?" :chuu:
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Owww... Ce sweet. Dar eu nu's doll. I hate dolls. Ceva in genu... XD

Ce ai face dacaaaaaa.... Sasuke ti-ar zice "I need you to restore my clan."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)