Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Critics

Nick: Joan
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28437
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Capitolul 2
Numar capitole [pana la momentul actual]: 2 capitole
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza


(27-12-2011, 04:16 AM)Mad Hatter A scris: Nick : Mad Hatter
Link la fic: Parfum de arta trecatoare
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Ehm, primul capitol. o.o
Numar capitole : 1 :-"
Sectiunea : Proza .

Multumesc anticipat! ^^"

M.

(29-12-2011, 06:58 PM)Joan A scris: Nick: Joan
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28437
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Capitolul 2
Numar capitole [pana la momentul actual]: 2 capitole
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza


Am trecut pe la voi doua cu putina critica constructiva. Sper sa luati in vedere micile mele sfaturi de acolo. Dealtfel, daca cineva doreste as dorii sa specifice daca doreste si critica constructiva - pentru ca eu doar cu asta am de gand sa ma ocup. Sper sa fie O.K. si sa va placa. Am sa mai trec si pe la restul. Rugamintea mea e ca ficul la care vreti critica sa nu fie foarte vechi, altfel mi-ar fi greu sa ma apuc sa rezum 10 capitole (de exemplu).

L. Edit: desigur, oricine este binevenit sa critice apoi. :* eu ma ocup doar de partea "artistica" ca sa zic asa; sentimente transmise si idei de baza;
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

Am si eu o intrebare: pana la urma va mai trece cineva pe la ficurile mele sau nu? Nu de alta, dar vreau sa stiu daca sa mai astept vreo critica sau nu, ca a trecut ceva timp de cand am rugat sa mai treaca cineva pe acolo.
Nu tin neaparat sa se mai treaca pe la ele, stiu ca sunt mai multe capitole, dar parca la un moment dat se oferise cineva, nu mai stiu cine.
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


Nick:Camille
Link la fic:http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28318 Umanity and Sacrifce
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul/va rog frumos.
Numar capitole [pana la momentul actual]:3 capitole
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]:Proza


Nick: Camille.
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28191 Anarchy in School[naruto][+18]
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 5[fara prolog]
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Naruto.


[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Se pare k si critics-ul e cam gol la sfarsit de an. Leontina, nush cine a zis ca trece pe la ficurile tale (nush nici makr dak am zis k trec eu), dar o sa ma uit peste ele zilele astea. Camille trec si pe la tine.
Mai am un pic de lucrat la licenta, dar imediat ce o termin, ma uit peste ficurile voastre fetelor si o sa vin cu comentarii. Va multumesc pentru rabdare si Un An Nou fericit!

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

@Leontina, eu am zis că mai trec pe la tine, dar, aşa cum ştii, au fost sărbătorile and stuff şi acum revelionul plus înainte şcoala şi alte cele şi chiar nu am avut timp să trec pe la tine. Ai super multe capitole şi n-am avut nicicum timp să citesc şi să-ţi las şi-un comentariu decent. Îmi cer mii de scuze. Am zis că trec, însă am menţionat că nu promit nimic, tocmai pentru că eram conştientă de puţinul timp care-mi rămâne pentru mine. Părerea mea e că poţi pune următorul capitol, iar pe acela ţi-l voi comenta eu ( dar numai pe ultimul ). Again, îmi cer scuze, dar cred că înţelegi şi ştii cum e cu lipsa de timp.

ANUNȚ : Dat fiind că am fost plecată, lumea și-a cam întins prioritățile fără permisiune. Deci toată lumea : Vă înscrieți în continuare.Eu nu mai pot fi din lipsă de timp. De asemenea, o să rămâneți în echipă chiar și dacă ați avut mici conflicte pe forum.

Dacă în 2 luni nu sunteți activi, de abia de atunci se va lua în calcul ieșirea voastră din echipă. PÂNĂ atunci voi aici rămâneți. Expulzarea voastră din acest proiect o va decide moderatoarele acestei secțiuni. Lynn, Aly, Daria, Denny și Nya. Nimeni altcineva.

Note : Criticați doar ficurile ce se cer a fi criticate. Orice user ce nu respectă această reguilă va fi sancționat.

Note2 : Cine are ceva de spus poate apela la Daria, eu, Nya, Denny și Aly.
-

Aweee. Bine, cer si eu 3 critici va rog frumos ;;). Doar ca vedeti ca la una din ele am avertisment pentru minori. Hopa stai, nu sunt toti criticii minori? Hmm. Asta e.

Nick: Daenerys
Link la fic: Xibalba
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Are cateva bucati, deci v-as ruga tot ^^
Numar capitole [pana la momentul actual]: 4
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza

Nick: Daenerys
Link la fic: Xibalba 18+
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Abia l-am inceput
Numar capitole [pana la momentul actual]: 1
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza

Nick: Daenerys
Link la fic: Membre convexe
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: 8 poezii
Numar capitole [pana la momentul actual]: 1
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Poezie

Multumesc anticipat ^^. Si sper ca nu voi primi critica pe Proza de la cineva care nu cunoaste Engleza bine, voi semnala acest lucru, dar in limita decentei desigur. ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

(31-12-2011, 12:11 AM)Camille. A scris: Nick:Camille
Link la fic:http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28318 Umanity and Sacrifce
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul/va rog frumos.
Numar capitole [pana la momentul actual]:3 capitole
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]:Proza


Nick: Camille.
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28191 Anarchy in School[naruto][+18]
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Tot ficul.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 5[fara prolog]
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Naruto.

I'm back! Ma simt mult mai in stare acum sa critic decat atunci. Well, iti voi lua eu cele doua ficuri. Nu promit cand vor fi gata, dar sper ca destul de repede.

PS: Am si eu o comanda :3

Nick: Thєory.
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=26749
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Pagina 10, capitolul 20.
Numar capitole [pana la momentul actual]: 20
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Yaoi/Yuri
Alte date: Nu am mai scris de mult la ficul asta si acum ca am pus capitolul mi se pare ceva ciudat cu actiunea. So... Critica vreau sa fie bazata mai mult pe actiune si personaje. Thx!

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

EDIT: Cu primul fic am terminat.

(31-12-2011, 06:38 PM)Daenerys A scris: Aweee. Bine, cer si eu 3 critici va rog frumos ;;). Doar ca vedeti ca la una din ele am avertisment pentru minori. Hopa stai, nu sunt toti criticii minori? Hmm. Asta e.

Nick: Daenerys
Link la fic: Xibalba
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Are cateva bucati, deci v-as ruga tot ^^
Numar capitole [pana la momentul actual]: 4
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza

Nick: Daenerys
Link la fic: Xibalba 18+
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: Abia l-am inceput
Numar capitole [pana la momentul actual]: 1
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Proza

Nick: Daenerys
Link la fic: Membre convexe
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: 8 poezii
Numar capitole [pana la momentul actual]: 1
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Poezie

Multumesc anticipat ^^. Si sper ca nu voi primi critica pe Proza de la cineva care nu cunoaste Engleza bine, voi semnala acest lucru, dar in limita decentei desigur. ^^

Pe la cele de la Proza am sa ma uit eu saptamana asta sau cea viitoare, avand in vedere ca stapanesc engleza destul de bine si stiu cum e sa astepti dupa comentarii la asa lucrari.
Si nu, nu toti criticii sunt minori din fericire.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 30.384 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Niska 0 3.063 01-08-2012, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Cerere de Proofreading Aly 14 11.088 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Wanted critics Jasmine 30 27.014 17-07-2011, 11:58 PM
Ultimul răspuns: Moony691


Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)