Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Chiar deloc, cred ca m-as plictisii si as incepe sa vorbesc cu mortii 21

Iti doresti sa te faci astronaut?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Nu sunt atrasa de acest job ca sa spun asaa . . . xD .


Next ; Ai vrea sa ...ajungi in Franta ? ;> [ daca nu ai fost deja acolo bla bla ] .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

O mica introducere: Parca jocul era sa evitil raspunsul cu da si nu de ce X l a raspuns cu nu se pune?

Sincer este un oras frumos deci Franta pazea ca vin

Te simti vinovat/a cand gresesti?
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

Oarecum. Adica, atunci cand se mai intampla sa gresesc... sunt de parere ca mai este cel putin inca o persoana vinovata.

Next: Esti de parere ca vei ajunge la Hollywood intr-o buna zi? ( ca vedeta, deigur, sau poate si ca vizitator )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

LoLix `- in legătură cu postul meu , nu am răspuns cu` cuvîntul` ; 'Nu ' direct . Am spus că nu ma atrage jobuul` ăla . Atît ! Dacă s`a inŢeles altceva sorry . 5

Next ; Doreşti o incheŢată ? : )) .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Am mancat deja acum cateva zile. 5 Dar nu ar strica una in plus. <3

Crezi in 2012?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

Eh ÅŸi cred ,dar ÅŸi nu cred :]]

Next ; îŢi plac şerpii ?xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ii ador, sunt niste animale magnifice . Chiar mi-as dorii ca mama sa-mi ia unu`. 9

Next : Iti place sa spelii vasele?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Urasc cand trebuie sa spal vasele ma apuca tote durerile numa sa scap.

Iti place cand ploua, fulgera si tuna puternic?
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

Urăsc vremea aia de căcat ! 47 .

Next ; Ai vrea să zbori ? <3

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 70.267 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 61.211 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)