Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Itachi daaa. Este personajul meu favorit din Akatsuki
Next: Pain vs Tsunade19.
Just the
way you know me..

Pain vs. Tsunade

Um, il aleg pe Pain. Ador piercingurile lui, sunt asa de misto. Si are niste ochi tare cul. Ah, da si e si puternic tipu'. Chiar daca si Tsunade are niste abilitati destul de tari, mi se pare cam parasuta pentru varsta ei.

Asa, acum:
Karin vs. Sakura

O aleg pe Sakura.E draguta si imi place foarte mult culoarea parului ei.Ea nu e chiar asa inebunita dupa Sas`ke lafel ca Karin.

Next:
Guy vs. Rock Lee

Desigur ca il aleg pe Lee. 10 Desi e cam ciudatel si amuzant pt ca imita stilul total aiurea al lui Gai si e foarte indragostit de Sakura, admir ambitia acestui personaj, faptul ca nu se da batut, incearca sa depaseasca orice obstacol si nu ar putea accepta vreodata sa renunte la a fi un ninja. Proful lui nu imi place deloc. 22 Adica... e ok prin faptul ca a vazut in Lee un adevarat talent si o putere imensa, dar e cam exagerat si crede ca e o rivalitate intre el si Kakashi, chiar daca ala nici nu il baga in seama. 29

Sakura vs. Sasuke
[Imagine: sig_reinoir.png]

Asta voiam sa pun si eu21
Cred ca il aleg pe Sasuke..Sakura imi place dar e prea emotiva
Sasuke era orbit de razbunare..dar asa sunt si eu.. ne asemanam21
Si oricum el e mult mai puternic, chiar daca are un comportament care lasa de dorit.
Merg pe varianta ca il aleg pe Sasuke3

Next: Shikamaru vs. Sakura
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Shikamaru Smile Lenea lui e foarte amuzanta, e un tip foarte destept, genial de fapt, daca s-ar si folosi mai mult de inteligenta pe care o are ar ajunge departe. 4 El si Temari fac un cuplu atat de dragut... (cred ca am zis asta de multe ori pana acum...) Sakura e ok in felul ei, dar are un mare defect: obsesia pt Sasuke. 29 Asa ca ramane Shikamaru, care oricum este unul dintre personajele mele preferate.

Naruto vs. Ino
[Imagine: sig_reinoir.png]

Naruto normal8
Nu imi prea place de Ino:p
Eu si Naruto ne asemanam8..Este ambitios si asta imi place foarte mult8..Si e si Cuuteee8
Si este si amuzant prin simplul lui comportamen218

Next: Temari vs. Gaara
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Next: Temari vs. Gaara
Temari. Gaara, inafara de fizicul si aparenta lui, nimic nu m-a atras la el. Nu prea imi place personalitatea lui, chiar daca este Kazekage? si e puternic. Dar Temari mi se pare mai draguta, imi place lookul ei, e mai diferita de celelalte fete. Si cred ca dintre fete, e cea mai puternica. Eh, dintre cele de varsta ei, normal...
Next:
Guy Sensei vs. Kakashi
Yeah, n-am inspiratie. Kill me.

Guy Sensei vs. Kakashi
Il Aleg pe Kakashi
Are o personalitate puternica, este amuzant si destul de kynky21
Este foarte puternic si te poti baza pe el3
Nu imi prea place de Guy:d
Deci il aleg pe Kakashi:p

Next: Ten Ten vs. Temari
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Next: Ten Ten vs. Temari
Aleg Temari din nou. Si TenTen e ok(inafara de faptul ca ma enerveaza numele ei), e puternica si nici nu e urata, dar o prefer pe Temari. Da, Temari in sus, Temari in jos. In place mult de ea. Probleme? Nu cred4
(am mentionat de ce imi place de ea atunci cand a fost Temari vs. Gaara)
Next: Naruto vs. Gaara
Weird, stiu.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.547 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.424 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.260 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.035 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.299 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)