Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Arunca ceva in userul de deasupra

:yada: NU VREAAAU!!! Numi plac manelele nu te rog....:go: Lasa ca tin eu minte 19 Sa vezi cetti dau eu in schimb:
-O masina decapotabila neagra 15
-O geanta de piele alba
-Un parfum de la Chanell24
-sh....hm....niste ochelari de soare verzi
Mama inspiratia sta la mine in apartamnet :ha:vedeti ce inspirata sunt 21
A si ca sa uit mai atunc iar cu 5 carti de matematica cu 3 carti de fizica si 6 de chimie si una de romana 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

Morr!!! Nu scoala! Nu!! Arunca in mine cu ore ce tine de manele, dar nu ce tine de scoala... Morrr!!! Dea bea am venit de la scoala, iti dai seama cum sunt...
Eu arunc in tine cu cartea de desen, ca tot ma uit pe ea...
Pe manelisti din scoala mea. Findca as vrea sa scap de ei.
Pe davinci.
Pensule pline de tempera rosie.
Si cam atat. Nu mai scapi de mine.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Color hearts sa vedem cu ce arunc eu in tine ..:
~prima data cartea de mate, care am primit-o azi.. e muult prea grea pentru mine [ la figurat, dar si la propriu.. are vreo 400 si ceva de pag.. nu mint xP si cantareste jumatate de kilogram ]
~apoi niste bomboane ca sa te indulcesti
~foarfeca, ptr ca o am langa mine, langa mouse
~creioane colorate [speciale ptr Color hearts ^^]
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Deci prima data multumiri lu Color hearts ptr tot ce mia dat in legatura cu piktura 5 dar nu si ptr manelishtii=_=
si eu arunc acum cu ...cu... cu.....cu.....cu litera C B D F E G 21 nam cu ce sa mai arunc am ramas fara provizii24
[Imagine: Jun0xCa.png]

@ZuZax...a inceput scoala si totul e asa gloomy...prin urmare improspatam situatia cu niscai galeti de vosea(toate culorile)....... si nitel sclipirici pt efect! 4
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

19 Ms imi plca "cadoul" taw 10

Deci cum ai zis tu a inceput scoala si deaia eu arunk in tine cu un orar care tine de scoala: 21

-ZERO ORE DE MATERIILE PE CARE NU LE SUPORTI
-SA FACI DECT DOUA ORE DE SCOAL PE ZI
-SI ATUNCI SA FACI DCT MATERIILE CARETI PLAK

Sper cati plke ku ce arunk in tine21
[Imagine: Jun0xCa.png]

Sunt....miscata!!!Ms mult mai,lui mie i-a placut,lui mie i-a placut
Acum ia se vedem noi,ia sa vedem noi...arunc in tine cu......mangaul tau preferat!
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

o.O ce se petrece aici? nu mai inteleg nimic? sunt pierdut... s-a intunecat... nu mai vad nimic in fata ochilor... incerc sa inaintez incet incet... pas cu pas testand cu grija terenul din fata si brusc imi dau seama:
Cod:
regula anti-spam de minim 3 randuri mai mult spam creeaza deoarece te forteaza sa aberezi WTF!?

ontopic: arunc cu zuppy in tine ^_^ Zuppy03

Hyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!Zuppy's cute!Zuppy's flufy!Zuppy's hugable!Lasand asta la o parte ,de dragul aberatului si oripilatului,arunc in tine cu o matahala roz,pufoasa si dragalasa!(huh...I'm creepy)
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:

noname96 Incearca sa scri 3 randuri intregi, de dracul lui anime zup daca nu de al nostru. Fi mai atenta.
Arunc in tine cu:
-pioneze.
-apa plata.
-lipici
-foi albe pe care se scrie "adio vacanta".
-pamblici albe.
-sageti de foc.
-cuburi de gheata.
Mda...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ceva nou :D Ana 62 37.691 27-04-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 140.945 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.961 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.960 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.529 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)