Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Avatare si siguri la comanda !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
O sa fiu total Off-topic ._. But who cares?15 Sterg postul daca e ceva.
Pentru numele lui Dumnezeu,Ichigo!Tu ceri comenzi in fiecare zi?! Citeste naibii regulamentul unde scrie ca trebuie cel putin o saptamana sa porti set-ul,dupa care poti sa vi sa ceri iar.Tu cat il tii,10 ore? 23
Innocent_sadness .
Deci imi pare foarte rau ca am intarziat atat T_T. nu stiu de ce m-am relaxat si eu in vacanta si mereu ziceam "lasa ca o fac maine lasa ca o fac maine" si tot asa 21 anyway here it is XD


[Imagine: Untitled-1-10.jpg]

[Imagine: safsa.jpg]


[textul pe sig a fost cam mare > <]
Daca vrei modificari. Pm me 5 *hugs*
Am si eu o comanda
Imagine: http://i39.photobucket.com/albums/e160/L...lolita.jpg
Text:
Pe avatar nu as vrea sa fie scris nimic iar pe sign,well pe sign as vrea sa fie scris urmatorul mesaj :" Innocence twinkle .... "
Dimensiuni : Pentru avatar : 132 x 132
Pentru sign : 370 x 150
Preferinte : Nu am cine stie ce preferinte pentru efecte / culori sau altceva.Vreau sa nu fie exagerat prin ele ( culori /efecte ) si sa aiba un "aer" cat de cat inocent ^^. Vreau ca pe avatar sa iasa doar fata iar la sign nu am cine stie ce preferinte,but sa apara mai mult decat fata personajului.Sa se potriveasca cat de cat cu textul ^^
Va multumesc anticipat :bye:
Dark nu iti afce griji pentur un moment credeam ca am incalacat regulamentu ..gen ..am pos prea devreme sua mai stiu eu ce multumesccpupicpupicpupic oricum si nu te ingrijora oricum trebuia msi tu sa te relaxesezy ..Arigato !
Am trecut si eu cu o comanda daca nu va suparati42
Vreau sa fie doar sing:-p
Poza:[Imagine: 33-1.jpg]
Culori:ceva ce sa se potriveasca si as vrea sa fie cum este al meu acuma
Autor:nu conteaza cine este:-p
cam atata
multumesc anticipat
Vreau si eu o comanda... de cand imi e mort ps-ul : )
As vrea sa fie facut de cineva care nu isi *amplaseaza* nick-ul intr-un loc in care sa iasa in evidenta si sa nu fie chiar foarte mare ( subliniez PREA ) ...^_^ cat mai invizibil ca eu vreau un sig cu o anumita poza nu cu nick-ul altuia.
Poza: http://i171.photobucket.com/albums/u313/...ng_400.jpg
Avatar 150 x 150 fara text. Sa arate asemanator cu sig-ul
Sig-ul ...sa mearga spre albastru-negru. Vedeti voi.Faceti cum va place.Sa iasa bine.
Text la sig : Gonna kill Two-Face
: ) Cam atat
(fitele...stiti voi)

x3
Melyeter iau eu comanda ta ^_^ voi da un edit cand termin ^^

Edit: Nu mi-a iesit tocmai ce vroiam, dar calitatea imaginii a stricat putin aspectul desi am incercat sa o mai repar ^^" sper sa iti placa, daca nu poti cere altcuiva sa o faca 10

[Imagine: Melyeter.png]
I'm back cu o noua comanda. Si promit ca e ultima pentru ceva timp 21
La avatar vreau this pic

La sig vreau poza aceasta si aceasta , iar fundalul acesta
Text: "Redemption" Daca sigul e prea incarcat nu mai puneti si text.

Culori si dimensiuni nu ma bag stiti voi mai bine ca mine ce se potriveste.

Thanks in avans
Ja ne :bye:
Am venit si eu cu o comanda ^^'
Imagine: http://anime-wallpapers.com/images/1280x960/pikachu.jpg
Dimensiunile, culorile, textul... las` autorul sa faca ce vrea cu ele, se descurca mult mai bine ^^' [ la avatar sa nu se puna textul ^^' ]
si daca se poate ca autorul sa fie Ryo sau Serenity ^^' [ care ajunge prima ^^' ]

Tnx a lot ^^
Ok Kido, am s-o fac eu 4
Asteapta editul te rog 9