Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Avatare si siguri la comanda !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(06-01-2009, 12:26 PM)Mitzuke A scris: [ -> ]Deci,cum nu am mai trecut pe aici demult... 65
Poza http://i440.photobucket.com/albums/qq124...ollage.jpg [yes,it's Ikutoooooooooooooo].Alegeti voi de acolo care poza/poze va plac 78
Culor-Albastru[inchis] ,negru...39
Border:Yep.
Dimensiuni:400 x 120 ; 100x100
Text :I wish I could escape..
Nyaa,accept orice artist..dar daca nu imi place pun pe altcineva *cough*[fiindca e vorba de Ikuto si nu accept greseli xDDD]

Fiindcă's mă-ta o iau eu. Zuppy08
Well ... nu m-am putut abtine; the pics were just toooooo cooooool 43

So, Mitzuke:

Sig: [Imagine: mitzukesigv1db6.png]

Avatar: [Imagine: mitzukeavatarat6.png]

It's ... low, I ... know ._. Well, don't kill me, please, Serenity ._."
No problem, .Kvasir, dar eu tot o voi face şi pe a mea, iar de purtat o va purta pe care o va dori. :ha:


Edit: Mitzuke:

[Imagine: mitzukeavatar.png]

[Imagine: IwishIcouldescape.png]

Sorry dar n-a prea ieşit cum am vrut eu. 22

Câte despre tine Narumi... e chiar aşa de greu să te uiti cu o pagină în spate să vezi un edit? Zuppy06
Ne , am venit cu o mica cerere ^^
(av+sig)

Imagine : [Imagine: nana0110.jpg]

Nu va dau decat un mic sfat : fiti creativi 4
Seiren it's sooooo taakkeenn [Adicaaaa Nana *_* doamne cred ca si daca o sa imi iasa oribil ..nu-mi pasa tot o iau]
Assaa o sa dau edit si cu comanda lui stup!d.cherry Dar cam vineri sau sambata > < scuzeeee voi da edit scuze din nou dar sa-mi bag in scoala 46

Edit: lasa ca nu il mai fac ^^"
Anyway va rog mai treceti pe la reguli XD praise
Sugooooo~oooi XDDD For both hug And tnx.Ca sa nu va supar am sa le port pe ambele insa la avatar va fi cea de la .Kvasir *cough*[nu te supara mom ;_;]
Pai pana face dark_anime comanda, nici eu nu m-am putut abtine si ti-am facut set : "> sper sa iti placa xD [[ scuze dark_anime, dar nu m-am putut abine : "> ]]

[Imagine: Comandanana.png]

[Imagine: Comandanana2.png]

[Imagine: Comandananaav.png]

Ai doua variante la sig 4 [[ scuze inca o data ca m-am bagat dark_anime xD ]]
Arigato , Ryo ^____^
E foarte frumos , imi place cum ai combinat culorile :love:
sadnessinmysoul şi Blood_Saya taken. Edit la finisare.
Me again ^_^
Vreau de data asta un set cu poza aceasta: http://i163.photobucket.com/albums/t301/.../ANIME.jpg
Sig: Sa fie cu ceva nuante de mov, iat textul "Reach out for a dream"
Alte sugestii nu dau ca probabil stiti mai bine ca mine ce s-ar potrivi si ce nu (I'm a disaster when it comes to photoshop :nhSmile
Thanks in avans. Ja ne bye