Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Avatare si siguri la comanda !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Yuloby [Vad că nu trece Autumn pe aici aşa că sper ca nu e o problemă dacă o iau eu 10] şi Mitzuke comenzile luate, aşteptati editul 26
Blondele deobicei pe la ora asta cer comenzi ... aaa da nu`s blonda sa nu uitati, gandesc ca unu au cel putin deobicei o fac pe tampita... si cum spuneam `pentru ca eu aberez mereu din nastere` am venit sa mai imi faceti si mie un set XD. Stiu sunt nebuna, maniaca si obsedata dar ce sa fac?

The pic: http://i157.photobucket.com/albums/t67/m...x960_T.jpg
Dimensiuni: 400x120 , 100x100
Culori: ceva sa se-mbine... un portocaliu sters sau un verde tropical... ceva deschis si sa se`mbine.
Border: unu discret acolo merge 21
Text: Best friends? Are you kidding me? More like sisters. Dar discret, sa nu sara in evidenta.
Sa-l faca care vede primul si are chef si timp.
Jane si spor la treaba!
Pai din cauza scolii nu mai am timp de nimic,de nimic nici macar sa dorm..ca de mancat nu mai mananc de mult 21 [asa doar imbuc cate putin din mers]...deci sa vedem o sa iau cateva comenzi dar le fac in 3,2,4,5 zile.e ok? dau edit...
Uhm iau comanda lui Kyandee [geniala imagine *_*]
si pe a lui Hiyono [nu cred ca o sa imi iasa prea bine T_T]
Ce bine e când ai timp liber 8

Yuloby:
[Imagine: Comandaluiyuloby.jpg] - Sorry că e cam sarac însă n-am vrut să stric calitatea la manga >.<

Mitzuke:
[Imagine: comanda-Mitzuke.jpg]

[Imagine: Comanda-Mitzukecopy.jpg] -Ok n-am prea înteles dacă vrei şi la sig să scrie 'Mitzuke' sau la avatar... 106

[Imagine: comanda-Mitzuke-avatar.jpg]

Hope you like it >.<

yulobo

Sa fiu sincera, nu imi place, Seren 17 No offence, dar cutia trebuia [in imaginatia mea] sa fie in picioare... Si... alb negru, god damn it T.T e manga 46
Btw, dungile alea albastre o.o"
:ask:
Nu te supara, dar nu il voi purta 17

[Edit] Asa da victorie
Mie in schimb imi place setul facut de Serenity.Ok,nu e exact cum imi imaginam eu dar stiu prea bine ca este greu sa retusezi si apoi s-a chinuit la el asa ca ..hug Have a happy Halloween xD
New sig and avatar order
Avatar and sig pic : [Imagine: m7cnzt.jpg]
IMG link: http://i35.tinypic.com/m7cnzt.jpg
Culori : ceva sa se potriveasca cu imaginea
Efecte: make it look awesome 3
Text Avatar: DSS
Text sig: DSS si Let the Noise control your dream
Dimensiuni:
Avatar - 100 x 100
Sig: 420 x 120
Yuloby, nu-i nimic, ţi-am refacut comanda, dacă nu-ţi place linia aia de sub text spune-mi şi ţi-l dau fară 10

[Imagine: yulobycomandarefacuta.jpg]
So yeah , cine vrea sa ia comanda ? Smile

As vrea un set cu avvy si sig !
Poze :
Poza 1
---->tipa din stanga cu parul saten si scurt ^^
poza 2
Text:
*pe sig :
~Poetry is an echo asking a shadow to dance
~Kita
*pe avvy:
~Secrets
Detalii: Vreau ceva foarte elegant si misterios, cu tonuri de negru si rosu ..Smile

Si as mai vrea un sig daca se poate (o sa le port pe amandoua in acelasi timp Smile )
Poza: Itachi
Text: Itachi Uchiha
For death is no more than a turning of us over from time to eternity.

Multumesc mult mult mult ! ^_^
I'll try to make your request, Kita 39 Pare interesant.
Dar, la primul set, vrei în sig ambele imagini sau doar una din ele ? [dacă doar una, atunci să-mi zici care] Că n-am prea înteles >.> ...