Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Lia, fa asta, deschide un asa topic! 15
Si cine chiar e pasionat/a - cum sunt si eu de altfel - poate posta poze cu minunatiile facute. Putem cere sfaturi, sa dam sfaturi si sa facem schimb de retete 15.
(24-05-2012, 08:57 PM)James Dean A scris: [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=miM22yylX...re=related



neata

Sigur e dimineata? 21

Btw Daria, cat mai ai de gand sa ma santajezi? 24 just kiddin'. Dunno bb.

SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!
SANTAJ EMOTIONAL!

Aly, sorry, doar ca nu am vazut! Cum dracu ~14.
GRRRRRR, si tu Lia, deschide acel topic 65 108
Me no on mess pentru ca am stat la televizor si m-am uitat la Say yes to the dress, pentru ca viata mea e asa trista de am ajuns sa ma uit la programe americane.

Plus azi am zis ca imi fac cadou sesiune de citit, ca am terminat cu 4 din examene si desi n-am invatat DELOC pentru C2 am facut bine /angel halo. Desi am sarit peste o problema lunga cu cercuri si o chestie complicata cu logaritmi cat cardul ala de lebede vazut de tine. Si asa am pierdut 16 puncte din 75 24

Sa vezi in Iunie la C3 si C4 cand am diferentieri si integrari din arcsin, arctg etc, fractii partiale, integrare/diferentiere numerica si VECTORI (n-am inteles niciodata vectorii... mai multi logaritmi, secante, cosecante etc si cea mai tare faza diferentiere/ integrare din combinatii de functii trigonometrice, logaritmice, exponentiale si polinomiale 21
Say yes to the dress - cand nu am ce face si eu ma uit la asta 21.
O sa deschid threadul maine sau azi daca am timp.
Au terminat cei de a12-a scoala azi. De ce de ce?! De ce trebuie sa plece? De ce nu terminam si noi azi? 21


Ce noroc pe capul lor...
Joaca cineva LOL? Poate ma puteti ajuta...
Cand trece de la 33% imi apare, acolo unde ar trebui sa scrie numele fisierului care se incarca, BIN 0x00000002.... ce as putea face?