Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mi-aduc aminte cand aveam si noi un airwick din ala in clasa si ne speria de cate ori parfuma... Se auzea asa ciudat daca era liniste in clasa, plus ca avea un miros dulceag aiurea, pe care nu-l suportam.
And there will come a time, you'll see, with no more tears.
And love will not break your heart, but dismiss your fears.



Beautiful.
(22-05-2012, 08:31 PM)Narnia A scris: [ -> ]Dude, a fost cutremur azi dimineata pe la 3 si ceva 22


@Ryuu, am vazut tipi care umblau cu pantalonii mai jos ca ala si care nu stiu cum reusesc sa sfideze gravitatea, pantalonii, de ei e vorba.

Am si eu un coleg care ii purta de i se vedea fundul cu boxeri normal...


Sa inteleg ca nu a mintit colegamiu in legatura cu cutremurul. Inseamna ca in toata tara a fost? sau unde? Un link catre stire.. 5
A fost in Bulgaria si s-a resimtit in zona de sud a tarii. Smile
Cutreeeeemur, cutremur, cutremuuuur. Buhahahaha


- post scurt, mult prea scurt -
In Pitesti nu s-a simtit nimic, lol.
Apropo, Adino, pe unde te-ai ascuns o.o?
Nu am mai simtit un cutremur de cand eram in clasa a sasea cand m-a sunat mama sa ma intrebe daca am simtit cutremurul - era vara - si eu am crezut ca era de la blocul de vis-a-vis unde se faceau lucrari, deci i-am zis ceva de genul "ah, cutremur era? nu era de la aia de la vis-a-vis? ". Si de atunci nu mai stiu ce e aia un cutremur. Metaforic vorbind.
A cantat Romania? Ca eu ma uit la MasterChef si vreau sa aud decat cum canta melodia aia 'minunata'.
(22-05-2012, 10:38 PM)Narnia A scris: [ -> ]Apropo, lu Elena de la Mandinga i-a cazut microfonul si a cantat fara.

Serios? O__O
Nu microfonu...i s-a oprit casca si nu se putea sincroniza cu restul trupei...asta s-a vazut spre final

http://www.youtube.com/watch?v=0sMk-Nt2qjc&feature=plcp
PENIBIL!

http://www.youtube.com/watch?v=671tCjePT3w&feature=plcp
De asta spui aly ca e lady gaga? Si eu am spus cand am vazut-o 24)