Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, llama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Whaa, whaaa! 24 JB... what can i say?
*too short?!*
Anul asta multi cantareti si trupe mai cunoscute concerteaza in Romania...iar eu nu pot merge la niciun concert >_>
Huaaaaaaa, am scapat de teza la romana praise. Amin. Aweeee, o mai am pe aia de mate si gata 8. Ce bineeeeeeee, ce bineeeeee.

Ce faceti zupistilor? 15
Eu unul ma pregatesc sa invat la chimie si ma enervez pe vremea asta urata. Sper sa faca mama o cafea si sa-mi iau Academia vampirilot. Oferta de 6 volume e pur si simplu..wow.

Am zburat la chimie...
Well, bafta Ryuu (chimie) 21

Ma simt cam tired... Si legat de teze, hmmm, mai am una, le-am dat pe celelalte trei.
Lexxu, ce clasa esti ?
Trebuie sa invat la info si nu am niciun chef. Imi mai iese media 10 numai daca iau 10 in teza asta, ceea ce nu cred ca e posibil. Niciodata nu-mi ies problemele, trebuie sa gresesc eu ceva, deci simt ca n-are rost sa ma stresez pentru nimic. Bine macar ca ploua si e racoare, ca altfel chiar ca nu-mi statea capul la invatat.
(22-05-2012, 03:50 PM)Addeh. A scris: [ -> ]Well, bafta Ryuu (chimie) 21

Ma simt cam tired... Si legat de teze, hmmm, mai am una, le-am dat pe celelalte trei.
Lexxu, ce clasa esti ?

Hmp, pai succes la ultima teza Addeh' si eu mai am doar una de dat 19. Si legat de clasa, sunt pe a 9a' dar am 16 ani 2 mama m-a dat mai tarziu la scoala :-l.
Thanks.
Dar totusi, nu cred ca e prea tarziu, e ok cum te-a dat la scoala... Nu ai facut luna asta 16 ani ? 21 Eu fac luna viitoare. Pe ce profil esti? Eu pe stiinte sociale. -.-
Eu am 17 ani si sunt in a 11a ._. Abia la anu in februarie fac 18 si nu vad o problema in asta. Ce conteaza cum te-au dat, lexxu?
Puteam fi a 10-a acuum ^_^.
Well, e o poveste luuunga. Am avut unele problemute pe a 8a si nu am avut timp suficient de invatat, nici pentru medie nici pentru examene si am picat intr-un liceu nasol. Desi, am avut medi in ceilalti ani numai de 8.50 sau 9.40 examenele si media de pe a 8a au f**** tot meciul. Am picat intr-un liceu prost 22. Adica serios, Alexandru' Borza, dar e destul de tare. Adica, unii profi sunt, alti sunt nebuni >.< si ca sa nu o mai lungesc sunt la profil de protectia mediului 22. Dar... o sa ma mut in arte, dupa anu' asta108. (si la multi anisori^^)