Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Schimbarea nick-ului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ok, postez si eu 21. Nimeni nu-mi mai zice Renka... mai nou lumea imi zice Taki... asa ca vreau nicku meu sa fie Taki :pray:


Ja Ne victorie
Ok, cerere de la anyoka... Deoarece m-am plictisit de vechiul nick, o sa trec pentru o perioada la numele de: "dark_wings" (thx, anticipat)
Buhahaha se pare ca m-am molipsit si eu de boala asta << sau poate e din cauza ca m-am spalat adineauri pe cap? >> ma rog deci: am vazut ca toata lumea isi schimba nick-urile si am vrut sa ma integrez si eu in grup 21[lol] si m-am cam plictisit de acest nick. << sorry guys, stiu ca era scuza voastra, dar pana mi se usuca parul nu pot gasi alta mai buna ^.^">>

Nick actual =>Kyandee
Nick nou => D.Dolly
[D= initiala numelui meu :blush:/ dolly= ador papusile de portelan <<desigur nu mai mult ca dulcirile>> ]
Many guyz and gurlz change their nicks ... Iar daca tot nu ma costa nimic...

Nick vechi: Aikad
Nick nou: Liet [yeah, like the old fremen killed by the Harkonnens... ]

Thx anticipat. Daca se vrea si motiv, cateodata e bine-venita si-o schimbare.
nick vechi : chibiko
nick nou : chibiko_B3

nu e mare schimbarea 21
multumesc anticipat B3
Oh well,am mai facut odata aceasta cerere dar vad ca nimeni nu mi-a luat-o in considerare..I mean,is there a problem with it or what?o.O' If,so just tell me z.z So again:

Nick vechi: Ayumi-chan
Nick nou: Myu~ai
Umm... "Anyoka" ... m-am plictisit sa fiu plictisita de vechiul nick10
hm....vad k e o epidemie raspandita de acest topic numita"schimbarea nickului" de care ,se pare l m-am molipsit si eu..
deci....
nick vechi:ying_yang
nick nou:mitsume chidori
eto...
me wants a new one too T.T

Nick vechi: Konan Ram

Nick nou: ToXic~RinRin

thanks a bunch ^^
Eu asi vra sa imi schimb nick nameul sorry ca am venit asa de tarziu sa spun

Nick Vechi : ryoco
Nick Nou : Iukia
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28