Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Schimbarea nick-ului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Nick vechi: BeFunnyOrDie
Nick nou: Khonshu

Nu am un motiv anume...pur si simplu parca simt nevoia de o mica schimbare pentru ceva timp
vad ca twilight e luat
nultumesc si pentru oferta nikului nou da prefer sa ramana cel vechi daca nu e vre un deranj enorm... 10
daca puteti multumesc anticipat smile

[Flaw edit]Adica Black Pearl?
va rog frumos schimbati-mi nick-ul din sasuke zup in sasuke_uchiha99
motiv:mai bine nu pun zup(numele forumului pe care stau)
va multumesc mult
deci va rog si ja nebyej
Pai as dori sa imi schimb si eu nick-ul daca se poateSmile
nick vechi:Jay
nick nou:Ryou
Pai Jay este prietenul meu cel mai bun si cum a parasit animezupul mi l-a dat mie nu ca as avea o multime de timp ca sa mai trec pe aici si sa "va incant" cu comentariile mele .
As dori sa mi se schimbe in Ryou fiindca ca el este singurul "Anime boy" care imi place cu adevarat Smile
Multumesc anticipat !
deci..

nick vechi:I♥Miyavi
nick nou:funkadelic

multsumesc antcpat 4 ...
nik vechi-Akasuna-chan
nik nou-Akasuna Rutherforth
pei adevarul este ca nu prea imi place cum suna akasuna-chan asa ca m-am gandit sa-l schimb.Plus ca imi place foarte mult numele "rutherforth" asa ca m-am gandit sa-l fac asa.
multumesc anticipat.
nik vechi: Porcelain Princess
nik nou: nanami
deja este prea comun "Porcelain Princess" asa ca am vrut sa incerc ceva ce sa aiba legatura cu mine....si asa am pun "nana" care vine de le numele meu Ana.....si "mi" care ar veni de la my......daca ma gandesc bine nik-ul meu ar insemna "eu nana"
dar asta nu e important

multumesc anticipat pentru schimbare ^_^

edit: acest nick deja exista

Asasuny

nik vechi:didistroe
nik nou: うずまき ナルト,
Mam plitisit de numele asta!am mai pus si pe alte siteuri si mam plictisit de tot, asa ca as vrea sa ma numiti asa, daca se poate?
revin din nou ^_^" fiindca akasuna rutherforth este un nik luuung si nimeni nu poate sa-l retina asa ca m-am gandit la altul:

nik vechi-Akasuna Rutherforth
nik nou- Akasuna♥Itachi
multumesc anticipat >.<
~~~ va rog sa imi schimbati nick-ul din sasuke_uchiha99 in
~~~destroyer~~~
multumesc anticipat
a da si motiv:m-am saturat de sasuke_uchiha99><~~~
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28