Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Schimbarea nick-ului
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Da,stiu.....numai de cateva zile l-am schimbat --_--"" dar chiar sunt legata intr-un fel ciudat de nick-ul vechi(adica nou....sau vechi....whatever....the main thing is that i'm going back to it)
Nick vechi:Levy
Nick nou:Teea(yep,now it's with capital "t")

am impresia ca mai bine editam postul celalalt >.<
Nick vechi: Shiva
Nick nou: NocturnalPulse

Motiv: a venit timpul pentru schimbari 4 ma simt eu bine cand schimb ceva (ma simt din nou mai fericita ^^3 ...

Parca vad ca va trebui sa raspund cam de vreo 4 ori pe zi ca sunt ex-Shiva ....
Again . >__< [dohh , sper ca data asta o sa fie pentru ultima oara si cel mai potrivit]

vechi : majin_vegeta
nou : ice_lion

Aly

Nick vechi : mayaly
Nick nou : Aly

^^ era vremea de o schimbare si deja mayaly e invechit >.< si cum multi nu realizeaza care e nick-ul meu corect ~.^
Vreau si eu o schimbare.
Nick vechi: Princes of darkness
Nick nou: Maou

De ce? Foarte simplu. Acesta este nick'ul meu de pe m-a si de pe aproape toate site'urile pe care sunt inscrisa.
Nick vechi: Jasmine

Nick Nou: Fairy Sanara

Motiv: M-am plictisit de nick-ul Jasmine
Nick vechi: NocturnalPulse
Nick nou: Shiva (ar trebui sa spun si mai vechi)

Motiv: imi ia o vesnicie sa scriu NocturnalPulse ( si asa tastele sunt intr-o stare 'foarte buna' ) .Si mai simplu pt ceilalti sa-mi spuna simplu Shiva ^^ Shiva-nee-chan sounds better too...
hy 22 yah...me here...>.>
Nick vechi :White_Queen
Nick nou: Queen of Peace
motiv...cativa ma confunda cu white angel..
nick vechi:melisa_gaara
nick nou:Melisa-Gaara
motiv:poi ca sa fie scris corect :p
nick actual: hikikomori
nick nou: blablabla

motiv: e vremea pt o schimbare
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28