Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Bombonele ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
Hei!
Thankies Derzy-chan ca ai trecut pe aici *huug*
[Imagine: hideyoshi_by_hazelnut3099-d4w7mou.png]
Am uitat sa sterg chestiutele de la funda >.<
Hey Mao ! hug
Bine c-ai precizat :
Citat:Am uitat sa sterg chestiutele de la funda >.<
- că aveam de gând să mă iau de chestiutele de pe fundă 21
Vad că e sig-ul cu care participi pe myplace ... E destul de draguţ, ai îmbinat bine culorile pentru brush/smudge ; ca aspectul sigului să fie mai interesant, vezi să foloseşti culori mai închise în jurul render-ului şi mai deschise prin colturi / lateral.
Deşi nu mă pricep eu bine la comentat, voi mai trece pe-aici :]] Ceau, ceau şi baftă ! x3
Maaaaooo.
Am sa comentez doar ultimul tau sign. E dragutel dar pare cam simplut (de ce vorbesc cu diminutive?) Fundalul l-ai facut cu smudge? Daca da ti-a iesit bine. Ai fi putut totusi sa adaugi ceva brush-uri pe fundal sau un c4d mai mare ca sa mai acopere zona libera. Textul ar fi mers si el mai mare si putin mai jos dar pot sa admit, clipping mask-ul ala e destul de interesant. Te descurci bine, sa nu renunti *hugie ugie*

Also, asta imi place mult, pot sa o port la semnatura putin? *puppy eyes*
Helau. Nu am mai trecut de ceva vreme pe aici. Nu am prea facut mare chestie în PS. Rușine mie! Nici nu am avansat..
Eniuei, voi posta doar o chestiuță mai nouă, aștept pareri și critici ^^
[Imagine: yui_hirasawa_by_hazelnut3099-d4zjweg.png]
Vin si eu pe aici ! Postul 31 signul cu fata. Imi place constrastul este bun, eu zic ca nici simplu nu e si nici foarte zorzonat.
Postul 34, ultima ta semantura. Iarasi sunt multumita de constrast si de efecte, un pic de tot, foarte putin poate trebuia miscorat acel clipping mask cu fata din spate. In rest n-am nimic de comentat, semnatura e draguta si discreta. Imi place ! Smile Succes cu urmatoarele lucrari
Pagini: 1 2 3 4