Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intrebare...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Poi nu stiu exact ce sa zic. Din sat nu prea mai are ce sa distruga ca a distrus Pain aproape tot asa ca mai mult pe Danzou. Parerea mea.

Aceeasi intrebare. Nah ca m-ai facut curioasa 21
Cititi manga femeilor ! :]] Si acolo o sa vedeti ca Madara sau Kabuto [ nu mai stiu sigur ] a folosit jutsul acela " Renasterea Lumii Impure " si este o lupta intre cei morti si cei vii , si multi ninja din Konohagakure dau ortul popii :]]

Credeti ca echipa 7 se va rentregi vreodata [ ma refer Yamato + Sasuke + Sakura+ Sai + Naruto + Kakashi21 ]
Nu stiu ce sa zic. Sasuke nu prea ar da semne ca ar vrea sa se intoarca. Si chiar nu cred ca o sa se intoarca la cat de obsedat e de razbunare. Vorba aia razbunarea duce la alta razbunare si se va naste un razboi pana la urma.

Credeti ca Naruto ar putea renunta la visul de a-l aduce pe Sasuke inapoi?
Da . Normal ca poate sa renunte , dar nu o va face :]] Sa fim rationali , cand a renuntat el la ceva asa de usor ? :]] Ti`am mai zis , nu cred ca va renunta usor ... 106

Crezi ca Sakura incepe sa il simtatizeze pe Naruto ? 15
De simpatizat , probabil ... adica cred ca il simpatiza de la inceput deoarece aveau cam aceleasi opinii insa era Sasuke care sa eclipseze totul si de aceea se comporta ea asa [ mai putin la partile cand Naruto se dadea la ea si primea cate un pumn 21 ] . Whatever cred intradevar ca il simpatizeaza mai mult , poate il vede ca pe un frate mai mare au ceva insa de iubit nici nu se pune la discutie . A inlaturat de mult faza cu obsesia pentru Sasuke , e mai clar decat se poate ca il iubeste cu toata inima si cu tot sufletul , deci nu sunt sanse ca ea sa il uite ... insa de simpatizat sunt de acord ca este mai deschisa cu Naruto ... asta clar se intampla 4

Next : Ca tot venise vorba de cupluri ... ce parerea aveti despre GaaraxHina ? [ -.-" ]
Iar Hinata 45 Doamne nu scap de ea nicaieri , ce bunica :]] . Gaara este unul din personajele mele preferate , pur si simplu il ador , iar pe Hina`san o urasc mai mult decat carnea facuta de bunica :]] si in plus lui Gaara-sama8 ii sta fosrte binu cu Matsuri [ nu cred ca am scris bine :]] ] . Deci , never cu Hinata >.<

Credeti ca vor fi cupluri in Naruto Shippuden ? :]]
Nu prea cred. Cum s-au mai zis si in alte topicuri in Naruto e doar actiune si nu prea cred ca va fi dragoste si destea. Dar cine stie ce ne mai pregateste Kishimoto 71

Credeti ca Deidara a meritat sa moara?
Never Ever ... adica da a facut si el ceva rau dar nu cred ca a meritat sa moara ... il simpatizez si e atat de kawaii si de puternic si de adorabil 21 Nu nu cred ca a meritat sa moara , sau cel putin nu atat cat a meritat Orocimaru ... nu a fost nici macar pe aproape 22
Cat despre cea cu care i-ar sta bine lui Gaara ... no way ... Gaara si Rose Lightning sunt mai mult decat perfecti 71 21

Next : Cupluri , cupluri 105 Sunt foarte curioasa in legatura cu parerea despre Sai si cat de agreeat este cuplul SaixIno ... stiu ca nu ar trebui sa fie de dragoste dar ma atrag aceste cupluri :X .
Well. Cred ca mi-ar placea ca Ino si Sai sa formeze un cuplu. Sunt dragutzi impreuna asa ca de ce nu ar merge? Sunt pro xD


Ce ai face in locul lui Sasuke?
Umm , greu de zis beib` , mai bagat in ceata :]] . Pai , nu m`as intoarce in Konoha , in nici un caz , caci oricum nu m`ar primi . As incerca sa aflu mai mult despre clanul meu , despre mama si despre tata , dar cel mai mult despre Ita`san si cred ca cam atat as face :]] . Nu stiu alt ceva ce sa fac :]] ...

Crezi ca Tendo Pein sau Nagato ar mai fi meritat sa traiasca ? Dar mai bine zis , crezi ca Yahiko-san merita sa mai traiasca 22 ..
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28