Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intrebare...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
39 Nu mai stiu cum o chema pe fata aia cu parul castaniu din episodu cand a inviat Gaara dp ce il capturase Akatsuki. In fine. Fata aia Smile

Crezi ca Itachi a meritat sa moara?
Mai , nu chiar 100% , pentru ca a murit mai degeaba . Conducatorii Konohai l`au pus sa omoare clanul Uchiha doar datorita faptului ca Fugaku si altii planuiau o rascoala politica impotriva clanului , din care reiesea ca locuiitorii voi murri si Konoha va fi distrusa , iar clanul Uchiha va fi singurul ramas in viata . Mi se pare ca Itachi a luat o decizie buna , dar ar fi trebuit sa ii zica adevarul lui Sasuke , poate asa nu mai devenea si e un criminal renegat de sat si nu isi mai omora fratele [: .

Crezi ca Jiraya putea sa ii doboare pe cei 6 Pein?
Well. Nu prea stiu ce sa zic. Jiraya este unul dintre cele mai puternice personaje din Naruto si a rezistat destul de mult timp in lupta cu Pain dar totusi a fost doborat. Nu prea cred ca l-ar fi invins.

Ce i-ai face lui Danzo daca l-ai intalni?
*Mwahahahaha ! * I Kill him ! Huaa Danzo :]] .

Crezi ca Nagato ar mai fi meritat sa traiasca ?
Daca ar termina cu visu lui de a cuceri lumea poate ar merita O.o Am zis Poate! daca nu, poate sa stea mort bine merci


Ce s-ar intampla daca Naruto ar trece de partea raului?
Iaaw nici nu vreau sa imi imaginez 21 Poeate iese naibii si Kyuubi din el si mai face si vulpea aia o gramada de rau pe papamant X_X . Doamne fereste 22 Si la cat de puternic a devenit si asa , vai si amar de capul nostru cada ar trece de partea raului xD .


Ce s`ar intampla daca Sasuke-kun ar vrea sa revina din nou in Konoha , dar sa zicem ca nu ar mai fi primit de conducere si de batrani ? 15
Well aici nu stiu ce sa zic. Probabil Tsunade, stiind cat de mult inseamna ptr Naruto si Sakura intoarcerea lui, va ,,lupta" impotriva batranilor si va reusi sa il accepte dar cu o pedeapsa si anume: sa repare ce a fost distrus 21

Ti-ai dori sa citesti cartile scrise de Jiraya?
Hmmm 39, intr-un fel da de Kakashi ma lasa in suspans cu carticica aia, de ce ociteste asa mult?

Ti-ai dori sa fii Un personaj din Naruto?Daca da de ce, care ar fi?
Daa 8 Pai as vrea sa fiu Sakura 21 restul fetelor sunt chiar idioate .... isa daca Sasuke nu s`ar intoarce si eu as fi Sakura cred ca m`as purta mai frumos cu Naruto , nu l`as mai lovi si chestii de astea ... As avea mereu grija de el :X !

Crezi ca Naruto va deveni Hokage? 15
Cu siguranta, e foarte puternic si curajos si are potential, plus ca de ce s'ar mai chema anime-ul Naruto daca nu i sar indeplini visul?

Cezi ca Sasuke se va intoarce in Konoha?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28