Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intrebare...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Nu pentru ca , spre deosebire de el pe mine ma doare undeva cat de puternica sunt si dastea ... chestii pentru baieti . Insa daca as avea creierasul lui sec , principiile si perspectiva lui probabil ca as face-o 22

Next : Care personaj feminin i s-ar potrivi lui Kakashi ?
Nu stiu, cred ca nici unul, Kakashi nu prea converseaza cu multe femei ci doar cu:Tsunade, Sakura , Kurenai din cate am vazut eu deci nici una nu i se potriveste din cele trei

Ce personaj masculin i se potriveste Hinatei?
Naruto xD Mereu mi'ar fi placut ca ei doi sa formeze un cuplu ^_^ Si sper sa se intample asta. Mai ales ca Hin i'a marturisit sentimentele

Sa zicem ca ai avea nevoie de ajutor la o problema la matematica si nu stii. Pe cine ai alege sa te ajute sa o rezolvi: pe Naruto, pe Sasuke, pe Kakashi sau pe Deidara?
Pai cei mai destepti sunt Kakashi si Sasuke, deci ramane Sasuke 8 doar il iubesc nu?

Cine ai vrea sa fie directorul scolii tale dintre Deidara, Sasori si Tsunade?
Dei-kun 38 Mai intrebi?21 Chiar mi'ar placea sa am un asa director in locu directoarei care e si profa mea de fizica 21

Daca ai avea posibilitatea sa intri in anime cu pretul de a nu te intoarce la viata reala, ai alege sa o faci sau sa rami la viata ta?
Pai mi se pare mai palpitanta viata de acolo si in realitata nu prea ai ce sa faci ... Ar fi o singura sansa asa ca as merge in anime 4

Next : Care a fost cea mai mare greseala a lui NAruto dupa parerea voastra ?
39 Atunci cand Sasuke era la spital dupa lupta cu Itachi cand a acceptat sa se lupte cu Sasuke. Chiar nu as fi facut asta in locul lui.


Daca Deidara te-ar ruga sa ii dai droguri, i'ai da?
Pai, raspunsul e nu, pentru ca nici nu am droguri 45

Ce i-ai spune lui Tsunade daca ar incerca sa te cucereasca?
I'as trage o palma 21 Nu sunt lesbie asa ca poate sa incerce altundeva numai nu la mine 21 Cred ca se poate duce la Jiraya 21


Ce s-ar intampla cu Zetsu daca te-ar intepa cu spinii unor trandafiri?21
Iaaw , dude , vezi ca pielea mea este foarte sensibila 21 ! Ce , vrei sa ajung ca Bianca a lui Bote` ? 21

Cine se potriveste cel mai bine cu Gaara , dintre toate fetele din anime/manga Naruto ?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28