Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Meeting in Brasov.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Oke, deci te aştept, cred că afară în staţia de autobuz, Spence. E mai uşor să mă găseşti aşa. Iru, vezi că vin în rochie [roşuuuu] , savurează.
Eu zic să rămânem undeva pe lângă o staţie de autobuz ca să ajung şi eu acasă că mă strânge mama de gât dacă întârzii. Putem să ne plimbăm în Astra că e mai aproape de gară şi vă aduc eu înapoi. Mă rog, Iru ia 8u' cu Spence xD.
Iru, vi şi tu în Gară, nuuuu 108?
Hai, încă puţin, încă puţin 21. Meh, s-ar putea să vină un amic cu mine - n-am putut să-i spun "lasă-mă în pace, nu eşti invitat" oricât de mult aş fii vrut s-o pot face -. Eu sper să-şi ţină pliscu' că de regulă e enervant, idk, am vorbit cu el şi i-am zis să tacă cât de mult poate. 21 Oricum, a ţinut morţiş să contribuie şi el la cadoul lui Iru aşa că ... eh, vedem noi. Firefly, e foarte bine în staţia de autobuz, iar dacă ai rochie roşie sigur te recunosc. 21 Sper să fie ceva reuşit, în fond, n-ar avea de ce să nu fie. :]]

P.S. Eu o să am niste pantaloni albi trei sferturi şi o bluză roz cu mâneci trei sferturi sau un tricou în dunguliţe - mov, roz şi ce mai are el 21 - şi nişte şlapi din aceia cu deget : )). Ne recunoaştem noi. xDD
Hahaha, pe mine o să mă vezi sigur că toate babele pe o rază de 50 de metrii o să mă înjure în gând şi o să se chioare urât la mine.
Măi măi măi, colegi? Eu îi trânteam o replică d'aia "Zboară că n-ai ce căuta." ...
Mă rog, vedem noi ce facem xD
Ştii, aia voiam şi eu să fac şi sigur o făceam dacă nu era bunică-mea lângă mine când m-am întâlnit cu el şi m-a întrebat. o,o De regulă sunt o fiinţă irascibilă/egoistă :]] dar a trebuit să fac excepţie de la regulă. Oricum, e clar ultima dată când vine cu mine ... : )) Oricum, două ore cât stăm supravieţuim şi altă dată o să fim numai noi 71
bunica mea mă evită cât de mult posibil. De fapt, babele în general mă evită. Au ele nişte experienţe cu mine în autobuz. whatever.
Deci ne vedem acolo. I can't wait.
Firefly, trenul care ajungea la 13:33 e dus cu pluta prin ţări străine, aşa că ajung la 14:12 în Braşov - ţi-am spus ca nu cumva să îţi crească barbă aşteptându-mă mai devreme 21 -.
Şi eu abia aştept. De aseară mă tot gândesc la asta :]] îmi cer scuze anticipat pentru amicul ăsta al meu, dar oricum va fii mult mai bine decât data trecută.

Ştie săraca Iru la ce mă refer. T_T
Ok, deci la două şi jumate. Eu zic să vin acolo la unu cu Iru şi să ne cheltuim toooţi bani şi când vi tu te punem să faci cinste. Nu, sunt doar rea. Plătim şi noi ceva acolo xD
Meeting-ul de ieri a fost un adevărat succes, chiar dacă n-am putut sta decât vreo două ore şi ceva fiecare. ( :. Sper ca data viitoare să ne adunăm totuşi mai mulţi, că deh, găsim noi ceva de făcut la cât de mare este Braşovul. Eniuei, acum pleacă cam toţi la mare/la bunici/etc, dar sper să reuşim să mai facem cel puţin un meeting vara asta. D:
Meet pe 10 august in sfantu gheoghe? Care mai vine sa ma lase mama si pe mine? 24
App, o sa fie ziua lu spence, asa ca nu uitati o mica atentie acolo 43
Nu nu, nu trebuie cadou : )) Important este să fii/fiţi aici. D: E foarte marfă aici, mergem prin oraş - nu, nu-mi ţin ziua acasă, pentru că, ei bine, majoritatea sunt plecaţi în august 21 -.
Anyway, sperrr să vii măcar tu, Iru, dacă nu mai avem parte de altcineva. xDD
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14