Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Meeting in Brasov.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hey guys ... damn ... anime-fans in brasov , i must be seeing things ... :p

Knd va adunati mai multi , (si sa nu va cunoasteti toti intre voi) sa ma anuntati si pe mine pls...
Apropo ... cam ce gen de anime va plac ? Smile
Îmi cer mii de scuze, eu nu pot ajunge mâine. Adică, am să fiu în Braşov de la 8 până la 13 şi, sincer, nu vă deranjez pentru asta, but promit că mă revanşez şi ne vedem noi cumva, cât de curând. xD
Firefly, trimite-mi, te rog, un pm cu id-ul tău şi, Mysth, trimite-mi şi tu unul cu id-ul, mai vorbim pe mess dacă e, stabilim ce şi cum facem. Iru, tu ai id-ul meu. 5
Ne auzim pe mess. :]
Eu doar mâine mai pot că vineri plec în ţara nimănui. T.T
Eu de sambata sunt libera in absolut orice zi doriti... Deci doar spuneti si voi fi acolo 15 .
Edit:
Mysth trimite'mi si mie un pm cu Id-ul tau 21.

Legat de idei cu locuri in care am putea merge, stiu eu o ceainarie draguta in centru, dar deschide doar la 5. Tot in centru e o chestie cu fa'ti singur inghetata, iar foarte misto si putem sa lalaim prin parc.

Genuri de animeuri care imi plac: Comedy, Romance, Yaoi, Ecchi, Action, Fantasy, Slice of life, Shounen-ai etc 21.
@ Iru, chiar ieri am mâncat îngheţată de acolo, e foarte foarte marfă 21 Mi-am pus cel puţin patru arome în cupa de "cea mai mică îngheţată". Oricum, putem merge şi pe acolo. Btw, e posibil să ajung vinerea asta prin Braşov, i-am spus tatei căăă cunosc pe cineva cu care-aş vrea să mă văd - şi cum nu ştiam dacă Firefly va mai fii, am făcut referire la Cori T_T - şi nu mi-a zis încă nimic concret. Sper totuşi să pot veni şi să ne şi vedem, aşa cum a zis şi Corina, mergem la îngheţată, eventual la ceainărie ... 106 Ne plimbăm prin parc, stăm de vorbă, neh, nu avem cum să ne plictisim 21
Poate ajung şi eu, doar să ne încadrăm între nişte ore etichetabile. Adică, mai dimineaţa aşa. Pot să o corup pa mama să plec pe la 4 cam aşa şi să mă văd cu voi vreo două ore , dacă veniţi pe la două.

Btw, la mulţi ani încă o dată, Iruuu :3
Cred că aş ajunge la două cu trenul la gară ... Vineri mă refer şi-am putea sta cu Firefly până pleacă apoi rămânem ... care-o mai rămâne ... Eu, Cori ... eventual şi Mystch, dacă vine - sper că nu i-am pocit prea tare username-ul 21 -

Edit: La mulţi ani, Corinaa, te-ai făcut mare mah. ;> Sper să-ţi iasă o moacă mai bună decât a mea în buletin ! 21
Ms Firefly 21....

Eu maine nu prea pot... Sau eventual daca pot, pot dimineata doar cateva ore si e cam aiurea. Ca dupaamiaza incep sa apara musafirii care nu pot ajunge azi 21. Deci, eu de sambata pot aproape sigur in orice zi la aproape orice ora.
Iru, atunci rămâne pe sămbătă dacă e, că n-are rost să ne complicăm pentru câteva ore. I mean ... dacă e, ne vedem sămbătă ? Chiar facă Firefly pleacă, mergem noi două prin oraş, mai vorbim : - ?? Vedem noi ce facem, nu murim de plictiseală D:
eu vin daca suntem totusi 3, minim 3 ... am tot mers prin oras si mama sa cam saturat de fazele mele. nu vreau sa merg de 10 ori 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14