Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Meeting in Brasov.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Spence, da' vi mâine, da? Că eu m-am rugat de mama... Vreo două ore să mă lase până la patru. Te iau de la gară şi ... Vedem ce facem. Da' vi 108?
Ah, da 15 Trenul meu ajunge la 14:12 în Braşov, dar aş putea trage nişte sfori să ajung mai devreme 65 Asta dacă ai putea veni şi tu mai devreme. Aş mai putea ajunge pe la 9:22 sau 13:33 39
Acuşica, cum vrei tu/cum poţi tu, că mie îmi e convenabil cu oricare. Aşa, mai am un tren şi la 8:04 de aici şi ajung la 8:43 în Braşov, dar cred că e prea devreme - pentru voi, nu pentru mine -.
Pot ajunge şi la unu jumate, nici o problemă. Deci, ne vedem la gară şi de acolo mergem undeva, nu?
Bun, atunci la 13:33 sunt în Braşov. Da, putem merge pe Republicii, luăm îngheţată de la "autoservire" dacă vreţi, că la baruri sau alte cele nu cred că aveţi spor să mă băgaţi 21 La Mc nu prea aş merge, eventual KFC, dar acum şi cum vreţi voi. Eu una prefer, pe vremea asta, o îngheţată bună. D:
Mama are o bănuială că mâine plouă deci eu spun să ne menţinem într-o zonă cu cafenele sau ceinării. Cel puţin. Oke, deci eu pe la ... 1 douăzeci ajung la gară. Ne vedem acolo, so.
Incerc sa vin si eu 4... dar propun unirea sau my place. E racoare si putem sa lalaim pe acolo. Eventual si prin parc 105 . Aria, hai sa iti arat unde stau 21
Vedem mâine, cum e vremea şi unde stăm ... I mean ... dacă e super bine afară - nici cald, nici frig - nu are niciun rost să ne pierdem vremea în My Place sau Unirea, sincer. T_T Eventual ne plimbăm - sincer, nu tre' să ne cumpărăm musai ceva - . Vedem mâine ce facem. XD
Până la noi ordine, Firefly mă aştepţi la gară ... unde mai exact ? În sala de aşteptare, neh ? 21
ah, eu am o problema. Nu pot sa stau decat pana pe la 4, deci ...
Nu cred că e o problemă, stăm până la ora 4 ...
Btw, mă gândeam că ar fii marfă să ne plimbăm pe sub Tâmpa, i mean ... mişcarea face bine plus că locul ăla e awsum, îmi place super mult xD. Acuşica, cum vreţi şi voi. [:
E foarte misto atunci cand nu te plimbi pe acolo in fiecare zi... scoala mea e in centru deci... . Vreau ceva nou 43 si tre sa trec pe la H&M
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14